4 pomysły na to, jak wytrzymać na diecie i nie zwariować!

Materiał promocyjny .
W czasie pandemii nasza aktywność fizyczna została znacznie ograniczona. I choć wielu z nas stara się zwracać uwagę na to, co je, czasem to nie wystarcza. Czy wiesz na pewno, jak odpowiednio zbilansować dietę? Czy to co jesz, jest zdrowe? A może szukasz czegoś, co ułatwi Ci dietę? Sprawdź jakie produkty i usługi ułatwią Ci utrzymanie formy oraz zdrowia.

1. Profesjonalne wsparcie

Naturhouse Toruń Polna

4 pomysły na to, jak wytrzymać na diecie i nie zwariować!

Koronawirus wpłynął na każdą sferę naszego życia. Poprzemieniał i poprzestawiał wszystko łącznie z codzienną dietą. Na diecie jesteśmy wszyscy bez wyjątku. Dlaczego? Otóż dlatego, że dieta to model żywienia, a nie synonim odchudzania. Nie jest dobrze, kiedy słowo „dieta” wiążemy z odchudzaniem. Gdy odżywiamy się prawidłowo, to nie musimy stosować diet redukcyjnych, a jeśli chcemy pozbyć się zbędnych kilogramów na stałe i zdrowo to po prostu musimy zmienić nawyki i prawidłowo się odżywiać. Taki jest cel żywienia - odżywianie naszego organizmu. Jemy po to, aby żyć, a nie żyjemy po to aby jeść.

Naturhouse Toruń Polska
ul. Polna 7b/5, 87-100 Toruń
tel. 696 380 370

https://www.naturhouse-polska.pl/znajdz-placowke/kujawsko-pomorskie/torun/naturhouse-torun-polna/

https://www.facebook.com/naturhousetorunpolna/

2. Gotowe posiłki do domu

Diety od Brokuła

4 pomysły na to, jak wytrzymać na diecie i nie zwariować!

Najważniejsze na naszej drodze zdrowego odżywiania jest zrozumienie faktu, że organizm musimy na co dzień karmić, a nie zaśmiecać. Najdogodniejszym sposobem, by pilnować równocześnie ilości kalorii i makroskładników w swoich posiłkach, jest dieta pudełkowa. Nasi klienci najczęściej wybierają zestawy 5-cio posiłkowe, co sprawia, że jedzą regularnie. Co ciekawe, w naszym menu nie brakuje deserów - oczywiście w zdrowej wersji.

Wiadomo jednak, że to co zakazane kusi najbardziej. Trwajmy w swoich postanowieniach, ale nie dajmy się zwariować. Róbmy formę nie na lato, a na lata.

https://dietyodbrokula.pl/

Diety od Brokuła, tel. +48 58 727 22 22, [email protected]

3. Czasem warto pozwolić sobie na małe odstęstwo!

Pracownia Domowych Słodkości

4 pomysły na to, jak wytrzymać na diecie i nie zwariować!

Zdrowe, zbilansowane odżywanie jest bardzo istotne dla naszego zdrowia, jednak jak w każdej dziedzinie życia, dobre są też drobne odstępstwa. Dzięki nim czujemy się szczęśliwsi i bez poczucia winy możemy zjeść coś słodkiego. W mojej pracowni znajdziecie Państwo pyszne słodkości, które idealnie sprawdzą się jako słodki weekendowy grzeszek. Wykonuję torty artystyczne, domowe ciasta, desery, które są zrobione z najlepszej jakości składników, bez żadnych sztucznych dodatków. Dzięki temu, mimo że zjemy coś słodkiego, to wiemy, że nie szkodzimy swojemu organizmowi karmiąc go chemią.

www.domoweslodkosci.com

4. Nie rezygnuj z małych przyjemności!

Kredens Pub

4 pomysły na to, jak wytrzymać na diecie i nie zwariować!

Kredens Pub jest jednym z najbardziej klimatycznych lokali w Toruniu. Dzięki nowatorskiemu połączeniu pubu, pizzerii i dyskoteki powstało miejsce w którym można posiedzieć ze znajomymi przy piwku, zjeść wyjątkowo smaczną pizzę w niewiarygodnie niskiej cenie a jak przyjdzie ochota pobawić się na parkiecie przy muzyce granej przez profesjonalnego DJ-a. Kolekcja ponad 650 alkoholi z całego świata gwarantuje niezapomniane doznania nawet najbardziej wymagającym koneserom trunków mocnych a oryginalna włoska pizza zachwyciła już nie jednego z gości lokalu.

KREDENS PUB
Toruń, ul. Szewska 10
tel. 533 33 29 29

https://www.facebook.com/kredens.torun

Dodaj ogłoszenie