4. liga kujawsko-pomorska - wyniki 9. kolejki, sezon 2022/23 [1-2 października]

OPRAC.:
Marcin Gołembiewski
Marcin Gołembiewski
Elana Toruń - Wda Świecie 4:0
Elana Toruń - Wda Świecie 4:0 fot. Piotr Lampkowski
W sobotę i niedzielę odbyły się mecze 9. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej. Wyniki podawaliśmy na żywo.

4. liga kujawsko-pomorska. 9. Kolejka: 1-2 października 2022

Niedziela 2 października 2022
Pogoń Mogilno - Lech Rypin 2:1 (0:0)
Informuje Krzysztof Bartnicki
90 - koniec, 2:1.
85 - 2:1
80 - 2:1
GOOOL 74 - Filip Jagielski 2:1. To bramka nr 43 w tej kolejce. Rekord sezonu. Dotychczas najwięcej bramek piłkarze zdobyli w kolejce nr 6
GOOOL 64 - Wiktor Mrówczyński z rzutu karnego 1:1. Bramka nr 12. Szósta z "jedenastki". Zagranie ręką w polu karnym Martyna Trędewicza.
GOOOL 58 - Bogusz Wiśniewski 0:1. Asysta Łukasz Dormowicz
50 - dobra interwencja Ambrochowicza po akcji gospodarzy
45 - przerwa, 0:0
40 - 0:0
30 - 0:0
25 - 0:0
25 - 0:0
15 - 0:0
10 - 0:0
1 - od środka gospodarze
LECH: Ambrochowicz - Krajewski, Żelazny, Banasiak, Orędowski - Wiśniewski, Moszczyński, Rozpierski, Trędewicz, Dormowicz, Kowalski.
15:00 - Damian Drozd

Chełminianka Chełmno - Start Pruszcz 2:3 (2:2)
Informuje Rafał Dobrowolski

90+5 - koniec, 2:3
90 - 5 minut doliczonych
85 - 2:3
GOOOL 74 - Jakub Krukowski 2:3. Bramka nr 300 w tym sezonie
55 - 2:2
45 - 2:2, przerwa
GOOOL 41 - Bartosz Czerwiński głową 2:2
30 - 2:1
20 - 2:1
10 - 2:1
GOOOL 7 - Kamil Linkowski 2:1. Asysta Piotr Gross
GOOOL 5 - Piotr Kaczkowski 1:1. Asysta Piotr Gross
GOOOL 2 - Dawid Szpankiewicz, samobójcza bramka po wrzucie z autu gości 0:1.
1 - od środka goście
CHEŁMINIANKA: Kurkowski - Kaczkowski, Choromański, Majorek, M. Węgierek, Linkowski, Komur, Nowak, Andrzejewski, P. Gross, Szpankiewicz.
START: Drosdowski - Wójcik, Igliński, Skorupa, Gaca, Czarnowski, Mizdalski, Wanat, Czerwiński, Lewandowski, Ovsiak.
14:00 - Piotr Ciesielski

Sobota - 1 października 2022
Lider Włocławek - Pomorzanin Toruń 2:3 (1:1)
Informuje Ryszard Krzeszewski
90+4 - koniec. Szósta z rzędu porażka Lidera, Pomorzanin przerwał serię czterech meczów bez zwycięstwa
90 - 4 minuty doliczone
89 - 2:3
GOOOL 85 - Jakub Bollin 2:3
80 - 2:2
GOOOL 70 - Dawid Szefler 2:2. Szybka odpowiedź gości
GOOOL 69 - Filip Byczkowski 2:1. Dobitka po strzale Patryka Cichockiego
60 - 1:1
50 - 1:1
45+6 - 1:1, przerwa
45 - 6 minut doliczonych w związku z kontuzją Gawrońskiego
GOOOL 45 - Jakub Bollin 1:1 głową
40 - 1:0
GOOOL 30 - Robert Spychalski 1:0. Asysta Daniel Wiliński
15 - 0:0
1 - od środka gospodarzy
16:00 - Marek Semrau

