Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Gdzie...

Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO. Ważne starcie w górnej połowie tabeli

2 1 połowa

• Koniec meczu! Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec 0:2!

• Tomasz Nowak sfaulował Przemysława Pietruszkę.

• Chojniczanka stara się wrzucać piłkę w pole karne Zagłębia, ale defensywa gości spisuje się bez zarzutu.

• Do regulaminowego czasu gry zostało doliczonych 5 minut.

• Wydawało się, że Puchacz sfaulował przed polem karnym jednego z rywali, ale gwizdek sędziego milczy!

• Żółtą kartką ukarany za to zajście ukarany został Bartłomiej Babiarz.

• Jakub Bąk uderzył Bartłomieja Babiarza i został ukarany żółtą kartką.

• Rafał Makowski pojawił się w miejsce Vamary Sanogo.

• Dawid Kudła ponownie rządzi w powietrzu - tym razem złapał dośrodkowanie Pawła Zawistowskiego.

• Karol Fila zmienił Wojciecha Lisowskiego.

• Konrad Wrzesiński sfaulował Sebastiana Stebleckiego i został ukarany żółtą kartką.

• Alexandre Cristovao ograł obrońcę i oddał płaski strzał, ale piłka minęła bramkę Chojniczanki.

• Jakub Bąk zmienił Emila Drozdowicza.

• Emil Drozdowicz przesadził z ostrością i został ukarany żółtą kartką.

• Konrad Wrzesiński powalczył o górną piłkę ze stoperami Chojniczanki, ale górą okazał się Janukiewicz.

• Sebastian Steblecki sfaulował Jędrycha i został ukarany żółtą kartką.

• Konrad Wrzesiński zmienił Adama Banasiaka.

• Ładna akcja kombinacyjna gospodarzy, ale Mikołajczakowi zabrakło centymetrów, żeby dojść do piłki.

• Wojciech Lisowski przekroczył przepisy i został ukarany żółtą kartką.

• Bartłomiej Babiarz pojawił się w miejsce Sebastiana Milewskiego.

• Tomasz Mikołajczak zmienił Rafała Grzelaka.

• Udanie w bramce Dawid Kudła, który złapał dośrodkowanie Pawła Zawistowskiego.

• Żółtą kartką ukarany został Rafał Grzelak.

• Dobra interwencja Arkadiusza Jędrycha, który popisał się skuteczną główką i zażegnał niebezpieczeństwo.

• Kolejny atak gospodarzy, a tym razem niecelnie uderzył Wojciech Lisowski. Chojniczanka dąży do zdobycia kontaktowej bramki!

• Emil Drozdowicz oddał uderzenie na bramkę Zagłębia, a piłka minimalnie przeleciała obok słupka!

• Zagłębie miało rzut rożny, ale w walce o górną piłkę Sanogo sfaulował Janukiewicza.

• Z dystansu uderzył Adam Ryczkowski, ale Dawid Kudła nie miał problemów ze skuteczną interwencją.

• Rafał Grzelak przesadził z ostrością i sfaulował Sebastiana Milewskiego.

• Rozpoczęła się druga połowa!

• Koniec I połowy!

• Było groźnie pod bramką gości! Uderzenie Ryczkowskiego zostało zablokowane, a z dobitką Stebleckiego poradził sobie Kudła!

• Z dystansu szczęścia szukał Sebastian Milewski, ale jego próba została zablokowana.

• Zagłębie miało rzut wolny, ale piłka uderzona przez Jędrycha trafiła w rękę Sanogo i sędzia przerwał grę.

• Trudne chwile Chojniczanki, która straciła dwie bramki i jej pomysł na to spotkanie się skończył. Goście czekają na wyprowadzenie kontrataków, a gospodarze muszą tworzyć ataki pozycyjne.

• GOOOOOOOL! Zagłębie podwyższyło prowadzenie! Tomasz Nowak świetnie zagrał do Alexandre Cristovao, a ten uderzył i piłka od poprzeczki wpadła do bramki! 2:0 dla Zagłębia!

• Spore zamieszanie w polu karnym Zagłębia, ale Rafał Grzelak uderzył prosto w Milewskiego!

• Sędzia często przerywa grę z powodu fauli. Zawodnicy obu drużyn nie przebierają w środkach.

• Dobra interwencja Cichockiego, który głową wybił piłkę poza boisko.

• Emil Drozdowicz został sfaulowany przez Adama Banasiaka i gospodarze będą mieli rzut wolny.

• Było groźnie pod bramką Janukiewicza, ale bramkarz Chojniczanki nogą obronił uderzenie Rzoncy!

• Paweł Zawistowski został ukarany za faul na jednym z zawodników Zagłębia.

• To mogła być bramka dla Chojniczanki, ale uderzenie Emila Drozdowicza zatrzymało się na słupku!

• Tomasz Nawotka dośrodkował w pole karne Chojniczanki, ale Radosław Janukiewicz nie miał problemów ze złapaniem futbolówki.

• Na stadion w Chojnicach dotarli kibice Zagłębia Sosnowiec, którzy będą wspierać swoich piłkarzy.

