Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Trzeci mecz i trzecie zwycięstwo - początek sezonu 2021/2022...

Hokeiści KH Energi znów wygrali! Tak kibicowaliście naszej drużynie na Tor-Torze [zdjęcia]

Trzeci mecz i trzecie zwycięstwo - początek sezonu 2021/2022 jest jak na razie wymarzony dla hokeistów KH Energi. W czwartkowy wieczór torunianie zwyciężyli 2:0 z Ciarko STS Sanok. Po bezbramkowej pierwszej tercji w drugiej części spotkania wynik otworzył Michaił Szabanow. Na drugą bramkę trzeba było poczekać do 49. minuty, gdy trafienie zaliczył Lauri Huhdanpää. Nasi hokeiści jak zwykle byli dopingowani przez swoich kibiców.

Zobacz zdjęcia z lodu i trybun ->>>>

Polscy żeglarze rywalizują o przepustkę olimpijską. Świetna sytuacja na półmetku!

Wybuch gazu w garażu w Barcinie. Jedna osoba została ranna. W akcji 2 zastępy straży

Kamiński w ogniu pytań komisji śledczych. Co kluczowego zeznał?