0 1 połowa

• Koniec meczu. FC Barcelona zwycięża 7:0

• Kolejna akcja pary Lionel Messi - Luis Suarez. Asystował ten pierwszy, piłkę w siatce umieścił ten drugi.

• GOL! Siódmy gol Barcelony w tym spotkaniu. Drugi Luisa Suareza.

• Sinclair wraz z Tierneyem nieśmiało wdarli się na połowę przeciwnika, ale Pique szybko ich zahamował.

• Arbiter ponownie zahamował akcję gospodarzy. Luis Suarez złapany na pozycji spalonej.

• Neymar otrzymał fajne podanie w pole karne, ale zbyt długo zastanawiał się co zrobić. Zdążyli dobiec do niego defensorzy gości.

• Obraz gry wciąz prezentuje się tak samo. Przy piłce bez ustanku Barcelona. A Celtik raczej nie zagląda pod bramkę ter Stegena.

• Ostatnia zmiana w szeregach Celtiku. Callum McGregor za Nira Bittona.

• Świetne długie podanie Neymara ze środka boiska. Posłał piłkę do czającego się w polu karnym Suareza, a ten idealnie ją przyjął i zdobył gola.

• GOL! Swojego trafienia doczekał się Luis Suarez. Z najbliższej odległości umieścił futbolówkę w siatce.

• Do prostopadłego podania w kierunku Suareza szybciej dobiegł Toure. Atak Barcelony zahamowany.

• Futbolówka wciąż krąży i krąży w połowie piłkarzy z Glasgow. Defensorzy Celtiku nie pozwalają jednak na wdarcie się we własne pole karne.

• Barcelona nadal ma sporą przewagę. Praktycznie przez większosć czasu utrzymują sie przy piłce, co owocuje kolejnymi sytacjami. Neymar na skrzydle. Zbiegł do środka i wywalczył korner.

• Eughan O'Connell zmienił Erika Sviatchenko.

• Pierwsza zmiana w szeregach Szkotów. Stuart Armstrong za Patricka Robertsa.

• Arbiter przerwał akcję Barcelony. Bardzo wątpliwy "spalony" Neymara.

• Dwie szybko zdobyte bramki nie zaspokoiły ambicji gospodarzy. Kilka minut wolniejszej gry zakończone szybkim rajdem Neymara. Dosrodkował w pole karne, lecz tam nie było nikogo.

• Gol Lionela Messiego zakończył szybką akcję Barcelony. Czaił się w polu karnym, gdy otrzymał podanie z prawej strony od Luisa Suareza. Urugwajczyk natomiast do futbolówki doszedł po prostopadłym dośrodkowaniu ze środka pola.

• Zmiana w szeregach gospodarzy. Rafinha zmienił Sergio Busquetsa.

• GOL! Już 5:0. Lionel Messi po podaniu z prawej strony od Suareza.

• GOL! Mocny i pewny strzał Andresa Iniesty. Wykorzystał znakomite dośrodkowanie Neymara.

• Scott Brown ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Messi złapany na pozycji spalonej. Sędzia zahamował kolejny atak gospodarzy.

• Barcelona wciąż szuka sobie kolejnych strzeleckich sytuacji. Próbuja ze wszystkich stron - zarówno skrzydłami jak i środkiem. Praktycznie nie oddalają się od pola karnego Celtiku, lecz Szkoci jakoś sobie radzą

• GOL! Neymar podszedł do piłki i bezpośrednio z rzutu wolnego umieścił piłkę w siatce. Bramkarz Celtiku blisko skutecznej interwencji, ale tym razem się nie udało.

• Rzut wolny dla Barcelony. Arbiter nie zastanawiał się długo i wskazał na stały fragment gry. Kto podejdzie do piłki?

• I zaczęło się niepozornie. Barcelona bardzo spokojnie prowadzi piłkę, a goście nie są w stanie jej zagrozić.

• Druga połowa spotkania rozpoczęta!

• Andres Iniesta zastąpił Ivana Rakiticia przed rozpoczęciem drugiej części gry.

• Koniec pierwszej połowy!

• Długie podanie rozpoczeło akcję Celtiku. Piłka spoczęła w siatce lecz Tierney dał się złapać na pozycji spalonej.

