Nowe wiadomości: 0

Wszystkie wiadomości: 29

Najnowsza -

©Paweł Relikowski

W meczu Tauron Basket Ligi Kobiet Artego Bydgoszcz pewnie pokonało Ślęzę Wrocław.

• Koniec meczu - 84:49

Mecz nie zachwycił. Wielu spodziewało się zaciętego spotkania. Bydgoszczanki wygrał jednak zdecydowanie.

Punkty: Artego: Morris 20, Międzik 15, Reid 4, McBrode 8, Pawlak 8, Koc 12, Carter 17. Ślęza: Zoll 6, Mistygacz 0, Kręzel 7, Kaczmarczyk 7, Sulčiute 2, Leciejewska 3, Shegog 12, Linkevičiene 5, Kastanek 7, Śnieżek 0.

• 79:47

Jeszcze 4 minuty gry.

• 73:43

A na boisku 9:7 w czwartej kwarcie dla Artego na 6 minut przed końcem meczu.

• - Wrocław, Wrocław zejdź z boiska nie rób z siebie pośmiewiska - śpiewają fani Artego.

• 66:38

Od prawie dwóch minut trwa już czwarta, nie mamy wątpliwości, ostatnia kwarta tego spotkania.

• Mały Miłosz (kibic) miał szansę wygrać bilety na mecz Polska - Niemcy na Euro'2016. Musiał "tylko" trafić za 3. Niestety, nie udało się.

• Koniec trzeciej kwarty.

Niektórzy spodziewali się hitu. Jest kit. Dominacja Artego nie podlega żadnej dyskusji. Bydgoszczanki wygrały trzecią kwartę z rzędu, z każdą minutą powiększając swoją przewagę. Jest 64:36.

• 52:27

5 minut trzeciej kwarty za nami.