Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W 13. kolejce Energa Basket Ligi Enea Astoria Bydgoszcz...

Enea Astoria Bydgoszcz - GTK Gliwice 96:104 [zdjęcia kibice + mecz]

W 13. kolejce Energa Basket Ligi Enea Astoria Bydgoszcz przegrała z GTK Gliwice 96:104 (31:30, 22:21, 32:26, 11:27).
Przez całą pierwszą kwartę miejscowi gonili wynik. W końcówce wyszli na minimalne prowadzenie. Od drugiej kwarty sytuacja się odwróciła i to gospodarze wygrywali. Zazwyczaj kilkoma punktami, ale mieli spotkanie pod kontrolą. Pod koniec trzeciej kwarty wygrywali 11 punktami (83:72) i wydawało się, że nic złego nie może się zdarzyć. Niestety... O porażce bydgoskiego zespoły zdecydował fragment czwartej kwarty przegrany 4:17. Tych strat już nie udało się odrobić.

Kolejny mecz u siebie Enea Astoria zagra 4 stycznia 2020 roku.

Na następnych stronach zdjęcia kibiców oraz fotki z meczu >>>

Polskie osady wciąż w grze o igrzyska. Trwają mistrzostwa Europy, niebawem finały

Portulaka rośnie jak chwast, ale ma super smak. Możesz ją mieć w ogrodzie i doniczce

Przed nami mecz Iga Świątek - Xiyu Wang w Madrycie. Gdzie i o której obejrzeć?