Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/22] Następne

Agrotech 2020. Oto nagrodzone ciągniki, maszyny i produkty dla gospodarstw [ZDJĘCIA]

Po raz pierwszy w historii Agrotechu gala wręczenia wyróżnień, Złotych Medali i Pucharu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi konkursu Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej odbyła się online. Nagrodzone zostały ciągniki, maszyny, produkty do gospodarstw wyjątkowe w konstrukcji w skali światowej. Wydarzenie w Targach Kielce miało miejsce w poniedziałek, 8 czerwca. Sama wystawa została zaplanowana na listopad.

ZOBACZ TRANSMISJĘ Z WYDARZENIA


- Gratuluję tym, którzy otrzymali zarówno Puchar Ministra, jak i medale targowe. Jest to dużą gama firm, zarówno wysokiej jakości osiągnięć technicznych firm zachodnich, ale też co mnie cieszy rozwijających się, rosnących w siłę firm polskich produkujących maszyny, urządzenia, firm hodowlanych. Wszystkim państwu serdecznie gratuluję i wszystkich państwa pozdrawiam – mówił podczas transmisji minister rolnictwa i rozwoju wsi Jan Krzysztof Ardanowski.

Puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi otrzymała firma AgroTom Tomasz Kaniewski z Pogorzeli w Wielkopolsce za dynamicznie rozwijającej się polskiej firmy produkującej wysokiej jakości maszyny uprawowe i siewne.

NA KOLEJNYCH SLAJDACH ZOBACZ NAGRODZONE CIĄGNIKI, MASZYNY I PRODUKTY >>>

Przypomnijmy, że targi Agrotech i towarzyszące im Lax-Expo przełożone zostały na jesień. Odbędą się w weekend od 6 do 8 listopada. Wcześniej 5 i 6 listopada odbywać się będą V Targi Technologii Sadowniczych i Warzywniczych HORTI-TECH.

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy