Co dalej z pracą w woj. kujawsko-pomorskim? Optymistyczne sygnały z rynku

Materiał informacyjny pracuj.pl
Rynek pracy w Bydgoszczy, Toruniu i innych miastach regionu stopniowo otrząsa się po wiosennym spowolnieniu spowodowanym wybuchem pandemii koronawirusa. Jak podaje portal Pracuj.pl, w okresie od maja do sierpnia 2020 r. pracodawcy opublikowali w serwisie ponad 7500 ofert pracy w województwie kujawsko-pomorskim.

Więcej pracy w woj. kujawsko-pomorskim

Z danych Pracuj.pl wynika, że lipiec i sierpień przyniosły znaczną poprawę pod względem liczby ofert pracy w Toruniu, Bydgoszczy i pozostałych miastach woj. kujawsko-pomorskiego. Osoby poszukujące zatrudnienia powinny więc wykorzystać ten moment.

Na kogo czeka praca w Bydgoszczy, Toruniu i okolicach?

Regionalne ośrodki przemysłowe woj. kujawsko-pomorskiego: Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz i Inowrocław oferują miejsca pracy przede wszystkim w przemyśle spożywczym, chemicznym, elektromaszynowym, poligraficznym czy tekstylnym. Zatrudnienie można znaleźć również w sektorach BPO/SSC, rolniczym oraz odnawialnych źródeł energii. Pod względem liczby dostępnych ofert pracy w woj. kujawsko-pomorskim przodują: praca fizyczna, sprzedaż i obsługa klienta, produkcja oraz inżynieria. Warto także pamiętać o ofertach pracy zdalnej – dzięki temu trendowi można znaleźć zatrudnienie także w firmach spoza regionu.

Jak znaleźć nową pracę?

Przede wszystkim dopracować CV i działać! Im więcej życiorysów wyślemy, tym większa szansa na rozmowę, a być może zaraz potem … nową pracę.

Sprawdź najnowsze oferty pracy w woj. kujawsko-pomorskim

Materiał oryginalny: Co dalej z pracą w woj. kujawsko-pomorskim? Optymistyczne sygnały z rynku - Express Bydgoski

Dodaj ogłoszenie