Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Debiutant z Piaseczna nie zwalnia tempa

Piotr Pubanz
Piłkarze z Wielowicza do przerwy prowadzili w Wierzchucinie 2:0, jednak mecz zakończył się podziałem punktów. Piotr Pubanz
Trzy czołowe ekipy B klasy bydgoskiej grupy 1 wygrały swe niedzielne mecze, tak więc w czubie tabeli nie zaszły żadne zmiany. Na uwagę zasługuje zwłaszcza znakomita dyspozycja beniaminka z Piaseczna, który na własnym boisku rozbił (6:0) mocną w tym sezonie Victorię Mąkowarsko.

Już do przerwy kolejnego hat-tricka skompletował Kamil Jeliński, który tym samym zwiększył swój dorobek bramkowy do 15 trafień. Trzy punkty do lidera traci LKS Kęsowo i Sokół Nowy Dwór. Kęsowianie odnieśli przekonywujące zwycięstwo w Sypniewie nad Gwiazdą, a Sokół pewnie ograł Taxus Komierowo. W grupie 2. B klasy doszło do derbów powiatu tucholskiego. W Śliwicach miejscowa Victoria bezbramkowo zremisowała z Cisem Cekcyn.

B klasa Grupa 1 - 7. kolejka Skarpa - TKP 2:1 (Łukasz Hernik, Krystian Murawski - Tomasz Biegański), Sokół - Taxus 4:0, Gwiazda - Kęsowo 1:4 (Krystian Draber - Wojciech Szylke, Michał Brunka, Bartosz Weltrowski, samobójcza), Piaseczno - Victoria 6:0 (Kamil Jeliński 3, Sławomir Kurzyński 2, Michał Heleniak), Łokietek - Fuks 2:2 (Gracjan Mroziński, Maciej Lazarek - Damian Koniszewski, Arkadiusz Grochowski), Grom - Tarpan 1:2 (Bartłomiej Kosmela - Remigiusz Łuczyk, Kamil LInkowski).

12. TKP Tuchola 7 2 16-29

Grupa 2 - 7. kolejka Victoria - Cis 0:0, Ułani - Struga 2:3, LKS - Tęcza 2:2, GLKS - Grom 4:0, Wisła - Gwiazda 6:0, Zryw - Czarni 3:1.

1. GLKS Osielsko 7 17 24-5
2. Tęcza Wiąg 7 17 17-9
3. LKS Dąbrowa Chełm. 7 12 16-9
4. Victoria Śliwice 7 11 13-10
5. Cis Cekcyn 7 10 10-13
6. Grom Osie 7 10 22-13
7. Zryw Wielki Lubień 7 10 15-16
8. Wisła Gruczno 7 9 12-17