Elif - streszczenie serialu. Co się wydarzy w następnym odcinku? [11.12.2018]

  mz, telemagazyn

  Gazeta Pomorska

  Gazeta Pomorska

  Serial Elif streszczenia odcinków co się wydarzy

  Poznaj streszczenia najnowszych odcinków serialu Elif i dowiedz się, co się wydarzy w serialu. ©Serial Elif / kadr youtube z odcinka

  Serial Elif. Tutaj publikujemy streszczenia najnowszych odcinków, dzięki czemu możecie dowiedzieć się, co się wydarzy w najnowszym odcinku serialu Elif.
  Serial Elif streszczenia odcinków co się wydarzy

  Poznaj streszczenia najnowszych odcinków serialu Elif i dowiedz się, co się wydarzy w serialu. ©Serial Elif / kadr youtube z odcinka

  Serial Elif - co się wydarzy


  Co się wydarzy w najnowszym odcinku tureckiego serialu Elif? Jesteście ciekawi jak dalej potoczą się losy uroczej, małej dziewczynki i jej mamy? Na bieżąco będziemy Was o tym informować. Poniżej prezentujemy streszczenia najnowszych odcinków serialu Elif.


  Dlaczego Polacy lubią seriale medyczne? „Są dramaty, są radości, ktoś się rodzi, a ktoś umiera”.

  Źródło: TVN
  Serial Elif


  Turecki serial "Elif" można oglądać w telewizji i internecie. Nowe odcinki serialu "Elif" emitowane są od poniedziałku do piątku w TVP1 o godz. 13:45. Najnowszy, 240. odcinek serialu "Elif" zostanie pokazany w czwartek 10 maja o godz. 13:45 w TVP 1.

  Fani serialu "Elif", którzy przegapią premierę, nie muszą się martwić - każdy nowy odcinek jest dostępny także w internecie. "Elif" online zostanie udostępniona na VOD.TVP.PL.  "Elif" zadebiutowała na antenie TVP1 8 maja 2017 r. Oryginalnie serial miał swoją premierę w Turcji 15 lipca 2014 r. i trwa do dziś. Każdy odcinek emitowany na tureckim Kanal 7 ma 60 minut. W Polsce odcinki są krótsze i trwają ok. 30-35 minut.

  Ile odcinków ma "Elif"? W Turcji serial pokazywany jest w trzech sezonach i jak dotąd wyemitowano ponad 500 odcinków "Elif". Ostatni, 560. odcinek został wyemitowany w czerwcu 2017 r. Nie wiadomo, czy TVP zdecyduje się na pokazanie wszystkich wyprodukowanych epizodów. Ze względu na skrócenie czasu trwania jednego odcinka, w Polsce musiałoby być ich jeszcze więcej.

  Serial Elif - streszczenia odcinków


  Elif odcinek 383 - streszczenie 10.12.2018
  Gonca poznaje Fundę, która zaszła w ciążę, ale nie chce mieć dziecka. Gonca proponuje dziewczynie, że zaopiekuje się nią, a po porodzie zabierze dziecko. Hamit zdobywa adres Melek.

  Elif odcinek 382 - streszczenie 7.12.2018
  Rabia jest zaniepokojona zniknięciem Elif. Melek jest załamana, ponieważ nie odnalazła jeszcze córki. Gonca i Serdar spotykają się przed wizytą kobiety u lekarza. Elif postanawia wrócić do Rabii.

  Elif odcinek 381 - streszczenie 6.12.2018
  Hamit opowiada Elif o spotkaniu z Melek. Dziewczynce udaje się zadzwonić do matki. Nie mówi jej jednak, gdzie jest, ponieważ wraz z Hamitem i Salihem musi uciekać przed Şenolem.

  Elif odcinek 380 - streszczenie 5.12.2018
  Cemal i Veysel spędzają wieczór grając w karty. Inci boi się zostać sama w domu, dlatego odwiedza Rabię. W nocy do domu Rabii przychodzi pijany Cemal, by zabrać dziewczynki.

  Elif odcinek 379 - streszczenie 4.12.2018
  Melek jest w stanie krytycznym. Lekarze podejrzewają wylew krwi do mózgu i od razu poddają kobietę operacji. Necdet każe Arzu wyjechać do domu w Çatalca. Ludzie Necdeta wpadają na trop Serdara.

  Elif odcinek 378 - streszczenie 3.12.2018
  Pelin postanawia spotkać się z Korayem i tym samym wzbudzić zainteresowanie Selima. Cemal po raz kolejny próbuje zdobyć podpis Rabii. Elif w ostatniej chwili przynosi kobiecie okulary. Rabia czyta pełnomocnictwo i poznaje prawdziwe zamiary Cemala. Melek i Kenan z akt policyjnych dowiadują się, że Arzu spowodowała wypadek, w którym zginęli Muhsin i Nurten. Jadą do rezydencji Necdeta, aby poznać prawdę. Wybucha sprzeczka. Arzu spycha Melek ze schodów.

