7 branż, do których warto wezwać Solidnego Fachowca. Sprawdź, do kogo się odezwać!

Materiał promocyjny
Planujesz odświeżyć swoje cztery ściany? Zastanawiasz się, komu powierzyć prace remontowe, budowę domu, wywóz śmieci? A może szukasz odpowiedniego fachowca w branży funeralnej? Sprawdź specjalistów z naszego regionu!

INSTALACJE

7 branż, do których warto wezwać Solidnego Fachowca. Sprawdź, do kogo się odezwać!
InSald – Centrum Usług Instalacyjnych

Zajmujemy się kompleksową usługą w zakresie montażu sieci i instalacji: wodnych, kanalizacyjnych, gazowych, centralnego ogrzewania, solarnych, rekuperacji, pomp ciepła, stacji uzdatniania wody, elektrycznych. Wykonujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny gazowych urządzeń grzewczych takich marek jak Junkers Bosch, Viessmann, Immergas, Ferroli.

Ponadto oferujemy usługi wykonywane koparko-ładowarką, minikoparką i urządzeniem przeciskowym oraz dozoru i eksploatacji kotłowni gazowych, przeglądu instalacji gazowych.

Firma InSald to połączenie doświadczenia, kreatywności i nowoczesności. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Profesjonalny zespół fachowców wspiera Klientów przy wyborze najbardziej odpowiednich materiałów i technologii.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe InSald Mariusz Szymański
ul. Wodna 7B, 86-200 Chełmno
tel. 782140707, 726563805

Siedziba biura:
ul. Biskupia 5, 86-200 Chełmno
tel. biurowy 609060751
e-mail. [email protected]
www.insald.pl

Nieruchomości

7 branż, do których warto wezwać Solidnego Fachowca. Sprawdź, do kogo się odezwać!

JAGŁA NIERUCHOMOŚCI – marka godna zaufania

Jagła Nieruchomości to biuro specjalizujące się w sprzedaży nieruchomości różnego typu w Bydgoszczy. Nie tylko zajmujemy się poszukiwaniem dla klientów domów i mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego, ale prowadzimy także doradztwo nieruchomości. Kontakt z doradcą nieruchomości może być pierwszym krokiem do zakupu wymarzonego lokalu, ale warto z niego skorzystać także wtedy, gdy chcesz coś sprzedać lub wynająć. Rynek nieruchomości jest bardzo pojemny, jednak aby transakcja, którą zamierzasz przeprowadzić, przyniosła Ci oczekiwaną korzyść, warto skorzystać ze wsparcia profesjonalistów.

Jagła Nieruchomości to najlepsze w roku 2020 i 2021 biuro nieruchomości w Bydgoszczy według portali oferteo.pl l i otodom.pl.

Prowadzimy również skup mieszkań: zadłużonych, lokatorskich, spadkowych i do remontu za gotówkę. Tel. 666 686 606.

Jagła Nieruchomości
ul. Lelewela 31, 85-652 Bydgoszcz
tel. 52 328 64 32
http://www.jagla.pl/
https://www.facebook.com/mieszkaniadlaciebie/

Usługi pogrzebowe

7 branż, do których warto wezwać Solidnego Fachowca. Sprawdź, do kogo się odezwać!

Kremacja - czy wybrać ten rodzaj pochówku

Zdecydowanie najpopularniejszą formą pochówku w Polsce jest tradycyjny pogrzeb, podczas którego ciało zmarłego grzebane jest w ziemi. Jednak kremacja z roku na rok zyskuje coraz więcej zwolenników i staje się równie oczywistą formą udania się na wieczny spoczynek.

Profesjonalna firma pogrzebowa zawsze pomoże skompletować wymagane dokumenty, zajmie się również organizacją kremacji , ustaleniem daty, przewiezieniem ciała na miejsce oraz odbiorem urny z prochami. Rodzina zmarłego nie będzie musiała uczestniczyć w tych technicznych aspektach procesu.

Koszty samego procesu kremacji wahają się w granicach od 900 zł, przy wyborze najtańszej trumny kremacyjnej i bez pożegnania rodziny w krematorium. Kwota ta może wzrosnąć w zależności od wyborów rodziny: jej uczestnictwa w kremacji, wyboru trumny, urny czy możliwości ubrania ciała przez pracowników zakładu pogrzebowego w przekazaną wcześniej odzież. Kremacja w Polsce jest wyborem każdego z nas. Dodatkowym aspektem za nią przemawiającym są walory estetyczne samej ceremonii pogrzebowej. Urna stojąca przy grobie podczas ostatniego pożegnania pozostawia wiele miejsca na udekorowanie jej świecami, kwiatami czy dużym zdjęciem zmarłej osoby. Ten widok często jest mniej przytłaczający dla najbliższej rodziny niż widok trumny.

Zakład Pogrzeby "CREDO" Jacek Skrzypczyński
ul. Św. Ducha 33 88-100 Inowrocław
tel. 509 946 759
www.pogrzeb.net

Wywóz śmieci

7 branż, do których warto wezwać Solidnego Fachowca. Sprawdź, do kogo się odezwać!

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe 'Maxicar" Marcin Zalewski

Świadczymy usługi w zakresie wynajmu szerokiej gamy kontenerów w województwie kujawsko-pomorskim. Nasze kontenery są już obecne: Inowrocław, Toruń, Bydgoszcz, Żnin, Mogilno, Strzelno, Pakość oraz Janikowo i okolice.