• Ostatnie minuty upłynęły na spokojnym prowadzeniu piłki przez gospodarzy. Prowadzą 2:0, więc mogą być już praktycznie pewni zwycięstwa. Spokojnie utrzymują się przy piłce i nie pozwalają rywalom na zbyt wiele

• Szybki kontratak gospodarzy sprokurował spore zagrożenie pod bramką Celtiku. Z problemami, ale zwyciesko wyszli z tej sytuacji goście.

• Dembele przedarł się w pole karne i zagrał do Sinclaira. Sergi Roberto bez wahania odebrał mu piłkę.

• I kolejna sytuacja Barcelony. Neymar prawym skrzydłem i podanie do Jordi Alby. Skutecznie obronił de Vries.

• Andre Gomes z Neymarem długo rozgrywali piłkę na połowie gości. Jeden z nich podał do Suareza, lecz ten uderzył niecelnie.

• Krótkimi podaniami Neymar wraz z Messim wbili sie w pole karne Celtiku. Kompletnie zmylili obrońców, wyminęli ich jak chcieli. Akcję pewnym trafieniem zakończył drugi z nich.

• GOL! Lionel Messi trafieniem zakończył idealną akcję w wykonaniu trójki Neymar-Suarez-Messi.

• A Marc-Andre ter Stegen otrzymał za faul żółtą kartkę.

• Moussa Dembele nie wykorzystał jedenatki! Góra Marc-Andre ter Stegen, który idealnie wybił piłke.

• Rzut karny dla Celtiku! Pierwsza akcja gości i już arbiter podyktował jedenastkę. Faul Marc-Andre ter Stegena!

• Długie podanie Neymara w kierunku pola karnego. Do piłki nie doskoczył Messi, a ta wylądowała w rękach de Vriesa.

• Tempo gry nie porywa. Ale gospodarze nie mają gdzie się śpieszyć. Wszak prowadzą od 3. minuty i od tej pory spokojnie utrzymują się przy piłce. Zarówno goście jak i piłka nie wychodzą z połowy de Vriesa. Nie ląduje również w siatce.

• Po podaniu Messiego, próbował Suarez. Z ostrego kąta nie zdołał jednak uderzyć celnie na dłuższy słupek.

• Po wybiciu Tierneya, gospodarze wykonywali rzut karny. Dobra postawa defensorów ze Szkocji sprawiła że ich golkiper nie był zmuszony do interwencji.

• Po podaniu Rakiticia na strzał z dystansu zdecydował się Messi. Obok bramki.

• Barcelona, będąc na prowadzeniu, nie musi się śpieszyć. Spokojnie rozgrywa piłkę na połowie przeciwnika. Podania między kolejnymi graczami i powolne wdzieranie się w pole karne Celtiku - to plan na ostatnie minuty.

• Neymar chciał rozegrać piłkę z Messim, lecz goście na chwilę go zahamowali. Jedynie na moment, gdyż już chwilę później gospodarze znowu znaleźli się przy futbolówce. Akcję kończył Sergio. Dobra interwencjaTierneya

• Szkoci po raz pierwszy znaleźli się pod polem karnym FC Barcelony. Ich chęci odczytał jednak Pique, który oddalił zagrożenie od własnej bramki.

• Goście praktycznie nie wychodza z własnej połowy. Skupiają się na defensywie, ale to i tak nie powstrzymuje przeciwników przed konstruowaniem kolejnych sytuacji.

• Kolejna akcja Barcelony, lecz Celtikowi udało się wyjść z niej obronną ręką. Obrońcy gości powstrzymali rywali przed wdarciem się w pole karne.

• Kolo Tpure trafił we własną poprzeczkę! Po podaniu od Messiego, z lewej strony w pole karne wchodził Jordi Alba. Skierował futbolówkę pod bramkę a tam nieco niefortunnie wybijał ją właśnie Toure.

• Szybka akcja FC Barcelony. Po wymianie podań pod polem karnym, piłkę pod bramke skierował Neymar. Tam czekał już na nią Lionel Messi, który umieścił piłkę w siatce.

• GOL! Lionel Messi niepilnowany przez defensorów rywalizdobywa pierwszą bramkę w tym mrczu.

• Pierwsze minuty zgodnie z przewidywaniami należały do Barcelony. Gospodarze wymieniali podania na połowie przeciwnika.

• Celtic rozpoczął pierwszą połowę pierwszego meczu fazy grupowej tegorocznejedycji Ligi Mistrzów.