Domitech Bydgoszcz–szeroki wybór elektronarzędzi marki MAKITA

Artykuł sponsorowany
Autoryzowany sklep i serwis Makita Domitech.pl oferuje wysokiej klasy elektronarzędzia, urządzenia akumulatorowe i pneumatyczne, a także narzędzia ogrodowe spalinowe i elektryczne.

Firma Makita została założona w 1915 roku w Nagoya City. Początkowo zajmowała się naprawą silników i transformatorów. Dzisiaj jest jednym z największych producentów elektronarzędzi z 10 zakładami produkcyjnymi na całym świecie i asortymentem ponad 1000 innowacyjnych narzędzi. Firma zapewnia również wysokiej klasy i doskonałej jakości osprzęt oraz materiały eksploatacyjne.

Makita to nie tylko narzędzia budowlane. W swojej ofercie ma także rozwiniętą gamę maszyn ogrodowych, takich jak maszyny spalinowe i sieciowe, jak również popularne i praktyczne maszyny akumulatorowe. Czemu sprzęt akumulatorowy zawdzięcza swoją popularność?

Urządzenia akumulatorowe mają zalety urządzeń elektrycznych, a jednocześnie pozbawione są typowych dla nich wad. Ich mocną stroną jest wysoka wydajność, łatwość i wygoda korzystania oraz brak kabla, który występuje w przypadku urządzeń sieciowych – dzięki temu można korzystać z nich w każdym, nawet oddalonym zakątku ogrodu. Mniejsza waga względem urządzeń spalinowych wynika z braku ciężkiego silnika i pojemnika na paliwo, co bezpośrednio przekłada się na ich mobilność – sprawia to również, że mogą z nich korzystać kobiety oraz osoby starsze. Ponadto są bardziej przyjazne dla środowiska, gdyż nie emitują spalin. Są także łatwiejsze w serwisowaniu. Dzięki brakowi dodatkowego osprzętu można je w łatwy sposób przewieźć na bagażniku na działkę letniskową czy rodzinny ogród działkowy. Świetnie sprawdzają się w ogrodach, które prowadzone są w sposób ekologiczny.

Dla kompatybilności i tym samym oszczędności warto postawić na modele jednego producenta. W taki układzie jeden akumulator litowo-jonowy obsługuje dużą liczbę urządzeń, dla przykładu jeden akumulator 18V Makita obsługuje ponad 300 narzędzi, w skład których wchodzą m.in. kosiarki, nożyce do żywopłotu, nożyce do trawy, sekatory i dmuchawy, ale również elektronarzędzia, takie jak młoty, wiertarki, szlifierki, odkurzacze, radia itd.

Bogata oferta autoryzowanego sklepu i serwisu Makita Domitech.pl skierowana jest do specjalistów różnych dziedzin (budowlańców, glazurników, elektryków, stolarzy, hydraulików, mechaników). Narzędzia projektowane są w taki sposób, aby spełnić potrzeby zarówno klientów biznesowych, jak i majsterkowiczów. Urządzenia tego producenta cenione są za swą trwałość i niezawodność. Doświadczeni i profesjonalni pracownicy do każdego zamówienia podchodzą indywidualnie, zapewniając odpowiedni dobór produktów do oczekiwań klienta.

Poniżej przestawiamy szczegółową specyfikację wybranych urządzeń z rozbudowanej oferty sprzedażowej autoryzowanego sklepu i serwisu Makita Domitech.pl.

Akumulatorowa kosiarka do trawy Makita DLM460Z 46cm 2x18V

Urządzenie poradzi sobie z trawnikami o dużych powierzchniach (od 680 do 1360 m²). Bezszczotkowy silnik zwiększa wydajność i efektywność, a możliwość 10-stopniowej regulacji wysokości koszenia pozwala na dostosowanie narzędzia do swoich potrzeb. Urządzenie jest proste w obsłudze i odporne na wodę.

Szczegóły-https://domitech.pl/product-pol-11789-Akumulatorowa-kosiarka-do-trawy-Makita-DLM460Z-46cm-2x18V.html

Akumulatorowe nożyce do trawy i krzewów Makita DUM604ZX

Uniwersalne urządzenie o szerokim zastosowaniu. Ostrza można łatwo wymienić, dostosowując je do przycinanych roślin, a 3-stopniowa regulacja cięcia pozwoli osiągnąć pożądane efekty. Dzięki pojemnikowi na ścinki miejsce pracy zanieczyszcza się w znacznie mniejszym stopniu. Model ten jest poręczny i wygodny w użytkowaniu.
Szczegóły-https://domitech.pl/product-pol-7932-Akumulatorowe-nozyce-do-trawy-i-krzewow-Makita-DUM604ZX-Solo-zywoplotu.html

Akumulatorowa podkaszarka Makita DUR181Z

Model ten jest bardzo wygodny w użytkowaniu dzięki uchwytowi. Teleskopową rurę można regulować aż do 19 cm, dzięki czemu narzędzie świetnie sprawdza się w trudno dostęnych, wysokich miejscach. Użytkownik ma do dyspozycji 5 możliwości ustawienia kąta pracy, co zwiększa wszechstronność narzędzia.
Szczegóły-https://domitech.pl/product-pol-8134-Akumulatorowa-podkaszarka-Makita-DUR181Z-Solo.html

