Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W 12. kolejce Basket Ligi Kobiet Artego Bydgoszcz pokonało...

Artego Bydgoszcz - AZS UMCS Lublin [zdjęcia kibice + mecz]

W 12. kolejce Basket Ligi Kobiet Artego Bydgoszcz pokonało Pszczółkę Polski Cukier AZS UMCS Lublin 71:65. To było bardzo zacięte spotkanie, w którym żadna z drużyn nie wygrywała wyżej niż kilkoma punktami. Na początku trzeciej kwarty bydgoszczanki prowadziły 41:34, ale potem roztrwoniły przewagę i pod koniec tej części gry przegrywały 48:55. Na szczęście w czwartej kwarcie nie tylko odrobiły straty, ale wyszły na prowadzenie, którego już nie oddały. Artego umocniło się na pozycji wicelidera.

Na kolejnych stronach zdjęcia kibiców oraz fotki z meczu >>>

Polecamy

Zapomniany wirus powraca i atakuje ze zdwojoną siłą. Coraz więcej zachorowań w Polsce

Polska zagra przed Euro dwa mecze. Znamy ceny biletów. Jest drogo!

W czwartek startują mistrzostwa Europy i olimpijskie kwalifikacje w wioślarstwie