Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

„Fuksiarom” wystarczyło sił na połówkę

Piotr Pubanz
Fuksiary (w pasy) nie sprawiły w meczu z wiceliderem niespodzianki.
Fuksiary (w pasy) nie sprawiły w meczu z wiceliderem niespodzianki. Piotr Pubanz
Piłkarki z Wielowicza nie sprawiły niespodzianki w 23. kolejce III ligi kobiet, ulegając wiceliderowi WAP Włocławek 5:0. Co prawda do przerwy sensacyjnie remisowały z faworytkami, ale druga połowa należała już do gospodyń.

Ale i tak ambitnym piłkarkom z Wielowicza należą się wielkie słowa uznania za podjęcie walki z wiceliderem.

Wyniki 23. kolejki.
WAP WŁOCŁAWEK – FUKS WIELOWICZ 5:0 (0:0) Bramki: Magdalena Górska (48), Dominika Wróblewska (54), Oliwia Frontczak (61), Julia Kubiak (65), Wiktoria Kołodziejczyk (67). FUKS: Kluza – Dolatowska, Barton, Jasiek, Jaworska (Kryza) – Nowicka (Chylewska), Kozicka (Frąckowiak), Krupa, Sławińska (Oźmińska) - Pacek (Szmaglińska), Nowak (Górska).

Pozostałe mecze: Gwiazda – Viking 10:0, Spójnia – Tęcza 3:2, KKP – Wisła 3:0, Start – Wda 1:0, Unifreeze - GLKS 5:0. Mecz Tucholanka - Noteć odbędzie się 7 czerwca o 18:00.

1. Gwiazda Toruń 23 67 121-9
2. WAP Włocławek 23 54 99-20
3. Noteć Inowrocław 22 48 67-26
4. Tucholanka Tuchola 22 47 83-45
5. GOKSiR Start Pruszcz 21 43 55-20
6. Unifreeze II Górzno 21 43 94-35
7. Spójnia Białe Błota 23 35 61-61
8. Tęcza Bydgoszcz 22 31 57-46