  Elif odcinek 377 - streszczenie 30.11.2018
  Elif udaje się uciec i wrócić do domu Rabii. Necdet jest wściekły na Arzu, że za jego plecami wykorzystała jego człowieka do swoich planów. Melek ma sen, dzięki któremu uświadamia sobie, że ziemia na rzekomym grobie Elif różniła się od pozostałych. Jedzie z Kenanem do Uzunova, gdzie każą rozkopać grób. Okazuje się, że jest pusty. Gonca nadal ukrywa przed Necdetem, że straciła dziecko. Kenan i Melek jadą na komisariat, by przeczytać akta policyjne z wypadku Muhsina i Nurten.

  Elif odcinek 376 - streszczenie 29.11.2018
  Na widok Serdara Gonca nie posiada się z radości. Para planuje wspólną ucieczkę. Gonca nie czuje się dobrze, Serdar nakłania ją do spotkania z lekarzem. Wynajęty przez Arzu mężyczyzna zabiera Elif z domu Rabii, podając się za ojca dziewczynki. Elif orientuje się, że mężczyzna nie jest tym, za kogo się podaje oraz że chce jej zrobić krzywdę i w ostatniej chwili ucieka. Erkut pomaga Serdarowi wymknąć się z posiadłości Necdeta. Zaalarmowany niepokojącym stanem Goncy wzywa lekarza, jednak okazuje się, że jest już za późno i kobieta traci dziecko. Gonca zamierza ukryć przed Necdetem fakt, że poroniła.

  Elif odcinek 375 - streszczenie 28.11.2018
  Melek, przekonana o śmierci Elif, jest zupełnie załamana. W domu Emirolu panuje żałoba. Cemal okłamuje Rabię, mówiąc, że Elif jest córką jego zmarłej siostry i że próbuje ją ochronić przed okrutnym ojcem. Prosi kobietę, aby jakiś czas zaopiekowała się Elif. Donosi też Necdetowi o tym, co próbowała zrobić Arzu. Asuman trudno jest znieść cierpienie rodziny, jest gotowa wyjawić prawdę o Elif, jednak rozmowa z Necdetem uświadamia jej, że nie może tego zrobić. Serdar pojawia się w domu Necdeta, w przebraniu hydraulika.

  Elif odcinek 374 - streszczenie 27.11.2018
  Wszyscy z niecierpliwością wyczekują powrotu Melek i Kenana, mają nadzieję, że Elif wróci razem z nimi. Gdy Melek i Kenan wracają załamani i dzielą się z nimi wiadomością o śmierci Elif, ich rozpacz nie ma końca. Gonca boi się, że Necdet odnajdzie Serdara i go zabije. Erkut znajduje dla Arzu adres Cemala. Cemal udaremnia Arzu próbę zabrania dziewczynki.

  Elif odcinek 373 - streszczenie 26.11.2018
  Elif w ostatniej chwili udaremnia podpisanie przez Rabię pełnomocnictwa dla Cemala. Melek i Kenan jadą do Uzunova z nadzieją, że wreszcie odzyskają Elif. Na miejscu dowiadują się, że dziewczynka zginęła w wypadku z Nurten i Muhsinem. Melek wpada w rozpacz przy rzekomym grobie córki. Nie wie, że to Arzu zaaranżowała całą tę sytuację. Necdetowi udaje się namierzyć Goncę. Przywozi przerażoną żonę do rezydencji. Serdarowi udaje się uciec.

  Elif odcinek 368 - streszczenie 19.11.2018
  Zeynep przygotowuje przyjęcie niespodziankę na urodziny Selima. Elif i Inci udaje się poinformować Asuman o złym stanie zdrowia Rabii. Asuman prosi Nazan, żeby zajrzała do staruszki. Ich rozmowę podsłuchuje Arzu i próbuje śledzić Nazan, ale kobiecie udaje się ją zgubić. Pelin wypłakuje się Selimowi, oszukuje go mówiąc, że złożyła na policję skargę na Koraya. Wykorzystuje sytuację, żeby zbliżyć się do Selima. Murat zauważa Selima i Pelin w kawiarni, jest w szoku, przekonany, że Selim zdradza jego siostrę. Melek spotyka Hamita, wychodzi na jaw, że chłopiec zna Elif.

