Fuzja tradycyjnej kuchni polskiej z nowoczesnością

Materiał informacyjny Aries Hotel & Spa Wisła
To miejsce w Wiśle zasługuje na uwagę wszystkich smakoszy kulinarnych. Doskonała kuchnia, przepiękne wnętrza oraz obsługa dbająca o każdy detal - tak w skrócie można opisać Restaurację Polkę.

Restauracja Polka pod szyldem Magdy Gessler położona jest w urokliwym miejscu, nieopodal Małej Zapory w Wiśle. Wnętrze restauracji jest zdecydowanie utrzymane w stylu regionalnym. Drewniane elementy, dekoracyjne tkaniny o intensywnych kolorach zachwycają tuż po przekroczeniu progu restauracji. Żyrandole oraz lustra dodają wysublimowanej nowoczesności. Od początku wiosny aż do późnej jesieni można tutaj przysiąść na tarasie, z którego roztacza się wyjątkowy widok na las i potok.

Kuchnia polska, która ma źródła w wielu kulturach i tradycjach jest inspiracją dla Szefa Kuchni Tomasza Morysa. Wspólnie z całym zespołem dzieli się swoją pasją i miłością do gotowania. "W Polce na nowe definiujemy kuchnię polską, sięgamy po dawne smaki nadając im nową formę. Tradycja jest dla nas ważna, jest bazą z której czerpiemy pełnymi garściami - mówi Tomasz Morys, Szef Kuchni Polka w Wiśle. Efektem połączenia tradycyjnych receptur z nowymi technikami są zaskakujące w smaku i formie dania. Dopełnieniem karty są oczywiście akcenty regionalne.

Wiosna i jesień - to dwie pory roku, kiedy w Polce zmienia się oferowana karta dań, sezonowość karty jest odzwierciedleniem pór roku i tego, co każda z nich ma najcenniejszego do zaoferowania. W listopadzie będzie można tutaj spróbować wyśmienitej gęsiny.

Polka to miejsce, w którym niejedna para chciałabym zorganizować swoje przyjęcie weselne. Oranżeria z widokiem na ogród i las zapierają dech w piersiach. To, co wyróżnia to miejsce, to oryginalne wnętrza, wyśmienita kuchnia oraz zaangażowany personel, który towarzyszy gościom na każdym etapie organizacji przyjęcia.

Ta nowa restauracja w Wiśle otwarta jest codziennie, a w weekendy można delektować się tutaj jedzeniem przy dźwiękach muzyki.

Restauracja Polka
ul. Czarne 3, Wisła
Rezerwacja stolika: +48 33 444 05 55
www.restauracjapolkawisla.pl

Materiał oryginalny: Fuzja tradycyjnej kuchni polskiej z nowoczesnością - Polska Times

Dodaj ogłoszenie