Ciepło w Twoim domu

Materiał informacyjny FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA ECO HOUSE KAMILA MAJEWSKA
Udostępnij:
Pompy ciepła Zubadan i Ecodan od Mitsubishi Electric oferują najwyższą jakość, a przy tym są niedrogie i przyjazne środowisku. Dlaczego warto z nich skorzystać?

W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie budynek bez ogrzewania. Wybierając systemy grzewcze, warto postawić na sprawdzone rozwiązania, które zapewnią najwyższy standard ogrzewania. Takim właśnie są pompy ciepła Zubadan i Ecodan firmy Mitsubishi Electric, producenta z wieloletnim doświadczeniem na rynku. To rozwiązanie oszczędne i przyjazne dla środowiska, a przede wszystkim skuteczne.

Kwestia ogrzewania jest jedną z tych, o których trzeba pomyśleć w pierwszej kolejności przy planowaniu budowy nowego domu lub modernizacji już istniejącego budynku. W końcu to ważne, by móc cieszyć się pożądaną temperaturą, niezależnie od warunków na zewnątrz. Właśnie tak działają pompy ciepła Mitsubishi, które dostarczają ciepło i ciepłą wodę nawet przy największych mrozach. Wszystko dzięki zaawansowanej technologii, pozwalającej wytyczać nowe standardy. A ich zalet jest zdecydowanie więcej. Pompy ciepła w ostatnich latach znacznie zyskują na popularności. Trudno się dziwić, bo taka technika grzewcza jest bardzo przyszłościowa. Korzystanie z pomp ciepła Mitsubishi jest wygodne i daje pełen komfort użytkowania. Jakość zauważymy już od samego początku, od chwili zamontowania i uruchomienia instalacji. Co ważne, pompy ciepła doskonale wpisują się w trend bycia przyjaznym dla środowiska, aktywnie przyczyniając się do ochrony klimatu. Dzięki zasilaniu ekologicznym prądem pozyskiwanym z instalacji fotowoltaicznej, powodują najniższą emisję CO2. Pompy ciepła Ecodan nawet 75 proc. potrzebnej energii pobierają z powietrza za pomocą zewnętrznego modułu i dostarczają ją do wnętrza budynku, gdzie trafia do obiegu grzewczego. Są więc w pewnym stopniu niezależne energetycznie. Idealnym uzupełnieniem pompy ciepła jest instalacja fotowoltaiczna, dająca bezpieczeństwo stałego źródła taniej energii. Fotowoltaika to źródło energii niezależne od podwyżek, więc nie musimy się obawiać nagłego wzrostu ponoszonych kosztów. Dzięki takiemu połączeniu zyskujemy komfortowe ogrzewanie i źródło energii elektrycznej. Ograniczamy przy tym negatywny wpływ na środowisko, jaki miałyby inne systemy grzewcze. Fotowoltaika, jako źródło energii odnawialnej, staje się coraz bardziej popularna i coraz częściej spotykana w różnego rodzaju obiektach - od budynków użyteczności publicznej po domy mieszkalne.

Wykorzystanie pompy ciepła niesie za sobą również inne korzyści, których trudno nie zauważyć. To rozwiązanie jest bowiem korzystne dla naszego portfela dzięki różnego rodzaju dotacjom i pozwala wygenerować oszczędności. Zakup takiej instalacji jest opłacalny w dużej mierze dzięki efektywności całego systemu, stanowiącego łącznik między sektorami energetycznym i ciepłownictwa. Sam jej montaż również zresztą nie należy do najdroższych i jest realną alternatywą dla pieców stałopalnych.

Mitsubishi posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji w pełni hermetycznych sprężarek scroll i tłokowych, wyposażonych w nowoczesną technikę inwerterową. Pompy ciepła tej marki posiadają znak jakości HEPA, który poświadcza wysoki i trwały poziom jakości. Uzyskanie europejskiego znaku jakości nie jest takie proste. Aby został przyznany, konieczne jest spełnienie technicznych, planistycznych i serwisowych kryteriów jakości pomp ciepła. To właśnie one dają potwierdzenie wysokiej efektywności energetycznej i niezawodności działania instalacji.

Pompy Zubadan Inverter działają z najwyższą mocą w całym zakresie roboczym, niezależnie od rodzaju i klasy budynku. Ten system jest zdolny do działania z pełną mocą przy -15°C, a przy temperaturach sięgających nawet -28°C pompa ciepła nadal pracuje skutecznie i niezawodnie. Technika Zubadan Inverter obecnie stanowi optymalne rozwiązanie w dziedzinie pomp ciepła powietrze-woda. Obieg czynnika chłodniczego Zubadan z dochładzaczem HIC i sprężarką z wtryskiem Flash Injection umożliwia stabilizację natężenia przepływu czynnika chłodniczego nawet przy niskich temperaturach zewnętrznych. Technologia inwerterowa Zubadan jest opatentowanym rozwiązaniem, dzięki czemu jest unikatowa i jedyna w swoim rodzaju. Ecodan od Mitsubishi warto sprawdzić, jeśli myśli się o budowie domu. W nowym budownictwie pompy ciepła to już norma. Również w przypadku remontu może okazać się to strzałem w dziesiątkę. Pompy są na tyle elastyczne, że bez problemu można je dostosować do warunków zastanych w danym obiekcie. System można również wykorzystać kaskadowo, zwiększając tym samym jego możliwości. Pompy ciepła Ecodan przystosowane są do funkcjonowania w kaskadzie, umożliwiając tym samym kompleksową obsługę budynków o większej powierzchni. Pompa ciepła może służyć do ogrzewania pomieszczeń, będąc podłączona do ogrzewania podłogowego lub grzejników, ale też być wykorzystana do ogrzewania wody. Instalacja składa się z modułu zewnętrznego i wewnętrznego, co tworzy zoptymalizowany system.

Ecodan można z łatwością dostosować do indywidualnych potrzeb. Posiada dużo więcej możliwości od tradycyjnych kotłów grzewczych, a przy tym jest tańszy i bardziej przyjazny środowisku. To pokazuje wyraźnie, że przyszłość leży właśnie w pompach ciepła, a standardy w tym zakresie wytycza właśnie Mitsubishi Electric.

ECO House Pompy ciepła

www.EcoHouse.link

E-mail: [email protected]

Tel.: 606888623

Dodaj ogłoszenie