Noteć Łabiszyn - Włocłavia Włocławek 0:6 (0:3)
Informuje Kacper Sudak
90+4 - koniec. Udany powrót na trenerską ławkę Włocłavii Mariusza Strojczyka
GOOOL 90+3 - Stanisław Łojewski 0:6
GOOOL 90+1 - Vinícius Veneranda 0:5. Asysta Kamil Kuropatwiński
86 - czerwona kartka trener gości Mariusz Raczkowski
85 - Sznajdrowski żółta
GOOOL 83 - Kamil Kuropatwiński z rzutu karnego 0:4. Pierwszy celny strzał został powtórzony, po raz drugi Kamil uderzył tak samo i zdobył 13 bramkę w sezonie
82 - rzut karny dla Włocłavii
81 - Kowalski za Ziółkowskiego, zmiana w Noteci
73 - zmiana we Włocłavii, Beta schodzi, wchodzi Vinícius Veneranda
72 - Jakub Trepka czerwona kartka, Noteć w Łabiszynie
63 - podwójna zmiana we Włocłavii, Demianchuk i Łojewski za Lisieckiego i Hirsza
60 - podwójna w Noteci, Koronowski i Tews za Wnuka i Krajewskiego
45 - 0:3, przerwa
GOOOL 45 - Damian Zagórski 0:3. Asysta Kamil Kuropatwiński
GOOOL 31 - Damian Zagórski 0:2
28 - strzał Miłka z wolnego, broni Bagiński
23 - 0:1
10 - 0:1
GOOOL 4 - Kamil Kuropatwiński 0:1. Bramka nr 12 w sezonie
NOTEĆ: Bagiński - Trepka, Raczkowski, Wisz, Sznajdrowski, Krajewski, Wnuk, Skonieczka, Ziółkowski, Wiśniewski, Rocławski
WŁOCŁAVIA: Piotrowski - Saienko, Lisiecki, Kapela, Guzek, Miłek, Wojtylak, Beta, Kuropatwiński, Zagórski, Hirsz
15:00 - Szymon Filip (WZPN)

Trwa głosowanie...

Czy Mariusz Strojczyk poprowadzi zespół Włocłavii do końca sezonu 2022/23?

Sparta Brodnica - Cuiavia Inowrocław 1:1 (0:0)
90 - koniec
70 - 1:1
GOOOL 64 - Grzegorz Domżalski 1:1
GOOOL 59 - Mateusz Kurtysiak 0:1
50 - 0:0
45 - 0:0, przerwa
40 - 0:0
35 - 0:0
20 - 0:0
15 - 0:0
10 - 0:0
1 - goście od środka
SPARTA: Wiśniewski - Rybka, Ciechowski, Lewandowski, Martyniuk, Czarnota, Typtyński, Domżalski, Argalski, Rupiński, Kozłowski
CUIAVIA: Pawelski - Nowakowski, Wiśniewski, Jastrzembski, Kruszewski, Majchrzak, Kozłowski, Majtczak, Kurtysiak, Kulka, Janicki
15:00 - Tomasz Sułek
Transmisja

FAF Elana Toruń - Wda Świecie 4:0 (2:0)
Informuje Michał Partyka

90 - koniec. Dla Elany to czwarty z rzędu mecz bez straconej bramki. Toruński bramkarz Jakub Mikołajczak jest niepokonany już od ponad 370 minut.
85 - 4:0
80 - 4:0
GOOOL 73 - Kacper Rybacki 4:0
70 - 3:0
60 - 3:0
GOOOL 55 - Kamil Piskorski 3:0
46 - od środka Tymoteusz Majka po stronie Wdy
45 - 2:0, przerwa
GOOOL 34 - Aleksander Kowalski 2:0. Dobitka po uderzeniu Damiana Lenkiewicza z rzutu karnego w słupek
33 - rzut karny dla gospodarzy. Materna faulował Jaskólskiego
30 - 1:0 gra się zaostrzyła, trzy żółte kartki w ostatnich minutach
20 - 1:0
15 - 1:0
GOOOL 7 - Hubert Maciąg 1:0. Błąd świeckiej defensywy
1 - od środka Kacper Kowalski z Elany
ELANA: Mikołajczak - Ćwikliński, Hartwich, Karbowiński, Andrzejewski, K. Kowalski, Piskorski, Lenkiewicz, Maciąg, A. Kowalski, Jaskólski
WDA: Materna - Słaby, Widz, Kułakowski, Kubiak, Żyliński, Januszewski, Majka, Wenerski, Ratkowski, Chruścicki.
13:00 - Damian Dorn

