1 1 połowa

Olimpia Grudziądz

2

1 1 połowa

• Ostatecznie mecz w Głogowie zakończył się podziałem punktów. Przez krótki czas Olimpia prowadziła po golu Łukasza Bogusławskiego, ale szybko stan meczu wyrównał Dominik Piła. Remis 2:2 do końca nie zadowala nikogo - Olimpia wciąż będzie w środku stawki, a Chrobry tuż nad strefą spadkową. To już wszystko na dziś, zapraszamy na kolejne relacje live z Fortuna 1 Ligi na łamach GOL24.pl!

• Koniec meczu! Chrobry Głogów remisuje z Olimpią Grudziądz 2:2!

• Dwie minuty doliczył do tego meczu arbiter.

• Olimpia w ataku - niecelny strzał jednego z piłkarzy gości.

• Sebastian Kamiński z żółtą kartką.

• Mamy również roszadę w drużynie Olimpii. W miejsce Joao Augusto pojawia się Konrad Handzlik.

• Ostatnia zmiana w drużynie Chrobrego. Kończy występ Damian Kowalczyk, wchodzi Michał Pawlik.

• Jeszcze jedna żółta kartka po stronie Chrobrego - dla Miłosza Kozaka.

• Mamy także zmianę w zespole Chrobrego. Opuszcza murawę Maciej Diduszko, pojawia się na niej Krzysztof Kubica.

• Mecz bez gola kończy dziś Omran Haydary. Najlepszego strzelca ligi zastąpił Mohamed Medfai.

• Kolejna kartka, tym razem dla Szymona Drewniaka.

• Uderzenie z rzutu wolnego trafiło w mur. Będzie jeszcze róg.

• Michał Ilków-Gołąb z żółtą kartką, Olimpia ma kolejny stały fragment.

• Po kolejnym kornerze niecelnie główkował piłka Olimpii. Z piątego metra zacznie Szromnik.

• Gorąco pod bramką Olimpii. Dobrze interweniuje Sapela.

• Olimpia miała rzut rożny, lecz obrońcy gospodarzy zażegnali niebezpieczeństwo.

• Znakomite wejście Dominika Piły! Rezerwowy Chrobrego niedługo po wejściu na boisko doprowadza do wyrównania!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA CHROBREGO! DOMINIK PIŁA!

• Mamy zmianę w drużynie Chrobrego. Schodzi Jarosław Ratajczak, pojawia się Dominik Piła.

• GOOOOOOOOOOOOL DLA OLIMPII! ŁUKASZ BOGUSŁAWSKI!

• Teraz naciska Olimpia. Goście będą mieli rzut wolny z około 25 metrów.

• Groźna odpowiedź Olimpii! Nie trafił w bramkę Omran Haydary.

• Chrobry wciąż w ataku. Goście mają kłopoty, aby wyjściem z własnej połowy.

• Chrobry bliski drugiego gola! Uderzenie na bramkę Sapeli w dobrej sytuacji było jednak niecelne!

• Od początku drugiej połowy inicjatywę ma Chrobry. Gospodarze są z piłką na połowie rywala.

• Czas na drugą połowę!

• Po pierwszej części meczu w Głogowie mamy remis 1:1. Gospodarze znakomicie zaczęli - Łukasz Sapela sprokurował rzut karny, a "jedenastkę" na gola pewnie zamienił kapitan Chrobrego, Michał Ilków-Gołąb. Olimpia Grudziądz zdecydowanie częściej utrzymywała się przy piłce i dążyła do wyrównania. Przyniosło to efekt tuż przed przerwą, gdy wyrównał Joao Augusto. Na drugą połowę zapraszamy za niespełna kwadrans.

• Koniec pierwszej połowy!

• Minutę dłużej potrwa pierwsza połowa.

• Ataki Olimpii przynoszą wreszcie skutek! Joao Augusto po raz drugi w tym sezonie strzela w meczu z Chrobrym i mamy już remis!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL DLA OLIMPII! JOAO AUGUSTO!

