Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT rusza projekt dla młodych talentów

Materiał informacyjny Coca-Cola
12 miesięcy, 12 młodych talentów, 12 oryginalnych kawałków. Coca-Cola wspólnie z wytwórnią muzyczną Asfalt Records przez najbliższy rok będzie poszukiwać i wspierać młodych artystów. Projekt jest szansą dla twórców hip-hopu z różnych zakątków Polski – zarówno z dużych miast, ale też małych miejscowości. To pierwsza taka inicjatywa w 23-letniej historii znanego, warszawskiego labelu, który stoi za sukcesami takich artystów jak O.S.T.R., Taco Hemingway, Otsochodzi, Sarius, czy Fisz i Emade. Kto będzie następny?

Co zrobić, by zyskać rozgłos i stać się rozpoznawalnym artystą? Na pewno potrzebny jest talent, wiara we własne siły oraz dużo pracy i wytrwałości. Ważne jest również, by na swojej drodze spotkać ludzi, którzy będą wspierać w realizacji celu i pokażą możliwości rozwoju. Taką szansą dla młodych artystów może być wspólna inicjatywa marki Coca-Cola i wytwórni Asfalt Records.

Szansa dla artystów z Bydgoszczy! Asfalt Records i Coca-Cola Zero Cukru poszukują nowych talentów

Projekt Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT to program dla młodych talentów, powstały przy współpracy marki Coca-Cola i wytwórni Asfalt Records. O co w nim chodzi? Przez najbliższy rok będą poszukiwać młodych talentów, ukrytych w różnych zakątkach Polski.

- Nasz plan jest prosty: co miesiąc, przez najbliższy rok prezentować będziemy debiutanckie single obiecujących, najczęściej kompletnie nieznanych artystów – mówi Marcin Tytus Grabski, szef wytwórni Asfalt Records. Ale to nie wszystko, uczestnicy projektu będą mogli liczyć na merytoryczne i promocyjne wsparcie. Będą mieć możliwość pracy nad swoim debiutanckim materiałem muzycznym, wizerunkiem oraz teledyskiem. I to pod okiem doświadczonych muzyków, producentów ze studia Asfalt Records.

Projekt Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT jest szansą dla osób z całej Polski na współpracę z jedną z kluczowych, polskich wytwórni muzycznych, odpowiadających za sukces takich artystów jak O.S.T.R., Taco Hemingway czy Otsochodzi. Kto będzie następny?

Hip-hop z Wrocławia. RAAW „Do teraz”

Pierwszym artystą biorącym udział w projekcie Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT jest 22-latek pochodzący z Wrocławia – RAAW. Jego przepustką do programu stało się nagranie „Do teraz”. - RAAW nie boi się eksperymentować i w bardzo udany sposób miesza ze sobą gatunki. Równie swobodnie czuje się w rapie jak i w popie. Podczas rozmów wpadliśmy na pomysł, aby to Pawbeats podjął się produkcji i instrumentalizacji jego pierwszego singla - opowiada Bartek Okrój, producent wykonawczy w Asfalt Records. – Rafał, podobnie jak większość naszych artystów, wysłał swoje nagrania i od pierwszego odsłuchu stał się uosobieniem słowa NEXT. Jest utalentowany, pracowity i ma swój oryginalny styl. Dlatego zdecydowaliśmy, że to jego utwór otworzy stawkę projektu - dodaje.

Teledysk RAAW – „Do teraz”

Asfalt Records i Coca-Cola wpierają młode talenty
Program realizowany będzie przez rok, aż do kwietnia 2022 roku. Co miesiąc promowany będzie nowy artysta, który prześle swoje zgłoszenie do programu. Chętni mogą się zgłaszać za pośrednictwem strony internetowej www.asfaltnext.pl. Wystarczy wypełnić zamieszczony tam formularz. O tym, kto trafi do finałowej 12 promowanych artystów, zdecydują przedstawiciele Asfalt Records i Coca-Cola Polska.

- Wiele młodych talentów wciąż czeka na odkrycie, a w Polsce brakuje programów, które mogłyby stać się trampoliną dla szukających swojego miejsca w świecie hip-hopu. Postanowiliśmy to zmienić! W ramach Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT, wpieramy, rozwijamy i pchamy do przodu zdolnych twórców po to, aby stali się nowym głosem swego pokolenia - komentuje Klaudia Pac, Frontline Activation Brand Manager dla marki Coca-Cola.

Wszystkie utwory realizowane w ramach projektu Coca-Cola Zero Cukru Asfalt Next" prezentowane będą na stronie internetowej projektu: www.asfaltnext.pl

Asfalt Records to polska wytwórnia płytowa specjalizująca się w nagraniach hip-hopowych. Powstała w 1998 roku w Warszawie z inicjatywy Marcina Grabskiego. Wytwórnia stoi za sukcesami takich artystów jak między innymi: O.S.T.R., Taco Hemingway, Otsochodzi, Sarius, czy Fisz i Emade.

Wideo

Dodaj ogłoszenie