Burty do przyczep rolniczych

Artykuł sponsorowany
Zychar to lider wśród polskich producentów burt do przyczep . Stawiamy na zadowolenie i satysfakcję Klienta, dlatego dbamy o wysoką jakość produktów. Solidne wykonanie i atrakcyjne ceny sprawiają, że grono zadowolonych klientów wciąż rośnie.
Wszystkie produkowane przez nas burty są wykonane z blachy 2 mm lub 3 mm. Blacha burt jest tłoczona w głęboki trapez (tzw. wzór holenderski) i wprasowywana w ramę co wpływa na trwałość i odporność na rozpychanie. Zagięcia blachy pod kątem 90° przy łączeniu z profilem poziomym wzmacniają całą konstrukcję oraz zapobiegają odrywaniu się blachy od ramy burty podczas eksploatacji. Rama burty wykonana z profili zamkniętych łączonych pod kątem 45°. Zapewnia to brak korozji w pionowych zakończeniach i większą sztywność. Stosujemy profile ze ścianą grubości 2 mm lub 3 mm o przekrojach 50x50 lub 60x40. Burty są szczelnie spawane, wyczyszczone. Nie malujemy burt. Burty sprzedajemy w stanie surowym. W ofercie posiadamy bardzo dobrej jakości farby podkładowe i nawierzchniowe. Istnieje możliwość umiejscowienia wysypu w dowolnej burcie w przyczepie.


System otwierania burtZamki i zawiasy burtowe do standardowego otwierania są w cenie kompletu burt. Standardowo jest to 11 sztuk zawiasów zwykłych dodanych luzem oraz 4 sztuki spinaczy, które są przyspawane wraz z mocowaniem tj. haczykami, językami. W ofercie posiadamy także kompletne zamknięcia do przyczep HL8011 HL6011 HW

Burty przystosowane do dolnego uchyłu

Oferujemy również burty wraz z zestawem do dolnego otwierania. W którego skład wchodzą, dźwignia dolnego otwierania burt, pręt fi22 oraz zawiasy dolnego otwierania. Na górę stosujemy zamki burtowe ze sworzniem typu 664N.


Burty mogą zostać wyposażone w szereg dodatków:

- wysypy tylne lub boczne, - podesty i drabinki, - belki pod lampy, - blachę na podłogę, - różnego rodzaju zamki i zawiasy. - farby podkładowe epoksydowe. - farby poliuretanowe nawierzchniowe. Posiadamy w ofercie zamknięcia, zawiasy, bolce, sworznie, odkuwki, wysokiej jakości przemysłowe farby poliuretanowe w bardzo atrakcyjnych cenach. Sprzedajemy również samą blachę trapezową o długości do 300cm. Blachę na podłogę dociętą na wymiar.

Zapewniamy transport na terenie całego kraju.

Profesjonalna i wyszkolona kadra sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczyć najwyższej jakości produkty za cenę dostosowaną do realiów polskiego rolnictwa oraz zapewnienie klientom satysfakcji z ich zakupu. Jakość buduje relację z klientem, który zawsze wraca po dobry produkt. W naszej firmie zawsze na pierwszym miejscu stawiamy uczciwość i jakość.

Niskie ceny, wysoka jakość, szybka realizacja zamówień.W przypadku pytań, wątpliwości zadzwoń. Nasi pracownicy służą pomocą i fachowym doradztwem w zakresie doboru najlepszych rozwiązań dla Twoich potrzeb.

Zychar
PRODUCENT BURT DO PRZYCZEP
tel. tel. 84 307 01 01
email: biuro@zychar.pl
https://zychar.pl/
Burty do przyczep rolniczych
Dodaj ogłoszenie