„Dojrzalsi”, odc. 7 – gdzie szukać sprzętu medycznego?

Materiał informacyjny TZMO
Po przerwie związanej z pandemią wracamy do naszego programu. W dzisiejszym odcinku „Dojrzalszych” rozmawiamy o tym, gdzie szukać porad oraz kto pomoże uzyskać dofinansowanie na sprzęt medyczny.

Zdrowie i bezpieczeństwo to tematy, o których w ostatnich miesiącach mówiło się bez przerwy. Dziś podejmiemy ten temat od nieco innej strony – rozmawiamy o sprzęcie medycznym, który pomaga zadbać o komfort pacjentów w czasie choroby i rehabilitacji.

Gdzie szukać sprzętu medycznego?

- Osoby, które do nas przychodzą nie są po prostu klientami. To osoby, które szukają pomocy. Dlatego pracownicy naszych sklepów o osoby o naprawdę wysokich kwalifikacjach, fizjoterapeuci, farmaceuci i osoby po państwowych kursach towaroznawstwa medycznego - mówi Małgorzata Zalewska, kierownik sprzedaży detalicznej spółki Serwis Medyczno-Projektowy TZMO.

Jak uzyskać dofinansowanie na sprzęt medyczny?

- Bardzo często barierą dla zakupu są finanse. Staramy się pomóc i pokierować osoby, które ubiegają się o dofinansowanie, jak przebrnąć przez procedury, by je uzyskać. Nie tylko te najpopularniejsze, z Narodowego Funduszu Zdrowia, ale też np. w ramach PFRON - mówi Małgorzata Zalewska.

Chcecie wiedzieć więcej na temat dofinansowań oraz sprzętu w sklepach firmowych TZMO? Zachęcamy do obejrzenia naszego programu.

Film nakręcony we współpracy z: TZMO

Nie widzieliście poprzednich odcinków? Znajdziecie je tutaj: https://pomorska.pl/wideo/dojrzalsi/

Dodaj ogłoszenie