Festiwal nowości oraz program Volkswagen Business Care w salonach Plichta w Bydgoszczy i Toruniu

Materiał informacyjny PLICHTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Dotyczy Volkswagen Bydgoszcz/Toruń
ID.3 dostępny na jazdy testowe.
ID.3 dostępny na jazdy testowe.
W pełni elektryczny ID.3, nowy Arteon Shooting Brake oraz nowy Tiguan to z pewnością trzy asy w jesiennym rozdaniu premier dealera. Karetę asów uzupełniają gorąca oferta wyprzedażowa na 10 lecie marki Volkswagen w Grupie Plichta oraz program Volkswagen Business Care. Jeśli jeszcze ktoś wahał się, czy to już pora na zakup nowego samochodu, to właśnie teraz jest najlepszy moment!

Pierwszy pokazał się w salonach, chyba najbardziej wyczekiwany, w pełni elektryczny ID.3. Model ten rozpoczyna nową, dynamiczną erę w świecie elektrycznej mobilności. Elektryzujące osiągi łączą się z nowoczesnym designem i zasięgiem sprawdzającym się w codziennej eksploatacji. ID.3 naładujemy w domu zwykłym gniazdkiem, lub szybkimi ładowarkami (DC 100 kW) od 5 do 80% w 35 minut! ID.3 to idealny samochód dla tych, którzy codziennie dojeżdżają do miasta, do pracy, a także dla tych, którzy często podróżują. W najwyższej wersji, elektryczny kompakt notuje zasięg powyżej 500 km.

Nowy Volkswagen to z jednej strony rewolucja, ale też czerpanie z wieloletniej tradycji koncernu. Jest zwrotny jak Up!, rozstaw osi z Passata zapewnia komfort jazdy i przestrzeni, a przyspieszenie możemy porównać do najlepszego GTI. I to właśnie osiągi są jego najmocniejszą stroną. W pełni elektryczny ID.3, dostępny na jazdy testowe w Toruniu i Bydgoszczy, potrzebuje zaledwie 7,3 sekundy, aby rozpędzić się do 100 km/h! Wszystko dzięki silnikowi, który choć zmieści się w sportowej torbie, to dysponuje mocą 204 KM!

Tym autem po prostu trzeba się przejechać! Żadne słowa nie są w stanie opisać wrażeń z jazdy – zapewnia Krzysztof Zwoliński, Certyfikowany Sprzedawca Samochodów Osobowych Volkswagen z toruńskiego salonu Plichta. – Pozytywne emocje potęguje fakt, że to w pełni interaktywny samochód, który nie tylko komunikuje się z nami światłem, ale nawet możemy z nim porozmawiać – dodaje.

Kolejną premierą jest nowy Arteon Shooting Brake, którego innowacyjny design pokazuje, jak powinno wyglądać połączenie ekskluzywności i praktyczności. Przód przyciągający spojrzenie, smukła linia nadwozia oraz imponujący, pojemny bagażnik. Zniewalający wygląd tylnej części auta sprawia, że Arteon Shooting Brake wyróżnia się w swojej klasie. Każdy, kto zechce podkreślić styl lub sportowy charakter, może wybrać spośród wersji wyposażenia Elegance lub R-line, która jest wzbogacona o jeszcze więcej dodatków. – Dla wygody i przyjemności naszych klientów przygotowaliśmy oba modele na potrzeby jazd testowych, dlatego jedyne co mi pozostaje to serdecznie zaprosić, aby doświadczyć komfortu zupełnie Nowego Arteona – zapewnia Jolanta Juchcińska, Certyfikowany Sprzedawca Samochodów Osobowych Volkswagen z bydgoskiego salonu Plichta.

Festiwal nowości uzupełnia Nowy Tiguan, czyli najlepiej sprzedający się SUV w Europie. Odświeżoną wersja spodziewana jest w salonie przy ulicy Wschodniej 34 już w przyszłym tygodniu, ale oferta wyprzedażowa dostępna jest już teraz, gdyż salony Volkswagen Plichta obchodzą dziesięciolecie!

Promocją objęte są najbardziej popularne modele, takie jak T-Roc (16000 zł rabatu plus 5500 zł bonusu na dodatkowe wyposażenie), T-Cross (łączne korzyści 8500 zł), Nowy Golf (6000 plus 4500 zł), czy wspomniane już Nowy Arteon (od 7000 do 20000 zł rabatu) oraz Nowy Tiguan (rabat 15 000 zł plus 6 800 zł na wyposażenie)!

Wraz z ofertą wyprzedażową salony Volkswagen Plichta przygotowały także ciekawe rozwiązania finansowe. Obok tradycyjnych produktów kredytowych i leasingowych na szczególną uwagę zasługuje program Volkswagen Business Care. To oferta dla małych i średnich przedsiębiorstw, które nie chcą przeznaczać własnych środków finansowych na zakup pojazdu, ale chcą korzystać z nowoczesnego i niezawodnego samochodu. Business Care to kompleksowe rozwiązanie oraz stały niski koszt użytkowania nowego Volkswagena, bez konieczności wykupu auta na koniec umowy.

Rata dopasowana do potrzeb klienta i możliwość podpisania umowy z zerowym wkładem własnym to tylko początek zalet programu. Największym atutem tego typu finansowania jest fakt, że Klienci Volkswagen Plichta w jednej miesięcznej opłacie połączą leasing auta, ubezpieczenie komunikacyjne, pełną opieką serwisową, zarządzanie szkodami komunikacyjnymi (łącznie z wynajmem aut zastępczego) oraz koszt zakupu, składowania i wymiany opon zimowych.

Skompletowaliśmy w Toruniu i Bydgoszczy fantastyczne zespoły sprzedażowe, co w połączeniu z doskonałą ofertą, atrakcyjną flotą aut demo, pyszną kawą oraz autami dostępnymi od ręki sprawia, że zakup auta w naszych salonach to prawdziwa przyjemność – zapewnia Radosław Bączyk, Dyrektor Handlowy Volkswagen Plichta w Bydgoszczy i Toruniu. Szczegółowa oferta oraz auta dostępne od ręki aktualizowane są codziennie na stronie www.volkswagen.plichta.com.pl

Tekst: Krzysztof Dietrich
Fotografie: Dawid Linkowski

Dodaj ogłoszenie