Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Chrobry Głogów

0 1 połowa

Chrobry Głogów

1

0 1 połowa

• Po upłynięciu 3 doliczonych minut sędzia kończy mecz. Pierwsza połowa zdecydowanie dla gospodarzy, natomiast druga bardziej wyrownana.

• Hodowany za Kościelniaka

• Zakresla się lekka przewaga Chojniczanki w ostatnich minutach.

• Mikołajczak w miejsce Mikity!

• Bardzo dobry strzał oddał Gorski! Podleśny z problemami zbił piłkę na róg.

• Feruga melduje się w miejsce Rybskiego!

• Mikita miał doskonałą okazję, by wyprowadzić swój zespoł na prowadzenie.Niestety jego strzał głową z 5 metrow był niecelny.

• Tempo meczu nieco siadło. Teraz akcja toczy się głównie w środkowej części boiska.

• Szczepaniak opuszcza boisko, a w jego miejsce pojawia się Marcel Gąsior.

• Niedziela schodzi, a wchodzi Kosakiewicz.

• Brzydki faul Machaja na Grzelaku w środku boiska. Ogląda on żółtą kartkę.

• Żółtka kartka dla Niedzieli!

• Maciej Górski wyrównuje! Dobra akcja gości przeprowadzona lewą stroną. Dośrodkowanie, przyjęcie piłki i strzał między nogami Podleśnego.

• Zmiana w szeregach Chrobrego. Schodzi Wojciechowski, a wchodzi Sędziak.

• Obserwujemy niekonskwencję w poczynaniach sędziego, który w pierwszej połowie pokazywał żółte kartki, a teraz za te same faule unika karania.

• Lisowski oddawał strzał z narożnika pola karnego. Strzał pozostawiał wiele do życzenia. Od bramki Janicki.

• Po bramce na 1:0 mecz stał się szarpany. Widać, że Chrobry chce dojść do głosu, ale skutecznie uniemożliwia mu zespół gospodarzy.

• Fatalny pech obrońcy gości, który się poślizgnął i do piłki dopadł Niedziela. Wbiegł w pole karne, a potem dograł do Mikity i ten bez najmniejszych problemów umieścił piłkę w siatce.

• Strzał Zawistowskiego znakomicie obroniony przez Janickiego! Rzut rożny!

• Pierwszy stały fragment gry dla gości! Odległość około 30metrów! Znakomita wrzutka i po strzale głową piłka odbija się od słupka!

• Arbiter dał znak do rozpoczęcia gościom!

• Sedzia kończy pierwszą połowę ! Zawodnicy zostają zaproszeni do szatni. Zdecydowanie lepszą drużyną na razie jest Chojniczanka6

• Sędzia doliczył jedną minutę!

• Kolejna akcja Chojniczanki. Teraz zawodnicy obrali lewą stronę, na której szaleje Rogalski, który minął przeciwnika i oddał strzał. Niestety prosto w bramkarza

• Kolejna znakomita akcja gospodarzy. Po szybkiej wymianie piłki przed polem karnym przeciwnika miejsce do strzału miał Rybski. Oddał strzał, ale niestety milimetry nad poprzeczką. Kibice na trybunach zaczynają się zastanawiać czy coś dzisiaj wpadnie do siatki.

• W Chojnicach pogoda pogorszyła się. Leje teraz niemiłosiernie!

• Kolejna wyborna akcja Chojniczanki! Niedziela po doskonałym podaniu wszedł w pole karne i oddał strzał, który obronił Janicki. Dobić próbował Rybski, pózniej Mikita,a skończyło się w rękach bramkarza.

• Mikita wykonał rajd prawą stroną boiska i wyłożył piłkę na pustą bramkę Niedzieli, ale ten nie zdążył i w konsekwencji strata i niewykorzystana sytuacja.

• Lisowski dogrywał piłkę górą w pole karne, a Rogalski skończył celnym strzałem. Dodam tylko, że był to bardzo prosty do obrony strzał.

• Bardzo brzydki faul Michalca na 40 metrze od bramki. Szansa dla gospodarzy!

• Bardzo słaby strzał z dystansu oddał Rybski. Prosto w ręce bramkarza.

• Mateusz Machaj próbował szczęścia z 25 metrów. Niestety jego strzał był bardzo niecelny.