  Elif odcinek 367 - streszczenie 16.11.2018
  Selim wdaje się w bójkę z Korayem. Okłamuje Zeynep, że pobił się z nieznajomym kierowcą i robi się coraz bardziej opryskliwy. Rabia mdleje. Elif pomaga kobiecie dojść do siebie. Murat jest bardzo podekscytowany nową pracą. Choć z początku ma problemy z opanowaniem automatycznej skrzyni biegów, z pomocą Kenana szybko przyzwyczaja się do auta.

  Elif odcinek 366 - streszczenie 15.11.2018
  Pelin udaje się przekonać Selima, aby nie zgłaszali sprawy na policję. Zeynep ma ważny egzamin, do którego uczyła się z notatek od Pelin. Okazuje się, że dotyczyły one zupełnie innego zakresu materiału. Zeynep nabiera podejrzeń wobec dobrych intencji Pelin. Serdar i Gonca coraz bardziej się do siebie zbliżają. Ebru dzwoni do Rabii. Dziewczyna informuje babcię, że nigdy do niej nie wróci.

  Elif odcinek 365 - streszczenie 14.11.2018
  Cemal znajduje pieniądze Rabii. Elif śledzi mężczyznę, gdy ten udaje się na spotkanie z Veyselem. Dziewczynce udaje się odzyskać pieniądze i oddać je Rabii. Niestety Elif po raz kolejny traci okazję porozmawiania z Veyselem. Selim przypadkowo jest świadkiem, jak Koray próbuje przejechać Pelin. W ostatniej chwili udaje się mu ją uratować. Po rozmowie z Melek Kenan zatrudnia Murata jako szofera.

  Elif odcinek 364 - streszczenie 13.11.2018
  Mimo strachu przed Cemalem, Elif nie chce okraść Rabii. Kenan proponuje Melek otwarcie wspólnej restauracji. Melek nie chce się na to zgodzić, ale prosi Kenana o pomoc w znalezieniu pracy dla Murata. Arzu podsłuchuje rozmowę telefoniczną Asuman, z której dowiaduje się, że Cemal to ojciec dziewczyny. Goncy i Serdarowi udaje się w ostatniej chwili wymknąć Necdetowi. Jeden z ludzi Necdeta zabija Ulviego, właściciela chaty, w której ukrywali się Gonca i Serdar. Inci zabiera pieniądze Rabii, jest przekonana, że należą do Cemala.

  Elif odcinek 363 - streszczenie 12.11.2018
  Cemal próbuje zmusić Elif, żeby ukradła dla niego majątek Rabii. Necdet topi smutki w kieliszku. Arzu podsłuchuje rozmowę telefoniczną Nazan i Asuman i dowiaduje się, że dziewczyna jest bratanicą Nazan. Arzu wypytuje Necdeta, a ten nieświadomie wyjawia jej, że Elif jest u Cemala. Murat ulega wypadkowi w pracy. Necdet bierze się w garść i gorączkowo poszukuje Goncy. Tymczasem Serdar znajduje samochód, którym mają uciec.

  Elif odcinek 362 - streszczenie 9.11.2018
  Gonca i Serdar w dalszym ciągu ukrywają się w chacie w lesie. Murat pracuje ponad siły, Melek i Feride są zaniepokojone jego stanem. Selim i Zeynep przygotowują się do egzaminów. Asuman jest zazdrosna o Melek. Melek i Kenan odwiedzają Gülcan w sierocińcu. Tymczasem pod pretekstem spotkania z Tue, Arzu usiłuje dowiedzieć się czegoś o Asuman.

  Elif odcinek 361 - streszczenie 8.11.2018
  Feride informuje Kenana, że Şükrü dzwonił do Melek i jej groził. Elif po raz kolejny udaje się wymknąć z domu, żeby pomóc Rabii. Tymczasem Cemal w kawiarni podsłuchuje rozmowę, z której dowiaduje się, że Rabia posiada spory majątek. Mężczyzna chce wykorzystać znajomość Elif z kobietą, żeby się wzbogacić. Zeynep i Selim postanawiają wrócić na studia. Şükrü napada na Melek i Feride. Kenan w ostatniej chwili ratuje kobiety przed napastnikiem.

  Elif odcinek 360 - streszczenie 7.11.2018
  Elif i Inci wymykają się z domu, aby pomóc Rabii. Gdy któregoś dnia Elif idzie do niej sama, przyłapuje ją Cemal. Mężczyzna jest wściekły, że dziewczynki go oszukiwały. Asuman pretensjonalnie traktuje Tulay. Selim i Zeynep słyszą, jak dziewczyna ją poniża. Selim daje Asuman do zrozumienia, że jeśli sytuacja się powtórzy, dziewczyna straci pracę. Szükrü wychodzi z więzienia. Postanawia zemścić się na Melek.

