6 pomysłów na wiosenne porządki w domu i ogrodzie

Materiał promocyjny .
W dobie pandemii pobyt na działce czy we własnych czterech kątach wydaje się być najbezpieczniejszą formą spędzania wolnego czasu. Dodajmy do tego wiosenne porządki i mamy odpowiedź na pytanie, jakiego rodzaju produkty będą najbardziej poszukiwane w najbliższym czasie. Przedstawiamy produkty i usługi, które pomogą nam przy pracach w domu i ogrodzie.

SUSZARKA NA PRANIE

6 pomysłów na wiosenne porządki w domu i ogrodzie

Prosta rzecz, ale ułatwia porządki w każdym domu - i to nie tylko na wiosnę. Jeśli Twoje mieszkanie jest małe i suszenie prania sprawia Ci kłopot, automatyczna suszarka sufitowo-ścienna Zoomba to produkt idealny dla Ciebie. Zoomba dostępna jest w dwóch wymiarach: 160 cm i 130 cm. Pomieści od 12 do 15 m bieżącego prania o wadze 20 kg. Montaż suszarki możliwy do ściany i sufitu, zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz budynku pod zadaszeniem. Suszarka sterowana jest bezprzewodowym pilotem. Zoomba to oszczędność przestrzeni, wygoda i bezpieczeństwo. Zapraszamy do sklepu internetowego zoomba.eu.

Zoomba Sp. z o.o.
Sępólno Krajeńskie
tel. 783 941 520
www.zoomba.eu

NARZĘDZIA

6 pomysłów na wiosenne porządki w domu i ogrodzie

Bez nich nie obędzie się żadnej majsterkowicz i ciężko mówić o porządkach, nie wspominając już o poważniejszych pracach. Z pomocą przyjdą sklepy narzędziowe. Technus - hurtownia detaliczna z Torunia pozwala na kompleksowe zaopatrzenie techniczne i zakup wszystkich potrzebnych urządzeń oraz akcesoriów w jednym miejscu. Wśród dostępnych produktów są m.in.: narzędzia ręczne, chemia samochodowa, artykuły bhp, artykuły ogrodowe, elektronarzędzia, narzędzia pomiarowe oraz pneumatyczne, organizery, skrzynki narzędziowe, farby, lakiery oraz wiele innych. Technus to aż 500 mkw. powierzchni z profesjonalnym sprzętem oraz możliwość składania zmówień online na www.technus.pl.

Technus
ul. Na Zapleczu 4, 87-100 Toruń
tel.509 120 000
www.technus.pl

ŚRODKI CZYSTOŚCI

6 pomysłów na wiosenne porządki w domu i ogrodzie

Mamy już odpowiednie narzędzia? To teraz czas zaopatrzyć się w środki czystości, dzięki którym wiosenne porządki będą szybkie i efektywne. Nanomax to polski producent wysokojakościowej chemii czyszczącej opartej o nanocząsteczki srebra. Nanomax oferuje specjalistyczne preparaty do czyszczenia piekarników, grilla i kominków; plastiku, mebli ogrodowych, rtv i agd; kamienia, marmuru i granitu; a także szyb, szkła luster i powierzchni błyszczących. Cała gama produktów Nanomax jest dostępna w sklepie internetowym delikatesyniemieckie.com oraz na Allegro. Zapraszamy do skorzystania z promocji – 10% rabatu na wszystkie produkty Nanomax z użyciem kodu NANO.

Delikatesy niemieckie
delikatesyniemieckie.com

KLIMATYZACJA

6 pomysłów na wiosenne porządki w domu i ogrodzie

W trakcie intensywnych prac w domu i ogrodzie potrafi zrobić się naprawdę gorące. Wybawieniem w upalne dni może być klimatyzacja. Nowoczesne klimatyzatory o kompaktowej budowie, znajdujące się w ofercie firmy Climag, posiadają udogodnienia, dzięki którym zarządzanie temperaturą w domu będzie proste, jak nigdy przedtem. Klimatyzator Flexis Plus posiada m.in. moduł sterowania WiFi oraz system inteligentnego nawiewu, który pozwala zminimalizować straty energii. Firma Climag zajmuje się również montażem i serwisem klimatyzacji w woj. kujawsko-pomorskim.

Climag
Szkolna 2A, Kruszyn 86-014
https://climag.pl

GARAŻ

6 pomysłów na wiosenne porządki w domu i ogrodzie

Dom wysprzątany, ogród w rozkwicie, ale gdzie pomieścić te wszystkie wiadra, kosiarki, mopy i myjki, z których korzystaliśmy w trakcie wiosennych porządków? Najlepiej we własnym garażu. Jeśli nie mamy murowanego, możemy zamówić np. garaż blaszany w firmie Lager, wykonującej garaże z profili zamkniętych, gwarantujące dużą wytrzymałość produktu. Lager to konstrukcje dopasowane do indywidualnych potrzeb – garaże blaszane, garaże tynkowane, budynki gospodarcze, wiaty oraz hale spełniające obowiązujące standardy.

Garaże Lager
tel. 882 899 408
tel. 787 228 933
www.garazelager.pl
www.facebook.com/garazelager

POMOCNA DŁOŃ

6 pomysłów na wiosenne porządki w domu i ogrodzie

A co jeśli samemu nie mamy sił i ochoty, by zająć się domem? Wtedy warto skorzystać z pomocy firm sprzątającej. KORAB zajmuje się świadczeniem szeroko pojętych usług sprzątania na terenie Świecia, Grudziądza, Chełmna i okolic. Firma realizuje prace głównie w biurach, zakładach pracy i instytucjach, jednak przyjmuje zlecenia również od wspólnot mieszkaniowych. W zakres usług wchodzi m.in. mycie okien, odkurzanie wykładzin, a także inne czynności potrzebne do zachowania porządku w budynkach i terenach przyległych.

F.U. "KORAB" Brygida Witkowska
ul. Parkowa 3/3, 86-131 Laskowice
tel. 696 461 904
www.korab-sprzatanieswiecie.pl

Dodaj ogłoszenie