Piłka nożna > Sparing: Orzeł - Darzbór II 1:3 (0:0)

(jak)

Piłkarze piątoligowego Orła Łubowo przegrali na własnym boisku 1:3 (0:0) z drugim zespołem Darzboru Szczecinek, wzmocnionym czterema graczami pierwszego zespołu. W pierwszej, bezbramkowej połowie tego spotkania, obie drużyny stworzyły sporo okazji strzeleckich, ale zawodziła skuteczność. Szczególne pretensje miejscowi kibice mogli mieć do Daniela Przymeńskiego, który marnował okazję za okazją. Groźnym strzałem pod poprzeczkę popisał się Sebastian Głuszak, ale bramkarz ze Szczecinka zdołał przenieść piłkę. Gole padły po przerwie. Wynik otworzył Kamil Podpryga. Gospodarze wyrównali za sprawą Tomasza Andreasika, ale później strzelali już tylko goście ze Szczecinka. Prowadzenie odzyskał Konrad Rogoziński, a wynik ustalił Hubert Czeszczewik. Przy wszystkich straconych golach przez Orła niepewnie zachował się bramkarz tego zespołu. Kolejny sparing łubowianie rozegrają w niedzielę z Koralem Dębnica.

Orzeł Łubowo - Darzbór II Szczecinek 1:3 (0:0)

Gole: Andreasik - Podpryga, Rogoziński, Czeszczewik.

Orzeł: Borzycki - Sapieja, Kiczuk, Piotr Czapliński, Kozanecki, A. Banakowicz, Korowski, Przymeński, Głuszak, Brzeziński, Andreasik. Na zmiany wchodzili: Sulikowski, Pieniawski, Jesionowski, Czernielewski, Feliga, Dygas.

Darzbór II: Kaszubowski - Barć, Grochowski, Rogoziński, Kot, Kościan, Kanecki, Podpryga, Jabłoński, Boderek, Kusiak. Na zmiany wchodzili: Ludwiczak, Świergalski, Hućko, Czeszczewik, Kozanko.