• Wciąż naciskają gracze z Grudziądza. Kolejny strzał na bramkę Michała Szromnika - był jednak niecelny.

• Zdecydowanie dłużej utrzymują się przy piłce goście. Olimpia ma aż 67% posiadania futbolówki, ale to Chrobry prowadzi 1:0.

• Blisko wyrównania po rzucie rożnym! Strzał jednego z gości minimalnie niecelny!

• Uderzenie jednego z piłkarzy Olimpii zablokowane. Będzie korner dla gości.

• W ostatnich minutach gra toczy się głównie w środku pola.

• Druga żółta kartka po stronie Chrobrego. Zarobił ją Maciej Diduszko.

• Dwa kornery dla Olimpii nie przyniosły zagrożenia.

• Uderzał Robert Ziętarski, ale został zablokowany. Będzie jeszcze rzut rożny.

• Pierwsza żółta kartka dla gospodarzy. Upomniany Mikołaj Lebedyński.

• Jeszcze jeden atak gości zatrzymamy przez obrońców Chrobrego.

• Teraz w ofensywie Olimpia. Niecelny strzał Joao Augusto.

• Niezłe dośrodkowanie z rzutu rożnego. Strzał jednego z graczy Chrobrego był niecelny.

• Strzał Chrobrego sprzed szesnastki. Tym razem na posterunku Sapela.

• Olimpia stara się szybko odpowiedzieć. Na razie dobrze zorganizowana jest jednak obrona gospodarzy.

• Świetny początek meczu w wykonaniu Chrobrego! Łukasz Sapela faulował jednego z rywali w polu karnym, a "jedenastkę" na gola pewnie zamienił kapitan zespołu, Michał Ilków-Gołąb.

• GOOOOOOOOOOOOOOL DLA CHROBREGO! MICHAŁ ILKÓW-GOŁĄB!

• Łukasz Sapela z żółtą kartką.

• RZUT KARNY DLA CHROBREGO! ŁUKASZ SAPELA FAULOWAŁ RYWALA!

• Zaczynamy!

• Na inaugurację Olimpia wygrała z Chrobrym bardzo efektownie - aż 5:0. Hat-trickiem popisał się Omran Haydary, który ogółem zdobył do tej pory dwanaście goli i jest liderem klasyfikacji najlepszych strzelców. Po jednym trafieniu dołożyli Joao Augusto i Jakub Łukowski. Ostatniego nie ma już w klubie, ale pozostałych zobaczymy od pierwszej minuty.

• Olimpia Grudziądz w tym sezonie spisuje się w kratkę. Drużyna prowadzona obecnie przez Jacka Trzeciaka wygrała osiem meczów, trzykrotnie remisowała i siedem razy schodziła z boiska pokonana - obecnie daje jej to ósmą pozycję w lidze. Problemem jest przede wszystkim dyspozycja drużyny na wyjazdach. Na boiskach rywali Olimpia wygrywała tylko dwukrotnie.

• Początek sezonu był w wykonaniu Chrobrego Głogów fatalny. Drużyna prowadzona przez Ivana Djurjevicia zaczęła od pięciu porażek, a z pierwszych jedenastu meczów przegrała aż osiem. Szkoleniowiec dostał jednak kredyt zaufania i po serii sześciu meczów bez porażki Chrobry wydostał się ze strefy spadkowej. W ostatniej kolejce piłkarze z Głogowa przerwali tę passę, ulegając aż 0:4 Bruk-Bet Termalice Nieciecza.

• Tak prezentuje się wyjściowa jedenastka oraz ławka rezerwowych Olimpii Grudziądz:

• Oto skład oraz ławka rezerwowych Chrobrego Głogów:

• Czas na drugi z zaległych meczów 18. kolejki Fortuna 1 Ligi. Walczący o utrzymanie Chrobry Głogów zmierzy się z Olimpią Grudziądz. Początek spotkania o 18:00, zapraszamy na relację live na łamach GOL24.pl!