Akumulatorowe urządzenie wielofunkcyjne DUX60 Makita

Urządzenie wyposażone jest w żywotny silnik bezszczotkowy, który zwiększa niezawodność narzędzia. Dzięki wymiennym końcówkom możliwe jest szybkie przezbrojenie maszyny i dostosowanie jej do aktualnych potrzeb i wykonywanych zadań (zmiana na nożyce do żywopłotu – proste i łamane, podkaszarkę, pilarkę łańcuchową). Możliwe jest też wydłużenie wału o dodatkowy 1m, dzięki czemu możemy osiągnąć wysokość do ok. 3 m.
Szczegóły-https://domitech.pl/product-pol-12799-Wykaszarka-akumulatorowa-2x-18V-Makita-DUX60ZM4-2x-5-0-Ah-podwojna-ladowarka.html

Akumulatorowe nożyce do żywopłotu DUH483 Makita

Narzędzie to sprawdza się doskonale do pielęgnacji żywopłotów. Dzięki antywibracyjnej konstrukcji użytkownik ma większą kontrolę nad pracą urządzenia niezależnie od pozycji roboczej. Model ten zasilany jest akumulatorami z zabezpieczeniem przed nadmiernym przeciążeniem i rozładowaniem, co zwiększa jego żywotność.
Szczegóły-https://domitech.pl/product-pol-8115-Akumulatorowe-nozyce-do-zywoplotu-Makita-DUH483Z-Solo.html

Akumulatorowa pilarka łańcuchowa DUC353 Makita

Wyposażone w niezawodny silnik bezszczotkowy narzędzie charakteryzuje się niskim poziomem hałasu podczas pracy. Technologia XPT chroni urządzenie przed pyłem i wilgocią. Zamocowana lampka informuje o stanie naładowania akumulatora, co w połączeniu z możliwością regulacji ilości dawkowania oleju do smarowania łańcucha pozwala na zachowanie wysokiej żywotności modelu.
Szczegóły-https://domitech.pl/product-pol-7931-Akumulatorowa-pilarka-lancuchowa-Makita-DUC353Z-Solo.html?text=DUC353

Akumulatorowa młotowiertarka SDS-Plus Makita DHR171RTJ bezszczotkowa 2x5Ah Makpac

Dzięki silnikowi bezszczotkowemu urządzenie jest znacznie bardziej wydajne i niezawodne. Udar uruchamiany jest w momencie dociśnięcia narzędzia do materiału, przez co zwiększa się precyzja działania. Ogranicznik wiercenia pozwala na wykonywanie otworów o jednakowej głębokości. Boczny uchwyt zwiększa wygodę i precyzję pracy.
Szczegóły-https://domitech.pl/product-pol-11914-Akumulatorowa-mlotowiertarka-sds-plus-Makita-DHR171RTJ-bezszczotkowa-2x5Ah-Makpac.html

Szlifierka kątowa akumulatorowa Makita DGA506RTJ

Wydajność narzędzia znajduje się na wysokim poziomie, dzięki zastosowaniu silnika bezszczotkowego. Technologia XPT sprawia, że szlifierka jest chroniona zanieczyszczeniami i wilgocią, a funkcja Anty-Restart uniemożliwia nagłe włączenie się urządzenia przy założeniu baterii, zwiększając tym samym bezpieczeństwo użytkownika.
Szczegóły-https://domitech.pl/product-pol-5904-Szlifierka-katowa-akumulatorowa-Makita-DGA506RTJ.html

Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka Makita DDF481RTJ

Jest to 2-biegowe urządzenie z możliwością 21-stopniowej regulacji momentu obrotowego. Silnik bezszczotkowy zwiększa niezawodność, a technologia XPT chroni przed wilgocią i pyłem. Prędkość obrotową kontrolować można spustem włącznika. Elementy przekładni wykonano z metalu, co zwiększa trwałość narzędzia.
Szczegóły-https://domitech.pl/product-pol-5946-Akumulatorowa-wiertarko-wkretarka-Makita-DDF481RTJ.html

Taczka akumulatorowa DCU180Z Makita

Urządzenie wyposażono w żywotny silnik bezszczotkowy, dzięki któremu prowadzenie działań jest znacznie bardziej bezawaryjne. Możliwość przezbrojenia taczek na platformę bądź skrzynię ładunkową daje użytkownikowi duże pole manewru. Technologia XPT chroni najważniejsze elementy przed pyłem i wilgocią.
Szczegóły-https://domitech.pl/product-pol-10690-Taczka-akumulatorowa-Makita-DCU180Z.html?text=taczka

Oprócz elektronarzędzi w ofercie sklepu znajduje się także osprzęt i akcesoria pomocnicze, narzędzia pomiarowe, ręczne i pneumatyczne, a także odzież i artykuły BHP. Dzięki szybkiemu reagowaniu na najciekawsze trendy dostępne na rynku autoryzowany sklep i serwis Makita Domitech.pl oferuje swoim klientom najnowocześniejsze rozwiązania.

Autoryzowany sklep Makita Domitech.pl prowadzi sprzedaż stacjonarną w sklepie na ul. Górzyskowo 2A w Bydgoszczy.
Tel. 52 569 98 85
E-mail:sklep@domitech.pl

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów uruchomiona została także internetowa platforma sklepowa https://domitech.pl/

Domitech.pl to nie tylko sprzedaż, ale także serwis elektronarzędzi-naprawiamy modele wszystkich topowych marek.

Serwis
Tel: 578 499 007
E-mail:serwis@domitech.pl

Najnowsze oferty na Black Friday

Materiały promocyjne partnera