• Przemysław Pietruszka wybił dośrodkowanie Adama Banasiaka. Dobry fragment meczu w wykonaniu Zagłębia.

• Nieładne zachowanie Górskiego, który ostro potraktował Puchacza. Sędzia odgwizdał przewinienie.

• GOOOOOOOOOL! Zagłębie obejmuje prowadzenie w meczu! Wojciech Lisowski pod naciskiem Adama Banasiaka wpakował piłkę dośrodkowaną przez Cristovao do własnej siatki!

• Na uderzenie z dystansu zdecydował się Sebastian Steblecki, ale piłka poszybowała nad bramką Zagłębia.

• Chojniczanka po raz pierwszy groźnie zaatakowała! Dośrodkowanie w pole karne Emila Drozdowicza trafiło pod nogi Lisowskiego, ale gracz gospodarzy pogubił się i nie oddał uderzenia!

• Rafał Grzelak sfaulował Alexandre Cristovao i sędzia musiał przerwać grę.

• Dobra interwencja Adama Ryczkowskiego, który powstrzymał atak Zagłębia.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Piłkarze wraz z trójką sędziowską wychodzą już na murawę. Za moment przywitanie, losowanie stron i zaczynamy.

• Chojniczanka kontynuuje serię 9 meczów bez porażki na boiskach ligowych. Jednak na przestrzeni tych spotkań Żółto-Biało-Czerwoni wygrali zaledwie trzy razy, i aż sześciokrotnie remisowali. Utrzymując taką tendencję o awans wcale nie będzie łatwo, dlatego w meczu z Zagłębiem gospodarze będą celować w komplet punktów.

• Rezerwowi Zagłębie: Matko Perdijić, Rafał Makowski, Patryk Mularczyk, Żarko Udovicić, Bartłomiej Babiarz, Konrad Wrzesiński.

• Rezerwowi Chojniczanka: Grzegorz Wnuk, Piotr Kieruzel, Karol Fila, Krzysztof Danielewicz, Jacek Podgórski, Jakub Bąk, Tomasz Mikołajczak.

• Witamy! W spotkaniu 26. kolejki Nice 1. Ligi wicelider Chojniczanka podejmować będzie siódmą drużynę tabeli Zagłębie Sosnowiec. Do gospodarzy ekipa Dariusza Dudka traci zaledwie cztery punkty, rozegrała jednak dwa mecze więcej. Zapraszamy na relację na żywo.

red

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA NA ŻYWO ©Polska Press

W spotkaniu 26. kolejki Nice 1. Ligi wicelider Chojniczanka podejmować będzie siódmą drużynę tabeli Zagłębie Sosnowiec. Do gospodarzy ekipa Dariusza Dudka traci zaledwie cztery punkty, rozegrała jednak dwa mecze więcej. Początek meczu w sobotę 14 kwietnia, o godzinie 17. Relacja NA ŻYWO w GOL24!

Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec ONLINE

Po porażce z GKS-em Katowice piłkarze Zagłębia odnieśli dwa zwycięstwa (1:0 z Odrą Opole i 2:0 w zaległym meczu z Rakowem Częstochowa), ale trenera Dariusza Dudka cieszy przede wszystkim to, że zespół gra coraz lepiej.

- Ciężko pracowaliśmy i wiem, że efekty muszą przyjść - mówi szkoleniowiec. - Czasami jeszcze nie wychodzi to tak jakbyśmy chcieli, ale gramy coraz lepiej - dodaje trener sosnowieckiej drużyny.

Do Chojnic zespół Zagłębia pojechał bez strzelca drugiego gola w meczu z Rakowem Martina Pribuli. Słowak musiał opuścić boisko jeszcze w pierwszej połowie środowego spotkania, podejrzewano że może odnowiła się kontuzja, po której pauzował przez wiele miesięcy.

- Chyba nie jest tak źle, jest pod troskliwą opieką, do Chojnic na pewno nie pojedzie - zapewniła Anna Wolna z biura prasowego klubu.

Sonda

Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec: kto wygra mecz 1 ligi?

Jesienią w Sosnowcu Chojniczanka wygrała 3:1, a dwa gole strzelił najskuteczniejszy piłkarz Adam Ryczkowski. Trzeciego gola dorzucił Jacek Podgórski, a honorową bramkę dla gospodarzy strzelił Tomasz Nowak. Piłkarze z Sosnowca zapowiadają, że chcą się zrewanżować rywalom i wywalczyć trzy punkty. - Pokazaliśmy, że potrafimy wygrywać, jesteśmy w dobrej dyspozycji - mówili przed wyjazdem.

Sędzią głównym spotkania będzie Piotr Idzik z Poznania.

Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec TRANSMISJA TV
Pojedynku Chojniczanki z Zagłębiem nie pokaże żadna telewizja. W sobotę Polsat Sport przeprowadzi transmisję pierwszoligowego meczu GKS Katowice - Stal Mielec. Tekstowa relacja LIVE w GOL24!

Współpraca: Leszek Jaźwiecki

Stroje Polski na MŚ 2018. Jak było na poprzednich turniejach?