  Elif odcinek 359 - streszczenie 6.11.2018
  Tülay zgadza się na podjęcie pracy w rezydencji, czym bardzo uszczęśliwia Zeynep i Selima. Elif podsłuchuje rozmowę Cemala, z której dowiaduje się, że Asuman jednak nie wyszła za mąż. Dziewczynka idzie do domu Ebru, żeby dowiedzieć się czegoś więcej. Babcia Ebru - Rabia znajduje list wnuczki i mdleje. Elif udaje się wezwać do niej karetkę. Ludzie Necdeta odnajdują samochód Serdara. Gonca i Serdar jeszcze przez jakiś czas muszą ukrywać się w chacie.

  Elif odcinek 358 - streszczenie 5.11.2018
  Sedat nie może znieść, że Cemal go oszukał, a Asuman uciekła ze ślubu. Oburzona zachowaniem przyjaciółki, Ebru wyznaje Sedatowi swoje uczucia. Necdet podejrzewa, że to Arzu go okradła, nie dopuszcza do siebie myśli, że mogła to zrobić Gonca, a tym bardziej, że uciekła z Serdarem. Tymczasem samochód, którym uciekają Gonca i Serdar psuje się i muszą szukać schronienia w lesie. Gonca skręca nogę w kostce, Serdar troskliwie się nią zajmuje.

  Elif odcinek 357 - streszczenie 2.11.2018
  Asuman jest zrozpaczona na wieść o błyskawicznym ślubie. Tymczasem Sedat nie posiada się z radości. Gonca godzi się z Necdetem, żeby uśpić jego czujność przed ucieczką. Tülay odrzuca propozycję pracy, żeby zaopiekować się Zeynep. Przypadkiem dowiaduje się o tym Selim i proponuje jej pracę w rezydencji. Serdar przyjeżdża po Goncę. Kobiecie w ostatniej chwili udaje się włamać do sejfu Necdeta. Uruchamia alarm przeciwpożarowy, a następnie wykorzystując zamieszanie, ucieka z Serdarem. Necdet w ostatniej chwili przerywa ślub Asuman.

  Elif odcinek 356 - streszczenie 31.10.2018
  Melek staje w obronie małej dziewczynki. Za jej sprawą stryj małej zostaje aresztowany. Elif zajmuje się chorą Inci, pomaga im Ebru. Przy wsparciu rodziny, Zeynep dochodzi do siebie po stracie dziecka. Kenan informuje Melek o tym, co się stało. Gonca zwraca się do Serdara z prośbą o pomoc w ucieczce. Mężczyzna się zgadza. Asuman wraca do domu po telefon. Przyłapuje ją Cemal i zamyka w domu. Informuje też Sedata, że dziewczyna wróciła z własnej woli i nakłania go do jak najszybszego zorganizowania ślubu.

  Elif odcinek 355 - streszczenie 30.10.2018
  Zeynep mdleje w łazience. W szpitalu okazuje się, że straciła dziecko. Gonca prosi Serdara o pomoc w wydostaniu się z domu Necdeta. Ten nie chce jej jednak słuchać. Melek postanawia pomóc dziewczynce napotkanej poprzedniego dnia. Mała nie ma rodziców i zmuszana jest przez wujka do żebrania na ulicy. Korzystając z tego, że Cemal śpi, Elif wymyka się do sklepu po mleko dla chorej Inci.

  Elif odcinek 354 - streszczenie 29.10.2018
  Elif udaje się uciec z domu Cemala. Dziewczynka jednak ma wyrzuty sumienia, że zostawiła Inci i postanawia wrócić. Melek wydaje się, że zobaczyła Elif. Idzie za dziewczynką, okazuje się jednak, że to nie jej córka. Zeynep i Selim jadą do szpitala, gdzie dowiadują się, że rozwój dziecka nie przebiega prawidłowo. Życie Zeynep również jest zagrożone. Arzu dowiaduje się od Necdeta, że to on umieścił Asuman w rezydencji Emirolu. Jest jednak przekonana, że dziewczynie chodzi o względy Kenana, a nie - jak zapewnia ją ojciec - Selima.
  1 3 4 5 ... 10 »

  Czytaj treści premium w Gazecie Pomorskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (3)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (3) forum.pomorska.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej
  NAUCZYCIEL I SZKOŁA NA MEDAL - głosowanie rozpoczęte! Zobacz, kto został nominowany do nagrody

  NAUCZYCIEL I SZKOŁA NA MEDAL - głosowanie rozpoczęte! Zobacz, kto został nominowany do nagrody

  Zobaczcie ogłoszenia z 1899 roku [zobacz zdjęcia]

  Zobaczcie ogłoszenia z 1899 roku [zobacz zdjęcia]