2 1 połowa

SSC Napoli

0

0 1 połowa

• Koniec! W drugiej połowie nie oglądaliśmy już bramek! AC Milan po dwóch bramkach Krzysztofa Piątka przechodzi do półfinału rozgrywek o Puchar Włoch!

• 4 minuty doliczone do tego spotkania.

• Ricardo Rodriguez melduje się w miejsce Lucasa Paquety.

• Świetna interwencja Donnarummy, który paruje strzał Ounasa!

• Krzysztof Piątek żegnany owacjami na stojąco! W jego miejsce wchodzi Patrick Cutrone!

• Lorenzo Insigne uderza prosto w zawodnika rywali. Goście są dzisiaj kompletnie bez pomysłu na grę.

• Arkadiusz Milik fauluje w polu karnym rywala. Stracona szansa na bramkę.

• Samu Castillejo został wypuszczony w bój z obrońcami Napoli. Skrzydłowy Milanu był jednak na spalonym.

• Bardzo mocne uderzenie Adama Ounasa! Znowu jednak na posterunku był młody golkiper gospodarzy!

• Zbyt słaby strzał Arkadiusza Milika. Donnarumma nie miał problemu z wyłapaniem piłki.

• Zmiana także w ekipie AC Milan. Halkhan Calhanoglu wchodzi, a schodzi Fabio Borni.

• Dries Mertens wchodzi w miejsce Amaduou Diawarry. Bardzo ofensywna zmiana Ancelottiego.

• Podwojone krycia zawodników Napoli na Krzysztofie Piątku. Muszą jakoś zneutralizować snajpera z Polski.

• Cudowne, drugie trafienie Krzysztofa Piątka!

• Tiemoué Bakayoko spróbował swoich sił mocnym uderzeniem z dystansu. Futbolówka trafiła jednak prosto w Mereta.

• Gorąco się zrobiło pod bramką Donnarummy! Arkadiusz Milik wślizgiem próbował skierować piłkę do siatki, ale na drodze piłki stanął Mateo Musacchio.

• I wracamy po przerwie! Czekamy na kolejne bramki naszych reprezentantów!

• Zmiana w ekipie Napoli. Po przerwie na boisko nie wraca Allan, a zmienia go Adam Ounas.

• Koniec pierwszej połowy! Po dwóch cudownych trafieniach Krzysztofa Piątka, AC Milan prowadzi z Napoli 2:0!

• Minuta doliczona do pierwszej części.

• Krzysztof Piątek musi zostać zneutralizowany. To jest zadanie obrońców Napoli. Nie udaje im się zgodnie z przepisami to uciekają się do innych sposobów. Teraz Kalidou Koulibaly nie wytrzymał i został ukarany żółtą kartką.

• Bardzo brzydki faul Arkadiusza Milika. Polski napastnik musiał został ukarany żółtą kartką. To i tak najniższy wymiar kary.

• Lorenzo Insignie rozpędził się i oddał strzał z 16 metra. Można zgubić rachubę, który to słaby strzał filigranowego Włocha w tym meczu...

• Kevin Malcuit ukarany żółtą kartką.

• Jak niewiele potrzebuje nasz napastnik, aby zdobyć bramkę! Opanował sobie piłkę na skraju pola karnego, przełożył ją na prawą nogę i huknął po długim rogu! Alex Meret nie miał żadnych szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Co za cudowna bramka Krzysztofa Piątka! Znowu to zrobił!

• Zablokowany strzał Samu Castillejo. Szkoda, gdyż na podanie czekał już Krzysztof Piątek. Polak był znakomicie ustawiony.

• Lorenzo Insignie miał znowu sporo miejsca, tylko że znowu uderza prosto w bramkarza Milanu.

• Krzysztof Piątek fauluje w ofensywie i gospodarze tracą posiadanie.

• Bardzo dobry początek meczu rozgrywa AC Milan. To oni są cały czas na połowie Napoli co może zaskakiwać.

• Lorenzo Insignie uderzył z 11 metra, ale trafił prosto w Donnarummę!

• Cudowny początek Krzysztofa Piątka! Polski napastnik otrzymał świetne podanie, wyszedł sam na sam z Meretem i on w takich sytuacjach się nie myli! Trybuny oszalały!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mamy to na co wszyscy czekali! Krzysztof Piątek zdobywa gola!

• Dobre dośrodkowanie Piotra Zielińskiego, jednak zorganizowana obrona Napoli wybija piłkę.

• Pierwszy strzał Krzysztofa Piątka. Niestety bardzo mocno niecelny..

• Fabio Borini dobrze dryblował między zawodnikami Napoli. Ostatecznie został jednak powstrzymany.

• Zaczynamy!

• Sędzia główny wyprowadza oba zespoły! Zaraz rozbrzmi pierwszy gwizdek!

• To jest bardzo dobry wieczór dla Polskich kibiców już przed rozpoczęciem meczu! Cała trójka naszych reprezentantów, którzy mogli wystąpić w dzisiejszym meczu, zaczną mecz od pierwszej minuty! To znaczy, że Krzysztof Piątek debiutuje w pierwszym składzie AC Milan!

• Dobry wieczór Państwu! W ostatnią sobotę AC Milan zremisował z Napoli 0:0. Dzisiaj obie drużyny mierzą się ponowie, tylko tym razem walka toczy się o półfinał Pucharu Włoch!