Eksperci nie mają złudzeń. Uzdrowisko sposobem na pozbycie się powikłań po COVID-19

Materiał informacyjny Uzdrowiska Ciechocinek S.A.

Przedłużająca się pandemia dała się niemalże wszystkim we znaki. Obecnie dwie trzecie Polaków obawia się pogorszenia swojego stanu zdrowia z powodu ograniczeń związanych z epidemią SARS-CoV-2. W związku z tym, w ostatnich tygodniach coraz częściej decydujemy się na wyjazd do uzdrowisk, które w marcu wznowiły swoją działalność. Wielu stawia na Uzdrowisko Ciechocinek, w którym leczone są schorzenia układu ruchu, układu nerwowego, układu krążenia, schorzenia górnych dróg oddechowych czy choroby metaboliczne.

To tu, w ciechocińskim „Domu Zdrojowym” o swoje zdrowie zadbają również ozdrowieńcy po COVID-19. Ten rodzaj rehabilitacji jest szczególnie wskazany u osób borykających się z powrotem do wcześniejszej sprawności oddechowej potrzebujących regeneracji psychicznej, fizycznej i poprawy ogólnej odporności. Z uwagi na skalę problemu, pobyt w uzdrowisku jest obecnie jedną z najczęściej rekomendowanych terapii minimalizowania skutków przebytej infekcji - nawet jeżeli jej przebieg był bezobjawowy lub skąpo objawowy. Zwłaszcza, że powikłania pojawiają się u większości pacjentów, bez względu na wiek.

W dobie wciąż przedłużającej się pandemii warto zadbać o swoje zdrowie i skorzystać z profesjonalnych zabiegów leczniczych oraz opieki lekarskiej i fizjoterapeutycznej oferowanej w Ciechocinku. DŁUGI WEEKEND MAJOWY to zatem doskonała okazja na rozpoczęcie kuracji uzdrowiskowej.

Dwa najpopularniejsze obiekty Uzdrowiska Ciechocinek S.A. - Dom Zdrojowy oraz Łazienki Uzdrowiskowe Nr 1 - oferują swoim gościom specjalny pakiet MAJOWA KURACJA W UZDROWISKU w atrakcyjnej cenie już od 630 zł za pobyt. Oferta obejmuje profesjonalne zabiegi lecznicze ukierunkowane na poprawę stanu zdrowia oraz ogólnej sprawności ruchowej.

Uzdrowisko Ciechocinek słynie z wyjątkowych walorów klimatycznych, a bogate złoża leczniczej solanki zapoczątkowały potęgę tego miejsca. Warto dodać, że Ciechocinek zachwyca turystów przez cały rok. Czyste powietrze przesiąknięte solanką, liczne dywany kwiatowe, parki czy kompleks trzech największych na świecie tężni to tylko nieliczne z atrakcji tego wyjątkowego kurortu.

Warto tu przyjechać po zdrowie…

Zadzwoń do nas!
Rezerwacja pakietu MAJOWA KURACJA W UZDROWISKU: Dział Obsługi Kuracjusza, tel. 54 283 62 65,
e:mail: [email protected]
www.uzdrowiskociechocinek.pl