• Koniec spotkania. Ostatnia Garbarnia na remis z szesnastymi Wigrami.

• Wprowadzony Nowak obejrzał żółtą kartkę.

• Doszło do ostatniej zmiany w meczu. Bergiera zmienił Polkowski.

• Nieeeee. anemiczne uderzenie Włodyki nie mogło zaskoczyć Węglarza.

• Może Nowak? Napastnik pojawił się w miejsce Wójcika.

• Do zakończenia meczu pozostał niewiele ponad kwadrans. Nie zanosi się na to, by wynik miał drgnąć...

• Sosnowski wszedł za Karbowego.

• I jeszcze Ogar w miejsce słabo grającego dziś Firleja.

• Zmieniają również goście. Za Smugę pojawił się Mackiewicz.

• Mamy roszadę. Włodyka wszedł za Serafina.

• Jeszcze jedna szansa przed Garbarnią. Firlej uderzył celnie, lecz Węglarz zdołał zatrzymać futbolówkę. Nadal 0:0!

• I znów bez powodzenia gospodarze. Tym razem pomylił się Krykun.

• Zawody prowadzi sędzia Malec z Łodzi. Co ciekawe, jeszcze ani razu nie sięgnął po kartkę.

• Kalemba uderzył z wolnego, lecz piłka przeszła obok bramki. Obie drużyny grają w tych samych składach co przed zmianą stron.

• Druga odsłona właśnie się rozpoczęła.

• Koniec pierwszej połowy. Jak dotąd bez bramek i bez szczególnych emocji. Po przerwie może być tylko lepiej.

• Naoczni świadkowie zgodnie przyznają: ten mecz jest bez wyrazu. Obie drużyny mają chyba za dużo do stracenia, by zaryzykować... I dlatego jest, jak jest.

• Ajjj, niewiele brakowało i Wójcik oddałby strzał z szesnastki. Powinien był lepiej się zachować.

• Na trybunach kilkuset widzów w tym kilku z Suwałk.

• W tym meczu na razie brakuje konkretów. Garbarnia za bardzo nie wie, co zrobić z piłką. Jakość jest po stronie Wigier, ale wynik ani nie drgnął.

• Cabaj! Ważna interwencja po celnym strzale. To mógł być gol.

• Serafin kopnął niecelnie. Była to druga próba gospodarzy.

• Dobrze w bramce gości spisuje się Węglarz. 22-latek już raz wykazał się znajomością fachową. W Krakowie walczy o czwarte czyste konto w sezonie.

• Prawie pół roku bez grania. Straus znowu w składzie Wigier:

• Jeden z gości oddał strzał, który okazał się niecelnym. Z piątego metra wznowił Cabaj.

• Wigry nie zrobiły użytku z rzutu wolnego. Piłka została wycofana, a następnie odebrana.

• W Krakowie znakomita pogoda. Na termometrach powyżej piętnastu kresek.

• Sędzia dał znak. Spotkanie właśnie się rozpoczęło.

• W ostatniej kolejce Garbarnia nieoczekiwania wygrała na wyjeździe z Sandecją 1:0. Z kolei Wigry przegrały drugi raz z rzędu. Również na obcym terenie - ze Stomilem 1:2.

• To jedno z trzech spotkań tej serii, które odbywa się planowo. Przed chwilą Stomil zremisował z Rakowem 1:1. Jutro Warta podejmie zaś Tychy.

• Przy Reymonta nie tak tłoczno jak w zeszły weekend, ale też na sportowo! Za moment Garbarnia w meczu 25. kolejki zagra z Wigrami, do których traci sześć punktów. Czy dzisiaj ten dystans się zmniejszy?