Stop Agresji Drogowej. W piątym odcinku naszego programu, wspólnie z Komendą Wojewódzką Policji w Bydgoszczy, pokazujemy kolejnych piratów drogowych z regionu. Kamera zarejestrowała m.in kierowcę dostawczego auta, który prawie doprowadził do wypadku.

(S-G)

Gazeta Pomorska

Aktualizacja:

©fot. archiwum

Aż 0:7 przegrały w ub. niedzielę piłkarki bydgoskiego KKP Golden Goal. Nasze zawodniczki uległy w Szczecinie miejscowemu Gyfowi

9. Ostrovia 2 0 0-10

KKP: Granowska - Daleszczyk, Makowska (ż), Wolska - Sieradzka (ż), Arbuz (75. Rerek), Rezler (70. Zawodniak), Stępień, Pawłowska (33. Balcewicz) - Pancek (60. Sass), Siekierska.

Zdaniem Szymona Kowalika, kierownika drużyny i zarazem jednego ze sponsorów zespołu, rywalki ze Szczecina były lepsze o klasę. Widać to było na każdym kroku, stąd nic dziwnego, że już do przerwy Gryf prowadził 2:0. W drugiej połowie przyjezdne miały dwie okazje do zmiany wyniku, jednak to gospodynie strzelały kolejne gole.

Pozostałe wyniki: Victoria Sianów - Medyk II Konin 5:0, Poznaniak Poznań - Kolejarz Łódź 0:1, Ostrovia Ostrówek - ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0:6. Pauza - Olimpia Szczecin.

Następne mecze odbędą się 5-6 września (bydgoszczanki pauzują). Z kolei spotkania 4. kolejki zaplanowano 12-13 września. W sobotę (12 września) w Szczecinie miejscowa Olimpia podejmować będzie KKP.