Chemik Moderator Bydgoszcz - Notecianka Pakość 4:0 (1:0)
Informuje Hubert Witkowski
90+3 - koniec meczu, 4:0
90 - sędzia dolicza minimum 3 minuty
88 - ostatnia zmiana w drużynie Notecianki, boisko opuszcza Norbert Rościszewski z powodu kontuzji, na boisku pojawił się Fabian Sudoł
83 - czwarta zmiana w Noteciance, boisko opuszcza Przemysław Swojnóg, na boisku pojawił Szymon Dudek
78 - Radosław Wójcik fauluje, napomniany drugą żółtą, w konsekwencji czerwona kartka dla zawodnika Notecianki
78 - Kamil Kala oddaje strzał, broni bramkarz Chemika
GOOOL 74 - Patryk Perliński 4:0. Hat-trick piłkarza Chemika
73 - Kamil Kala dośrodkowuje, broni Gracjan Łęt
72 - Bartłomiej Dreżewski strzela minimalnie nad bramką
74 - Kacper Mozgawa podaje do Norberta Rościszewskiego, ten oddaje strzał na bramkę, broni Łęt
69 - dwie zmiany także w Chemiku, boisko opuścili Oskar Chęś i Kamil Goździkowski, na boisku pojawili się Adam Kacprzak i Konrad Klatecki
67 - dwie zmiany w Noteciance, boisko opuścili Fabian Lewiński i Łukasz Gryglewicz, na boisku pojawili się Hubert Wójcik i Kamil Kala
66 - Piotr Siekirka miał doskonałą sytuację, jednak piłkę z nogi zabiera mu bramkarz Notecianki Marcin Walczak
63 - zmiana w drużynie Chemika, boisko opuścił Marcel Strzyżewski, na boisku pojawili się Jakub Czesiński
GOOOL 63 - Patryk Perliński 3:0. Dośrodkowanie z prawej strony, napastnik Chemika otrzymuje piłkę i strzela bramkę
62 - okazja dla gospodarzy, broni Marcin Walczak
59 - Maksym Adamenko strzela z rzutu wolnego wprost w ręce bramkarza gości
GOOOL 53 - Patryk Perliński 2:0
47 - rzut rożny dla Chemika
46 - początek drugiej połowy, rozpoczyna Chemik
46 - zmiana w drużynie Notecianki, boisko opuścił Leszek Wisz, w jego miejsce pojawił się Borys Skowroński
45 - 1:0, przerwa
45 - Norbert Rościszewski dośrodkowuje z rzutu rożnego, obrońca Chemika odbija piłkę głową i wychodzi na aut
44 - rzut rożny dla Notecianki
41 - żółta kartka dla Radosława Wójcika
33 - po błędzie obrońców gospodarzy Przemysław Swojnóg przyjmuje piłkę na 30 metrze, biegnie z piłką w pole karne, podaje do Leszka Wisza, jednak zawodnik drużyny gości nie zdążył za podaniem
31 - rzut wolny dla Chemika
29 - rzut rożny dla Chemika
27 - kolejna okazja dla gospodarzy, Szymon Maziarz podaje do Damiana Rysiewskiego, ten mija się z piłką, a ta opuszcza boisko
22 - piłka odbija się od słupka po strzale Piotra Siekirki
21 - Daniel Włosiński oddaje strzał, bramkarz Notecianki Marcin Walczak broni i piłka wychodzi na rzut rożny
GOOOL 14 - Piotr Siekirka strzela na 1:0, w zamieszanie w polu karnym gości
8 - Daniel Włosiński podaje z prawej strony w pole karne, Piotr Siekirka dobiega i strzela, piłka wpada do bramki, jednak sędzia odgwizduje spalonego
5 - Łukasz Gryglewicz podaje w pole karne, między obrońców, jednak za mocno i Przemysław Swojnóg nie dobiega do piłka, piłkę łapie Gracjan Łęt
1 - początek meczu, rozpoczyna Notecianka
CHEMIK: Łęt - Kochmański, Goździkowski, Chęś, Siekirka, Rysiewski, Perliński, Maziarz, Włosiński, Strzyżewski, Adamenko
NOTECIANKA: Walczak - Rościszewski, R. Wójcik, M. Swojnóg, Dreżewski, D. Swojnóg, Lewiński, Ł. Gryglewicz, P. Swojnóg, Mozgawa, Wisz
W drużynie Notecianki w dzisiejszym meczu zabraknie Przemysława Strzesaka (pauzuje za żółte kartki), Dominika Smaruja (sprawy osobiste). Natomiast do drużyny powraca Fabian Sudoł, który powraca po kontuzji i zasiądzie na ławce rezerwowych.
12:00 - Bartłomiej Wiśniewski

