Co jest potrzebne do uzyskania pożyczki online?

Partnerem cyklu jest PKO BP
Pożyczka gotówkowa to sposób na sfinansowanie domowych wydatków, na które zabrakło pieniędzy w domowych budżecie. Brakuje Ci pieniędzy na remont? Twój stary samochód się popsuł i potrzebujesz pieniędzy na jego naprawę bądź zakup nowego? A może trafiłeś na okazyjną ofertę wakacji? Każdą z tych rzeczy możesz sfinansować pożyczką. Co jest potrzebne do tego, żeby ją uzyskać?

Szybka pożyczka online – dla kogo?

Szybka pożyczka online to rozwiązanie dla wszystkich pełnoletnich osób, które mają zdolność kredytową. Co wpływa na wspomnianą zdolność kredytową? Otóż pod uwagę brane są takie czynniki, jak m.in. wiek, stan cywilny, wykształcenie, staż pracy, dochody, miesięczne koszty, jakie wnioskodawca ponosi w związku z utrzymaniem czy obecne zadłużenie, jeśli takie ma. Warto przy tym dodać, że w przypadku PKO Banku Polskiego można wnioskować o pożyczkę w wysokości od 1500 zł do 200 000 zł*. Nie ma konieczności podawania celu pożyczki. Klient może przeznaczyć pieniądze na dowolny cel np. na remont mieszkania, wakacje czy inne nagłe potrzeby.

Pożyczka w PKO Banku Polskim

Co zrobić, żeby dostać pożyczkę gotówkową w PKO BP? Wystarczą 3 proste kroki.

 1. Wypełnienie wniosku
  Żeby dostać pożyczkę bez zaświadczeń, musisz wypełnić wniosek. Możesz to zrobić online na komputerze lub na telefonie – jak Ci wygodniej.
 2. Akceptacja umowy
  Kolejny krok to zapoznanie się z umową. Jeśli zgadzasz się na jej warunki, możesz ją zaakceptować elektronicznie.
 3. Oczekiwanie na pieniądze
  Na koniec pozostaje Ci już tylko czekać, aż pieniądze znajdą się na Twoim koncie. Zwykle dzieje się to bardzo szybko, nawet tego samego dnia co podpisanie umowy.

Zarówno obecni, jak i nowi klienci, którzy zdecydują się na pożyczkę w PKO Banku Polskim, wszystkie formalności będą mogli załatwić zdalnie. Klienci PKO mogą złożyć wniosek o szybką pożyczkę online za pośrednictwem serwisu internetowego iPKO lub poprzez aplikację mobilną IKO. Bank rozpatruje złożony w ten sposób wniosek błyskawicznie, a pieniądze mogą pojawić się na koncie klienta nawet już po 30 sekundach!

Gotówka przez internet – czy są potrzebne zaświadczenia?

Pożyczkę w PKO Banku Polskim w kwocie do 4500 zł* można otrzymać niemal od ręki. Nie trzeba dostarczać dodatkowych zaświadczeń. Wystarczy wypełnić wniosek na stronie www banku, potwierdzić swoja tożsamość (bez konieczności wizyty w oddziale) i dołączyć do niego oświadczenie o dochodzie. Jeśli zaś chodzi o wyższą kwotę pożyczki gotówkowej przez internet, trzeba liczyć się z koniecznością dostarczenia niezbędnych dokumentów potwierdzających osiągane dochody. Może to być:

 • wyciąg z konta lub zaświadczenie o dochodach (dla zatrudnionych w oparciu o umowę o pracę),
 • PIT 36/PIT 36L (dla przedsiębiorców),
 • PIT-28 (dla osób, które czerpią dochody z najmu).

Szczegółowe informacje na temat pożyczki gotówkowej przez internet w PKO Banku Polskim można znaleźć tutaj: https://www.pkobp.pl/klienci-indywidualni/pozyczki/szybka-pozyczka-gotowkowa/.

*RRSO na dzień 24.03.2021 to 7,45%.