Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Bydgoscy koszykarze pokonali na własnym parkiecie Pogoń...

Enea Astoria wygrała po raz czwarty [ZDJĘCIA KIBICÓW]

Bydgoscy koszykarze pokonali na własnym parkiecie Pogoń Prudnik 89:78 w meczu 6. kolejki I ligi. Pierwszą część spotkania Astoria wygrała 44:35 i wydawało się, że kontroluje wydarzenia na parkiecie. W III kwarcie do głosu doszli jednak przyjezdni. Wygrali tę część spotkania 28:14 i wysforowali się na prowadzenie 64:61. Losy spotkania rozstrzygnęły się dopiero w ostatnich 5 minutach gry. Gospodarze zdobyli w tym czasie 19 punktów, tracąc zaledwie 8. To czwarta wygrana Enea Astorii w tym sezonie.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z PARKIETU I TRYBUN "ARTEGO ARENY" >>>

Barcelona ukarana finansowo za rasistowskie zachowanie kibiców

Anglicy złamali tradycję w najstarszych rozgrywkach na świecie

Świątek w wielkim stylu wróciła na mączkę. Pierwszy mecz i... ćwierćfinał turnieju