• Marcin Biernat wykonał wślizg, trafił w piłkę, ale zahaczył nogi oponenta i ogląda żółtą kartkę!

• Ależ sytuacja Chrobrego ! Z 7 metrów bardzo mocny strzał oddał jeden z zawodników gości, ale wspaniałą paradą popisał się Damian Podlesny.

• Pierwszą żółtą kartką w tym spotkaniu ukarany Adam Samiec za faul taktyczny

• Pierwsze piętnaście minut gry zdecydowanie pod dyktando gospodarzy. Są drużyną lepszą i bardziej waleczną.

• Bardzo dobry występ na razie notuje Mikita, który znowu zagroził bramce Janickiemu. Bardzo dobrym strzałem popisał się napastnik, ale bramkarz fenomenalnie wybił piłkę na rzut rożny. 'Korner' bez historii. W posiadaniu nadal Chojniczanka.

• Stałym fragmentem gry w srodku boiska zostali obdarzeni goście. Po wrzutce piłka wylądowała na aucie bramkowym, ale ostatnią osobą, która miała kontakt z piłką był obrońca gospodarzy. Po 'rogu' bardzo zle wykonanym, goście otrzymali kolejny. Historia się powtórzyła i po kolejnej wrzutce pomocnik gości powędrował, aby wykonać następny korner.

• Niedziela do Mikity w pole karne, ten znakomicie opanował piłkę i wyłożył ją na strzał Zawistowskiemu. Kapitan Chojniczanki nie popisał się, ponieważ sytuacja była wyborna, a spudłował.

• Chojniczanka stosuje wysoki pressing. Na chwilę obecną wygląda to bardzo dobrze.

• Rybski ze środka boiska podał do Mikity, a ten próbował minąć ostatniego obrońce. Niestety dla kibiców z Chojnic jego próba spaliła na pan

• Zawistowski po rajdzie prawą flanką dośrodkował piłkę w pole karne, gdzie bliski szczęścia był Mikita. Centymetry ponad bramka!

• Pierwsza ładna akcja Wojciechowskiego, ale niebezpieczeństwo zostało zażegnane przez Kieruzela.

• Mecz rozpoczyna zespół gospodarzy!

• Zawodnicy wybiegają na boisko i za kilka chwil rozpocznie się widowisko przy Mickiewicza 12!

• Na boisku w Chojnicach odbywa się właśnie prezentacja drużyny gospodarzy oraz gości. Piłkarze przed momentem zbiegli do szatni po ostatnie wskazówki trenerów. Za około pięć minut sędzia powinien dać znak do rozpoczęcia meczu!

• Ławka rezerwowych Chojniczanki: Haluch Artur, Krzywicki Marcin, Feruga Daniel, Tomasz Mikołajczak, Jakub Mrozik, Kosakiewicz Łukasz, Garbacik Damian. Ławka rezerwowych Chrobrego: Szymański Karol, Gąsior Marcel, Hodowany Karol, Horoszkiewicz Gracjan, Machaj Bartosz, Pisarczuk Robert, Sędziak Damian.

• Chojniczanka zmierzy się z Chrobrym Głogów, więc z całkiem solidnym zespołem, którego atutem jest właśnie defensywa. To druga obrona w lidze. Przebić się przez ten blok nie będzie łatwo, zwłaszcza że przeciwnik jest ostatnio w dobrej formie. Wygrał dwa mecze z rzędu.

• Trzeba przyznać wprost, że miał nad czym pracować. Mimo wzmocnień Chojniczanka fatalnie prezentowała się w ofensywie, a wiele do życzenia pozostawiała również niezbyt szczelna defensywa. Co wymowne, żółto-biało-czerwoni wiosną ani razu nie zdołali zachować czystego konta.

• Chojniczanka pierwsze trzy punkty już zgarnęła, ale nie wywalczyła ich na boisku. Zespół z Chojnic otrzymał ostatnio walkower za mecz z Dolcanem Ząbki, dzięki czemu zdołał nieco poprawić swoją sytuację w tabeli. Ale czy poprawiła się też ich gra? O to miał zadbać Maciej Bartoszek, który niedawno zastąpił na stanowisku trenera Mariusza Pawlaka.

• Witamy z Chojnic! Za 20 minut rozpocznie się spotkanie Chojniczanki z Chrobrym Głogów. Zapraszamy na tekstową relację na żywo.