Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
We wtorek 12 czerwca na Stadionie Miejskim zorganizowano...

Finał Olimpiady Przedszkoli i Szkół w Toruniu [zdjęcia]

We wtorek 12 czerwca na Stadionie Miejskim zorganizowano finał Toruńskiej Olimpiady Przedszkoli i Szkół 2017/2018. Zwycięzcom wręczono puchary i nagrody. Pula nagród przeznaczonych na zakup sprzętu sportowego, to kwota 94 300,00 zł. Nagrodzonych zostało 5 najlepszych przedszkoli w ramach Igrzysk Przedszkolaków oraz po 12 najlepszych szkół w rozgrywkach Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady. Najwyższa nagroda – za zajęcie pierwszego miejsca – wynosi 5000 zł, najniższa 350 zł.

W kategorii Igrzyska Przedszkolaków zwyciężyła SP nr 14. Kolejne miejsca zajęły: SP nr 23, PM nr 12, SP nr 6, SP nr 16.
W kategorii Igrzyska Dzieci zwyciężyły (ww kolejności o pierwszego miejsca): SP nr 8, 24, 32, 28, 3, 15, 14, 18, SP Towarzystwa Salezjańskiego, SP nr 6, 23, 5.
W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej pierwsze miejsce zajęła SP nr 8. Kolejne miejsca zdobyli: ZS nr 10, SP nr 4, SP nr 24, ZS nr 2, SP nr 28, 15, 9, 10, SP Towarzystwa Salezjańskiego, SP nr 16 i SP nr 32. W Licealiadzie na pierwszym miejscu znalazł się ZS Przemysłu Spożywczego i VIII LO. Kolejne miejsca zajęli: X LO, IV LO, V LO, I LO, ZS Technicznych, VII LO, III LO, ZS Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych, ZS Inżynierii Środowiska, IX LO i Liceum Akademickie.

W tegorocznej olimpiadzie uczestniczyło łącznie około 15 tys. uczniów i przedszkolaków.

29. kolejka Ekstraklasy: Kto nie zagra? Kontuzje, pauzy

Emilia zginęła na przystanku tramwajowym w Bydgoszczy. Są nowe informacje w sprawie