Oferujemy Państwu wywóz odpadów różnego typu kontenerami o zróżnicowanej pojemności, co pozwala nam na wybranie optymalnego dla klienta modelu usuwania odpadów: budowlanych, gabarytowych , gruzu, ziemi, zielonych itp.
Jesteśmy firmą solidnie i terminowo wywiązującą się z naszych usług. W zależności od potrzeb klientów na wszystkie świadczone przez nas usługi zawieramy umowy oraz realizujemy zlecenia jednorazowe.

Budowa, remont czy generalne porządki? Wszystkie te sytuacje łączy duża ilość odpadów poremontowych i gruzu. Kontenery podstawiamy w wybrane przez Państwa miejsce, a kiedy poinformują nas Państwo o zapełnieniu – przyjeżdżamy , zabieramy i utylizujemy odpad.

P.U.H. MAXICAR
Marcin Zalewski
Tel. 604 901 143
e-mail: [email protected]
www.puhmaxicar.pl

Dekoracje do domu

7 branż, do których warto wezwać Solidnego Fachowca. Sprawdź, do kogo się odezwać!

Sylwia Krupa Pracownia Dekoracji Okien - rolety rzymskie, firany, zasłony

Sylwia Krupa Pracownia Dekoracji Okien zajmuje się kompleksową aranżacją okien. Proponujemy Państwu szycie firan, zasłon oraz artykułów dekoracyjnych. W ofercie posiadamy różne typy osłon okiennych (żaluzje drewniane, aluminiowe, w stylu retro, rolety materiałowe, plisy). Posiadamy karnisze elektryczne z silnikami renomowanych marek - kompatybilne z systemem inteligentnego domu, jak i szyny aluminiowe lub karnisze topowych marek np. Top Line. Mamy bardzo bogatą ofertę dostępnych tkanin dekoracyjnych. Pracujemy na tkaninach najwyższej jakości. Znajdą u nas Państwo tkaniny trudnopalne z atestem.
Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wystroju okien. Począwszy od pomysłu i pomiaru, poprzez szycie do momentu końcowego zawieszenia.

Dzięki doświadczeniu oraz zrozumieniu potrzeb Klienta, wypracowaliśmy sobie reputację firmy kreatywnej, solidnej, utrzymującej dobre relacje z Klientami.

Działamy na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego i pomorskiego lecz odległość nie jest dla Nas problemem.

Sylwia Krupa Pracownia Dekoracji Okien
ul. Kopernika 8
86-100 Świecie
tel. 721 023 400
FB: Sylwia Krupa Pracownia Dekoracji Okien - rolety rzymskie, firany, zasłony

Materiały malarskie do ścian

7 branż, do których warto wezwać Solidnego Fachowca. Sprawdź, do kogo się odezwać!

MBM STUDIO DEKORACJI

MBM od początku istnienia prowadzi sprzedaż najwyższej jakości farb i materiałów malarskich do wnętrz na elewacje, dekoracyjnych efektów ściennych i sztukaterii, niezbędnych do wymarzonej stylizacji. MBM posiada najbogatszą kolekcję tapet oraz zapewnia kompleksowe doradztwo w zakresie aranżacji wnętrz, doboru kolorystyki i technologii.

W podstawowej działalności MBM opiera się na trzech potężnych filarach najbardziej renomowanych producentów w Europie i na świecie: to jest fińska TIKKURILA, szwedzki BECKERS i amerykański BENJAMIN MOORE.

MBM współpracuje z licznym gronem designerów, architektów oraz profesjonalnymi firmami wykonawczymi. Jesteśmy otwarci na podejmowanie współpracy z zainteresowanymi, organizujemy szkolenia i prezentacje. Design to dla nas forma sztuki a współpraca z nami to pełna satysfakcja.

MBM Studio Dekoracji
ul. Włodka 11 (Centrum Handlowe UniaPark)
86-300 Grudziądz
tel. 56 462 03 45

Pokrycia dachowe

7 branż, do których warto wezwać Solidnego Fachowca. Sprawdź, do kogo się odezwać!

CENTRUM POKRYĆ DACHOWYCH HASKI

Od 10 lat zajmujemy się sprzedażą blachodachówki firmy Budmat, której jesteśmy oficjalnym dystrybutorem. W swej ofercie mamy: blachy cięte z długości, blachy trapezowe, blachodachówki modułowe, blachy trapezowe oraz dachówki ceramiczne. W asortymencie mamy gąsiory, zakończenia gąsiorów, wiatrownice . Blachy płaskie w 30 kolorach i różnej powłoce. Posiadamy giętarki, chętnie zrobimy parapety, jak i obróbki dekarskie.

Towar dowozimy do najdalszych zakątków województwa kujawsko-pomorskiego. W swojej ofercie mamy także pogotowie dekarskie.

W asortymencie naszego sklepie są wszystkie akcesoria do dachu. Mieszamy też tynki elewacyjne w 100 kolorach – akrylowe i silikonowe.

Zapraszam do współpracy zarówno dekarzy, jak i inwestorów.

Gdy chcesz mieć Rewolucje na Dachu – przyjedź do nas!
HASKI
Koneck 132
Tel. 602 684 514
FB: HASKI

Dodaj ogłoszenie