Sportis SFC Łochowo - Pol-Osteg Pomorzanin Serock 6:3 (4:2)
90 - znów grad goli w Łochowie. Ostatnio padło ich 11 (Sportis - Chełminianka 5:6), teraz 9.
GOOOL 80 - Antoni Chylewski 6:3
GOOOL 63 - Mateusz Góra 6:2
GOOOL 58 - Michał Kalitta 5:2. Bramka nr 7 w sezonie
45 - 4:2, przerwa
GOOOL 44 - Bartłomiej Świątek 4:2
GOOOL 43 - Michał Kalitta 4:1. Hat-trick
GOOOL 40 - Michał Kalitta głową 3:1
GOOOL 31 - Azizbek Turgunboev 2:1
GOOOL 13 - Maciej Sieradzki 2:0
GOOOL 11 - Michał Kalitta 1:0
5 - 0:0
1 - gospodarze od środka
12:00 - Dariusz Ignatowski
Transmisja

Tłuchowia Tłuchowo - Kujawianka Izbica Kujawska 2:3 (1:0)
Informuje Kazimierz Grzywiński
90 - Niespodzianka. Pierwsza porażka Tłuchowii w roli gospodarza od 16 maja 2021 roku i przegranej z Gopłem Kruszwica 0:3. W tym czasie zespół z Tłuchowa rozegrał 22 mecze (plus walkower z Sadownikiem).
Tłuchowia zapewne czuła w nogach środowy mecz Pucharu Polski z Kujawiakiem Kowal, który wygrała po dogrywce 5:4. Przegrywając do przerwy 0:3.
GOOOL 88 - Jędrzej Zapłacki 2:3
GOOOL 79 - Marcin Bykowski 2:2
70 - 2:1
GOOOL 52 - Dawid Kieplin głową 2:1
GOOOL 50 - Krystian Sobieraj z rzutu karnego 1:1
45 - 1:0, przerwa
35 - Dawid Kieplin z rzutu karnego nie trafia w światło bramki Kujawianki
30 - 1:0
20 - 1:0
15 - 1:0
10 - 1:0
GOOOL 4 - Dawid Klepczyński 1:0
1 - od środka gospodarze
11:00 - Łukasz Zasada

Tabela po 9. kolejce 4. ligi kujawsko-pomorskiej

  1. Tłuchowia Tłuchowo 9 19 25-11
  2. Cuiavia Inowrocław 9 18 15-9
  3. FAF Elana Toruń 9 18 15-4
  4. Włocłavia Włocławek 9 18 28-13
  5. Sparta Brodnica 9 17 20-11
  6. Chemik Moderator Bydgoszcz 9 16 15-12
  7. Pogoń Mogilno 9 16 26-17
  8. Kujawianka Izbica Kujawska 9 15 19-18
  9. Start Pruszcz 9 14 13-15
  10. Chełminianka Chełmno 9 13 20-30
  11. Wda Świecie 9 13 21-15
  12. Sportis SFC Łochowo 9 13 26-25
  13. Lech Rypin 9 12 15-19
  14. Pomorzanin Toruń 9 10 9-13
  15. POL-OSTEG Pomorzanin Serock 9 6 8-15
  16. Noteć Łabiszyn 9 6 4-23
  17. Notecianka Pakość 9 4 11-29
  18. Lider Włocławek 9 3 13-24

