Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W zaległym meczu 25. kolejki I ligi Chojniczanka zremisowała...

GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice [galeria zdjęć]

W zaległym meczu 25. kolejki I ligi Chojniczanka zremisowała na wyjeździe z GKS Katowice 2:2. Spotkanie zaczęło się fatalnie dla chojniczan, bo już w 1. minucie stracili gola po strzale Tymoteusza Puchacza. To ich nie załamało, bo najpierw odrobili straty po golu Krzysztofa Danielewicza (16), a potem wyszli na prowadzenie po trafieniu Janusza Surdykowskiego (30). W końcówce pierwszej części mieli szczęście, bo Adrian Błąd zmarnował rzut karny. W drugiej połowie żółto-biało-czerwoni kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku. Aż do doliczonego czasu gry. Wtedy nie upilnowali Bartosza Śpiączki, który doprowadził do remisu (90+2). Chojniczanie zajmują 9. miejsce w tabeli. Kolejny mecz też rozegrają w delegacji. W sobotę ich rywalem będzie Stomil Olsztyn.