Arka Gdynia zmierzy się z Resovią – walka o baraże trwa!

Materiał informacyjny pzbuk.pl
W Ekstraklasie nie jest już tak emocjonująco, jednak na boiskach 1. Ligi trwa wyrównana walka o awans. Aktualnie na czele znajduje się Termalica, jednak Arka Gdynia nie powiedziała swojego ostatniego słowa. Jak poradzą sobie zawodnicy z Trójmiasta w domowym pojedynku z Resovią oraz w jaki sposób możesz wykorzystać bonus bukmacherski? Tego dowiesz się w poniższym artykule.

Arka Gdynia

Zdaniem analityków zakładów bukmacherskich Arka Gdynia jest faworytem najbliższego spotkania z Resovią. Arkowcy zagrają na swoim boisku, co dodatkowo dodaje im przewagi, ale w związku z tym, że starcie odbędzie się w piątek, to nie będą mogli jeszcze liczyć na wsparcie kibiców.

W tym momencie zespół z Gdyni ma na koncie 49 punktów i realnie może spoglądać nawet na pozycję lidera, która zajmuje Termalica z przewagą siedmiu oczek.

Arka w ostatnich tygodniach wyraźnie poprawiła swoją formę na ligowych boiskach. Wystarczy wspomnieć, że mówimy o drużynie, która wygrała trzy poprzednie rywalizacje i jest niepokonana od początku kwietnia. Takie wyniki na finiszu rozgrywek pozwalają kibicom z optymizmem patrzeć w przyszłość, ponieważ różnice w tabeli są niewielkie, a do końca sezonu pozostało sześć kolejek. Miejsce w barażach jest już bardzo blisko, ale Arka powinna walczyć również o bezpośrednią przepustkę do wyższej klasy rozgrywkowej, którą zapewnia pierwsza i druga pozycja w tabeli.

Na podstawie kursów – PZBuk bonus warto wykorzystać w tym meczu, grając na gospodarzy.

Resovia Rzeszów

Beniaminek z Rzeszowa miał swoje lepsze, a także gorsze momenty w obecnej kampanii. Można powiedzieć, że na finiszu rozgrywek są w lepszej sytuacji, niż byli podczas końcówki rundy jesiennej. Resovia na swoim koncie ma kilka ważnych zwycięstw, które sprawiają, że na koncie tego zespołu znajduje się 28 punktów. 8 oczek przewagi nad pięć kolejek do końca, to powinna być wystarczająca przewaga, aby zapewnić sobie utrzymanie. Szczególnie że patrząc na postawę GKS-u Bełchatów, trudno oczekiwać, aby ta drużyna miała wygrać przynajmniej trzy mecze na finiszu.

Resovia jest już stosunkowa bezpieczna, dlatego też nie będzie musiała walczyć o życie w Gdyni, co zwiększa szanse Arki na wygraną i odpowiednie wykorzystanie PZBuk bonusu.

Nikt z piłkarzy, którzy zagrają w tym spotkaniu, nie ma szans na powołanie do kadry – sprawdź, kto prawdopodobnie znajdzie się wśród 26 wybrańców.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze - @Mati_N95

Dodaj ogłoszenie