4. liga kujawsko-pomorska - 10. kolejka
Sobota - 8 października 2022
Włocłavia Włocławek - Pomorzanin Serock (12)
Notecianka Pakość - Sportis Łochowo (14)
Start Pruszcz - Chemik Bydgoszcz (13)
Lech Rypin - Chełminianka Chełmno (16)
Pomorzanin Toruń - Pogoń Mogilno (13)
Kujawianka Izbica Kujawska - Lider Włocławek (14)
Cuiavia Inowrocław - Tłuchovia Tłuchowo (15)
Wda Świecie - Sparta Brodnica (12)
Noteć Łabiszyn - FAF Elana Toruń (15)

Klasyfikacja strzelców po 9. kolejce 4. ligi kujawsko-pomorskiej

  • Kamil Kuropatwiński (Włocłavia Włocławek) - 13
  • Wiktor Mrówczyński (Pogoń Mogilno) - 12
  • Dawid Kieplin (Tłuchowia Tłuchowo) - 11
  • Michał Kalitta (Sportis Łochowo) - 7
  • Łukasz Chruścicki (Wda Świecie) - 6
  • Tomasz Żyliński (Wda Świecie) - 6
  • Robert Kowalczyk (Kujawianka Izbica Kujawska) - 6
  • Grzegorz Domżalski (Sparta Brodnica) - 5
  • Mateusz Kurtysiak (Cuiavia Inowrocław) - 5
  • Piotr Siekirka (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 5
  • Patryk Perliński (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 5
  • Oskar Andrzejewski (Chełminianka) - 5
  • Dawid Szpankiewicz (Chełminianka) - 5
  • Dawid Klepczyński (Tłuchowia Tłuchowo) - 4
  • Mateusz Góra (Sportis Łochowo) - 4
  • Maciej Tuptyński (Sparta Brodnica) - 4
  • Jakub Bollin (Pomorzanin Toruń) - 4
  • Bartłomiej Świątek (Pomorzanin Serock) - 4
  • Norbert Rościszewski (Notecianka Pakość) - 4
  • Łukasz Dormowicz (Lech Rypin) - 4
  • Oleg Tabaka (Kujawianka Izbica Kujawska) - 4
  • Ariel Jastrzembski (Cuiavia Inowrocław) - 4
  • Jakub Nowak (Chełminianka) - 4
  • Mariusz Miłek (Włocłavia Włocławek) - 3
  • Stanisław Łojewski (Włocłavia Włocławek) - 3
  • Adrian Bieńkowski (Tłuchowia Tłuchowo) - 3
  • Kamil Nowicki (Tłuchowia Tłuchowo) - 3
  • Bartosz Czerwiński (Start Pruszcz) - 3
  • Jakub Krukowski (Start Pruszcz) - 3
  • Piotr Mroziński (Pogoń Mogilno) - 3
  • Mateusz Rościszewski (Pogoń Mogilno) - 3
  • Tomasz Szablewski (Lider Włocławek) - 3
  • Bartłomiej Żelazny (Lech Rypin) - 3
  • Jędrzej Zapłacki (Kujawianka Izbica Kujawska) - 3
  • Damian Lenkiewicz (FAF Elana Toruń) - 3
  • Kacper Rybacki (FAF Elana Toruń) - 3
  • Robert Hirsz (Włocłavia Włocławek) - 2
  • Vinicius Veneranda(Włocłavia Włocławek) - 2
  • Tymoteusz Majka (Wda Świecie) - 2
  • Oskar Januszewski (Wda Świecie) - 2
  • Jakub Mizdalski (Start Pruszcz) - 2
  • Michał Igliński (Start Pruszcz) - 2
  • Adam Łotoszyński (Sportis Łochowo) - 2
  • Mateusz Szymański (Sportis Łochowo) - 2
  • Igor Kondrat (Sportis Łochowo) - 2
  • Maciej Sieradzki (Sportis Łochowo) - 2
  • Dmytro Martyniuk (Sparta Brodnica) - 2
  • Patryk Czarnota (Sparta Brodnica) - 2
  • Olaf Wójtowicz (Sparta Brodnica) - 2
  • Adam Reise (Pomorzanin Toruń) - 2
  • Dawid Szefler (Pomorzanin Toruń) - 2
  • Błażej Duszyński (Pogoń Mogilno) - 2
  • Antoni Krajnyk (Pogoń Mogilno) - 2
  • Filip Jagielski (Pogoń Mogilno) - 2
  • Kacper Mozgawa (Notecianka Pakość) - 2
  • Patryk Cichocki (Lider Włocławek) - 2
  • Martyn Trędewicz (Lech Rypin) - 2
  • Adrian Kowalski (Lech Rypin) - 2
  • Bogusz Wiśniewski (Lech Rypin) - 2
  • Maciej Rojewski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 2
  • Hubert Maciąg (FAF Elana Toruń) - 2
  • Dawid Janicki (Cuiavia Inowrocław) - 2
  • Mateusz Wiśniewski (Cuiavia Inowrocław) - 2
  • Marcel Strzyżewski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
  • Piotr Kaczkowski (Chełminianka) - 2
  • Kamil Linkowski (Chełminianka) - 2
  • Damian Zagórski (Włocłavia Włocławek) - 2
  • Paweł Behlke (Włocłavia Włocławek) - 1
  • Danylo Saineko(Włocłavia Włocławek) - 1
  • Vadym Zaleskyi(Włocłavia Włocławek) - 1
  • Łukasz Wenerski (Wda Świecie) - 1
  • Paweł Słaby (Wda Świecie) - 1
  • Tomasz Adamczyk (Wda Świecie) - 1
  • Jakub Węgrzyn (Wda Świecie) - 1
  • Daniel Widz (Wda Świecie) - 1
  • Szymon Koziatek (Tłuchowia Tłuchowo) - 1
  • Mateusz Tomaszewski (Tłuchowia Tłuchowo) - 1
  • Mateusz Celmer (Tłuchowia Tłuchowo) - 1
  • Wojciech Lewandowski (Start Pruszcz) - 1
  • Oleksandr Ovsiak (Start Pruszcz) - 1
  • Kamil Cistowski (Sportis) dla Chełminianki 1
  • Dawid Tomczak (Sportis Łochowo) - 1
  • Mikołaj Szmelc (Sportis Łochowo) - 1
  • Aleksandr Shpilevskii(Sportis Łochowo) - 1
  • Łukasz Tabisz (Sportis Łochowo) - 1
  • Kamil Cistowski (Sportis Łochowo) - 1
  • Jakub Nęcka (Sportis Łochowo) - 1
  • Kajetan Wojciechowski (Sportis Łochowo) - 1
  • Damian Argalski (Sparta Brodnica) - 1
  • Paweł Lewandowski (Sparta Brodnica) - 1
  • Michał Laskowski (Sparta Brodnica) - 1
  • Krystian Janczak (Sparta Brodnica) - 1
  • Wiktor Pokorowski (Pomorzanin Toruń) - 1
  • Krzysztof Bogdziński (Pomorzanin Serock) - 1
  • Oskar Durko (Pomorzanin Serock) - 1
  • Adam Kozłowski (Pogoń Mogilno) - 1
  • Igor Sobieralski (Pogoń Mogilno) - 1
  • Mateusz Krajewski (Noteć Łabiszyn) - 1
  • Patryk Wiśniewski (Noteć Łabiszyn) - 1
  • Mikołaj Ruta (Noteć Łabiszyn) - 1
  • Oskar Raczkowski (Noteć Łabiszyn) - 1
  • Radosław Wójcik (Notecianka) dla Sparty 1
  • Bartłomiej Dreżewski (Notecianka Pakość) - 1
  • Przemysław Swojnóg (Notecianka Pakość) - 1
  • Przemysław Strzesak (Notecianka Pakość) - 1
  • Dariusz Swojnóg (Notecianka Pakość) - 1
  • Kamil Kala (Notecianka Pakość) - 1
  • Mateusz Zimny (Lider Włocławek) - 1
  • Damian Figura (Lider Włocławek) - 1
  • Alan Czerwiński (Lider Włocławek) - 1
  • Kamil Frąckowiak (Lider Włocławek) - 1
  • Wiktor Majewski (Lider Włocławek) - 1
  • Daniel Wiliński (Lider Włocławek) - 1
  • Marcin Baranowski (Lech Rypin) - 1
  • Mateusz Rozpierski (Lech Rypin) - 1
  • Sebastian Antas (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
  • Hubert Szymczak (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
  • Paweł Karbowiński (FAF Elana Toruń) - 1
  • Jay Jaskólski (FAF Elana Toruń) - 1
  • Szymon Ćwikliński (FAF Elana Toruń) - 1
  • Oliwer Malinowski(FAF Elana Toruń) - 1
  • Krystian Rygielski (FAF Elana Toruń) - 1
  • Patryk Kozłowski (Cuiavia Inowrocław) - 1
  • Dominik Kulak (Cuiavia Inowrocław) - 1
  • Damian Rysiewski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Jakub Czesiński (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Szymon Maziarz (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
  • Bartosz Majorek (Chełmnianka) dla Tłuchowii1
  • Piotr Gross (Chełminianka) - 1
  • Azizbek Turgunboev (Pomorzanin Serock) - 1
  • Antoni Chylewski (Pomorzanin Serock) - 1
  • Robert Spychalski (Lider Włocławek) - 1
  • Filip Byczkowski (Lider Włocławek) - 1
  • Krystian Sobieraj (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
  • Marcin Bykowski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
  • Kamil Piskorski (FAF Elana Toruń) - 1
  • Aleksander Kowalski (FAF Elana Toruń) - 1
  • Dawid Szpankiewicz (Chełminianka) dla Startu1

