Remis piłkarzy ręcznych Wisły Sandomierz

/PK/
W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych pomiędzy Wisłą Sandomierz i MOSiR Bochnia padł remis 27:27.

Wisła Sandomierz - MOSiR Bochnia 27:27 (11:13).

Wisła: Skowron, Tenderenda - Wiącek 8, Werstler 7, M. Sadecki 3, Kuraś 2, Drzymalski 2, Kutek 1, Anwajler 1, Guz 1, Białkowski 1, Pawelczyk 1.

Ciekawy, widowiskowy i zacięty mecz. W pierwszej poło-wie "wiślacy" zagrali dobrze w obronie i bramce, ale i tak niemal cały czas prowadzili rywale, najwyżej w 28 minucie - 9:13. W drugiej połowie gospodarze poprawili nieco dotąd kulejący atak pozycyjny i odrabiali straty, wychodząc na jednobramkowe prowadzenie (21:20, 23:22).

Jednym golem (27:26) prowadzili na 40 sekund przed końcem, ale bochnianie wyrównali. Zamiast spokojnie rozegrać ostatnie pół minuty, sandomierzanie szybko oddali rzut, który został obroniony i goście mieli 20 sekund na wywalczenie zwycięstwa. Heroiczna obrona drużyny trenera Adama Węgrzynowskiego spowodowała wprawdzie aż trzy kary dwuminutowe jego zawodników, ale udało się utrzymać remis, bo ostatni rzut w meczu obronił Jakub Tenderenda.

1. Chrzanów 11 20 372-293
2. KSZO ODLEWNIA 11 20 396-285
3. Bochnia 11 17 356-281
4. Grunwald 11 12 329-321
5. WISŁA 11 10 302-313
6. POLITECHNIKA 11 10 284-287
7. Wanda 10 8 256-262
8. VIVE TARGI II 11 6 346-397