Bieg unijny w Kwidzynie

Andrzej Przybyszewski
Z sukcesami startowali biegacze MLKS Nadwiślanin Chełmno w międzynarodowym biegu unijnym w Kwidzynie.

Biegi rozgrywano na ulicach miasta przy sporym zainteresowaniu widzów i przy sprzyjającej aurze. Zwycięstwa odnieśli Joanna Ląkiert i Jakub Ossowski.
W najmłodszej kategorii wiekowej dziewcząt na dystansie 700 metrów na trzynastym miejscu uplasowala się Anna Latańska.

W rocznikach 1993-94 dziewcząt w biegu na 1000 metrów chełminianki zajęły następujące lokaty. 2. Karolina Bojarska, 8. Agnieszka Wojewódka, 9. Monika Otczyk, 10. Karolina Cetnarska, 11. Monika Grabowska, 12. Patrycja Szpankiewicz.
Wśród chłopców (1993-94) czwarty był Mateusz Bańka, a szósty Łukasz Kraśniewski.W tzw. małym biegu unijnym w łączonej kategorii juniorów młodszych i juniorów zwyciężyła Joanna Ląkiert (juniorki) , a Jacek Lesczyński uplasował się na 2. miejscu wśród juniorów.

W kategorii juniorek młodszych podwójne zwycięsto odnieśli bracia Jakub i Mateusz Ossowcy. W biegu juniorek młodszych czwarta była Kinga Ląkiert, a Monika Bojarska ukończyła bieg na 6. miejscu.