Bosch Diesel Service Kluszczyński – profesjonalny serwis silników Diesla i wiele więcej

Materiał informacyjny BOSCH - AUTO - SERVICE MIECZYSŁAW KLUSZCZYŃSKI

Firma Bosch Diesel Service Kluszczyński posiada ponad 30 letnie doświadczenie w naprawie układów zasilania silników Diesla.

Od 1990 roku firma nasza posiada Autoryzacje firmy Bosch na naprawę aparatury wtryskowej silników wysokoprężnych. W 2006 firma nasza dołączyła do grona Bosch Diesel Centrum, serwisów zajmujących się kompleksowo układami zasilania.

Dysponujemy dużym doświadczeniem w samochodowej branży serwisowej i wykwalifikowaną załogą, odbyliśmy szkolenia w centrach szkoleniowych w Polsce za granicą między innymi Niemcy i Austria.

Aby sprostać wymaganiom producentów pojazdów i montowanej w nich aparatury w pogoni za nowymi technologiami stosowanymi w silnikach diesla w 2006 roku zakupiliśmy stanowisko probiercze EPS 815 firmy BOSCH z pełnym oprogramowaniem i wyposażeniem. Umożliwiającym naprawę pomp VP 29/30/40 i układów common rail.

Posiadamy także urządzenie CRIPC do sprawdzania, naprawy oraz wyznaczania nowych kodów C2I i C3I wtryskiwaczy piezo delphi.

W celu wykonywanie pełnej naprawy elektrowtryskiwaczy firmy Bosch posiadamy zestaw do pełnej regulacji tzw. „ 3 stopnia”.

W 2006 roku wdrożyliśmy w firmie system zarządzania ISO 9001:2000, który bardzo pomógł w organizacji pracy i podniósł poziom wykonywanych usług w serwisie.

W teście organizowanym przez firmę Bosch tzw. „tajemniczego klienta” na 100% uzyskaliśmy wynik 97.5 %.

Posiadamy autoryzacje producentów Delphi, Denso, Motorpal oraz jesteśmy partnerami sieci Q-service i Motointegrator.

Do dyspozycji Klientów posiadamy auto zastępcze.

Pełna oferta tutaj.

Zapraszamy do współpracy osoby prywatne oraz firmy.

Bosch Auto Service Mieczysław Kluszczyński
ul. Sępia 13,
Bydgoszcz

tel. 52 372 25 89,
kom. 791 035 930

Godziny otwarcia:
Pon.-pt: 8-16
Sob: 8-13