Wyniki, strzelcy

Tłuchowia Tłuchowo - Kujawianka Izbica Kujawska 2:3 (1:0)
Bramki: Dawid Klepczyński (4), Dawid Kieplin (52, głową) - Krystian Sobieraj (50, karny), Marcin Bykowski (79), Jędrzej Zapłacki (88)

Sportis SFC Łochowo - Pol-Osteg Pomorzanin Serock 6:3 (4:2)
Bramki: Michał Kalitta 4 (11, 40, głową, 43, 58), Maciej Sieradzki (13), Mateusz Góra (63) - Azizbek Turgunboev (31), Bartłomiej Świątek (44), Antoni Chylewski (80)

Chemik Moderator Bydgoszcz - Notecianka Pakość 4:0 (1:0)
Bramki:Piotr Siekirka (14), Patryk Perliński 3 (53, 63, 74)

FAF Elana Toruń - Wda Świecie 4:0 (2:0)
Bramki: Hubert Maciąg (7), Aleksander Kowalski (34), Kamil Piskorski (55), Kacper Rybacki (73)

Noteć Łabiszyn - Włocłavia Włocławek 0:6 (0:3)
Bramki: Kamil Kuropatwiński 2 (4, 83, karny), Damian Zagórski 2 (31, 45), Vinícius Veneranda (90+1), Stanisław Łojewski (90+3)

Sparta Brodnica - Cuiavia Inowrocław 1:1 (0:0)
Bramki: Grzegorz Domżalski (64) - Mateusz Kurtysiak (59)

Lider Włocławek - Pomorzanin Toruń 2:3 (1:1)
Bramki: Robert Spychalski (30), Filip Byczkowski (69) - Jakub Bollin 2 (45, głową, 85), Dawid Szefler (70)

Chełminianka Chełmno - Start Pruszcz 2:3 (2:2)
Bramki: Piotr Kaczkowski (5), Kamil Linkowski (7) - Dawid Szpankiewicz (2, samobójcza), Bartosz Czerwiński (41), Jakub Krukowski (74)

Pogoń Mogilno - Lech Rypin 2:1 (0:0)
Bramki: Wiktor Mrówczyński (64, karny), Filip Jagielski (74) - Bogusz Wiśniewski (58)

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska
Dodaj ogłoszenie