BudujemyDom.pl - portal poszukiwany

  BudujemyDom.pl - portal poszukiwany

  OPRAC. (MKJ)

  Gazeta Pomorska

  Aktualizacja:

  Gazeta Pomorska

  W portalu można też znaleźć informacje o tym, jak nowocześnie urządzić dom.

  W portalu można też znaleźć informacje o tym, jak nowocześnie urządzić dom. ©Fot. Praktiker

  Nowa odsłona portalu BudujemyDom.pl wprowadzona we wrześniu br. okazała się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.
  W portalu można też znaleźć informacje o tym, jak nowocześnie urządzić dom.

  W portalu można też znaleźć informacje o tym, jak nowocześnie urządzić dom. ©Fot. Praktiker

  W pierwszym miesiącu odwiedziło ją blisko 200 tys. osób, a w październiku było ich już grubo ponad 200 tysięcy.

  - Najwyraźniej użytkownicy docenili nową, przejrzystą szatę graficzną i tysiące przydatnych informacji, które znajdują się w portalu - mówi Szymon Narożniak, wydawca serwisów on line korporacji AVT.

  Dwa miesiące i ponad 400 tys. użytkowników
  Po wprowadzeniu nowej odsłony portalu, we wrześniu portal BudujemyDom.pl odwiedziło ponad 184 tys. użytkowników i zanotowano blisko 1,9 mln. odsłon. W październiku portal przekroczył pułap 200 tys. użytkowników, a odsłon było 2,4 mln.

  Zakątki w konkursie
  - Staramy się, aby nasi odbiorcy mogli wyrażać swoje opinię, komentować i aktywnie współtworzyć z nami portal - dodaje Narożniak. - Ogromną popularnością cieszy się konkurs "Home Sweet Home" , w którym uczestnicy prezentują zdjęcia swoich domowych zakątków.

  Po zaledwie 10 dniach portal zarejestrował blisko 500 zdjęć biorących udział w konkursie. Na nadesłane prace użytkownicy oddali ponad 13 tys. głosów, a zdjęcia doczekały się już ponad 1200 komentarzy.

  Codziennie 99 złotych
  Konkurs trwa do 21 listopada, zatem każdy ma jeszcze szansę na wygranie atrakcyjnych nagród: 99 zł codziennie, zestawy narzędziowe, profesjonalne akcesoria fotograficzne i inne.

  Więcej szczegółów można znaleźć na stronie konkursowej http://konkurs.budujemydom.pl

  Do amatorów i zawodowców
  Najważniejszym celem portalu BudujemyDom .pl jest przekazanie rzetelnej informacji, która może pomóc w w budowie własnego domu. Portal skierowany jest zarówno do inwestorów indywidualnych, budujących, remontujących, modernizujących i urządzających dom jednorodzinny, jak i do osób zawodowo związanych z budownictwem jednorodzinnym.

  Wybieramy produkty, które zaspokoją potrzeby
  W serwisie można prześledzić dokładnie rankingi produktów oraz wykonawców, a także porównać ceny materiałów budowlanych i wybrać właściwe produkty dla własnych potrzeb, praktycznie na każdym etapie budowy domu. Począwszy od planów i projektowania, poprzez stan surowy, aż po prace wykończeniowe na budowie.

  "Co, za ile?" - z kalkulatorem na stronie
  W serwisie ponadto znajdziemy m. in. dział "Co za ile?" z podziałem na inforynki z cenami produktów budowlanych, bazę producentów IRBJ (z aktualną prezentacją ofert wybranych firm), kalkulatory do obliczania kosztów budowy oraz porady ekspertów.

  Dla członków klubu - newslettery indywidualne
  Dla stałych, zarejestrowanych użytkowników oraz Członków "Klubu budujących dom" w ofercie portalu dostępne są tematyczne newslettery, profilowane pod kątem indywidualnych potrzeb użytkowników. Portal zadbał też o atrakcyjną formę programów lojalnościowych.

  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  To warto zobaczyć

  Wideo