4 pomysły na to, jak wytrzymać na diecie i nie zwariować!

Materiał promocyjny
W czasie pandemii nasza aktywność fizyczna została znacznie ograniczona. I choć wielu z nas stara się zwracać uwagę na to, co je, czasem to nie wystarcza. Czy wiesz na pewno, jak odpowiednio zbilansować dietę? Czy to co jesz, jest zdrowe? A może szukasz czegoś, co ułatwi Ci dietę? Sprawdź jakie produkty i usługi ułatwią Ci utrzymanie formy oraz zdrowia.

1. Zdrowe wypieki

Pyszne chleby z Cukiernii Wena

4 pomysły na to, jak wytrzymać na diecie i nie zwariować!

Cukiernia Wena powstała z dziecinnych marzeń o własnej cukierence. Tak stworzyliśmy miejsce, gdzie pachnie prawdziwym, domowym ciastem.

Znajdziecie u nas również pieczołowicie wypracowane chleby na zakwasie, które nieśpiesznie dojrzewają, aby czas i naturalnie występujące mikroorganizmy mogły wydobyć z mąki to, co w niej najsmaczniejsze i najcenniejsze. Pracujemy na mąkach i składnikach najwyższej jakości, a naszą intencją jest robienie chleba smacznego i wartościowego, który sam w sobie może być posiłkiem.
Już dziś zapraszamy po chleb z Vermont o chrupiącej skórce i mięciutkim wnętrzu lub chleb z suszonymi pomidorami i czarnymi oliwkami, albo aromatyczny bochenek z pieczonymi ziemniakami oraz rozmarynem.

Grudziądz, ul. Wybickiego 28 oraz Mały Rudnik 43a.
FB: Cukiernia Wena
Do zobaczenia.

2. Małe odstępstwo od diety? Czasem można!

Pizzeria Don Corleone

4 pomysły na to, jak wytrzymać na diecie i nie zwariować!

Podstawą naszej restauracji jest kuchnia śródziemnomorska - z pizzą w roli głównej. Własne, cienkie ciasto i sos, do tego warzywa, ser, zioła i produkty mięsne. Kaloryczność pizz jest różna, więc dbającym o linię polecamy te z dodatkiem samych warzyw. Mamy też owoce morza, makarony, warzywne kremy, a dla odchudzających się pyszne sałaty.

Cały świat je pizzę - bogaci i biedni, grubi i chudzi, młodzi i starzy. Dobrze przyrządzona, jedzona z rozeznaniem potrzeb i ograniczeń własnego organizmu urozmaica dietę i dostarcza przyjemności. Bo posiłek to przecież coś więcej, niż tylko spożyte kalorie.

Pizzeria Don Corleone
Grudziądz, ul. Rynek 1

Zamówienia: tel. 726 96 96 96 oraz online - www.don-corleone.pl

3. Idealnie miejsce na trening


FIT Lady Kamila Kminikowska

4 pomysły na to, jak wytrzymać na diecie i nie zwariować!

Fit Lady to klub stworzony z myślą o kobietach. Miejsce, w którym czują się zaopiekowane nie tylko fizycznie, ale i mentalnie. Klub oferuje zajęcia grupowe, takie jak: pumponia, koniec z oponką, ogólnorozwojowe, trampoliny, stepy, sztangi. W ofercie również: pilates, zdrowy kręgosłup i streching. Prowadzę również jako trener personalny , zajęcia indywidualne, także z osobami starszymi. Seniorzy doskonale odnajdują się na moich zajęciach. Pamiętajcie, ruch, sport to samo zdrowie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat moich zajęć zapraszam na https://www.facebook.com/fitladygrudziadz/


Tel. 605 433 415

4. Profesjonalne wsparcie

Sklep z suplementami diety Vitamin-shop

4 pomysły na to, jak wytrzymać na diecie i nie zwariować!

Vitamin-shop to szeroki wybór odżywek i suplementów diety renomowanych firm. Atrakcyjne ceny. Fachowe doradztwo w zakresie diety, treningu i suplementacji, poparte wieloletnim doświadczeniem z pracą z podopiecznymi, zdobywającym najwyższe lokaty zawodów ogólnopolskich w sportach sylwetkowych.
Z nami zbudujesz wymarzoną sylwetkę.

ul. Kosynierów Gdyńskich 9
86-300 Grudziądz

https://www.facebook.com/profile.php?id=100057529664322

Dodaj ogłoszenie