Bankowość elektroniczna bez tajemnic… Weź udział w darmowych szkoleniach online

Materiał informacyjny Banku BNP Paribas
Seniorzy mogą dziś w Internecie załatwić sprawy urzędowe, a nawet umówić się do lekarza. Mogą też w pełni bezpiecznie zadbać o swoje osobiste finanse. Z myślą o nich Bank BNP Paribas przygotował cykl szkoleń online o bankowości elektronicznej. Wystarczy kliknąć, usiąść wygodnie i słuchać.

Webinaria, czyli ucz się o bankowości elektronicznej bez wychodzenia z domu

Webinaria, czyli szkolenia online w formie wideo, to po prostu luźne pogawędki przy kawie . Bank BNP Paribas zaprosił do współpracy znanych influencerów, którzy w swoich wykładach przybliżą temat bankowości elektronicznej.

  • Jan Adamski na co dzień propaguje klasyczną modę męską, prowadzi bloga: https://janadamski.eu/
  • Andrzej Tucholski to psycholog i strateg biznesowy, który w mediach społecznościowych mówi i pisze o szukaniu nadziei w trudnych czasach. Jego aktywność można poznać na stronie internetowej https://andrzejtucholski.pl/

Masz bankowe konto internetowe? Dowiedz się jak oszczędzać!

Na uczestników czekają trzy filmy szkoleniowe dotyczące bankowości elektronicznej.

  • W pierwszym filmie prowadzący i eksperci poszukają odpowiedzi na pytanie, dlaczego bankowość internetowa to dobre rozwiązanie i pokazują, jak skutecznie i bezpiecznie zalogować się do banku po raz pierwszy.
  • W drugim webinarium dowiemy się, jak bezpiecznie korzystać z konta, bankowości elektronicznej oraz jak dokonywać przelewów i płatności online.
  • Trzecie i ostatnie nagranie dotyczy ważnej i cennej umiejętności – oszczędzania.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniach online?

Mam pełne przekonanie, że nigdy nie jest za późno na to, by zdobywać nowe, przydatne umiejętności. Projektowaliśmy nasz system bankowości internetowej w taki sposób, by był prosty i intuicyjny w obsłudze dla każdego, także dla osób słabiej obeznanych z technologiami. Webinaria mają za zadanie to pokazać, przybliżyć seniorom możliwości, jakie daje GOonline. Forma dyskusji między Janem Adamskim i Andrzejem Tucholskim świetnie się sprawdziła - oddaje to sposób, w jaki seniorzy najczęściej zdobywają wiedzę o technologiach, czyli w rozmowach z dziećmi czy wnukami- tłumaczy Małgorzata Witkowska, Kierownik Zespołu Trade Marketingu i Innowacji w Banku BNP Paribas.

Okazja jest niepowtarzalna. Przy kawie lub herbacie i nie wychodząc z domu można się przekonać, że bankowość online jest intuicyjna i przyjazna.
Cykl szkoleń online jest częścią programu „Misja Edukacja”, który powstał we współpracy z Krajowym Instytutem Gospodarki Senioralnej.

Wideo

Dodaj ogłoszenie