Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W meczu 1/8 finału Pucharu Polski kobiet na ul. Słowiańskiej...

Horror z udziałem KKP. Rzuty karne na Słowiańskiej! [ZDJĘCIA]

W meczu 1/8 finału Pucharu Polski kobiet na ul. Słowiańskiej w środowy wieczór była walka!
I-ligowy KKP Bydgoszcz podejmował ekstraligową Olimpię Szczecin (w ostatniej kolejce ligowej 2:2 u mistrzyń Polski Górnika Łęczna). Do przerwy dwa razy Anna Lewandowska (14 i 16. minuta), po 90 minutach 2:2, w karnych 5:4 dla KKP!
Konkurs jedenastek był dramatyczny. Pierwszy strzał poza linię końcową sparowała Patrycja Urbańska z KKP. Potem cztery bydgoszczanki trafiły, ale na końcu uderzenie Moniki Kaźmierczak zostało wybronione i zrobiło się 4:4. W dodatkowej serii Urbańska wygrała pojedynek z rywalką, a awans zapewniła nam Weronika Andrzejewska.
W 1/16 finału nasze panie też wygrały po karnych - z Olsztynem (1:1, karne 4:3, dwie udane interwencje Urbańskiej).
Bydgoski zespół po drodze wygrał m.in. w finale okręgowym z Gwiazdą Toruń (5:1).
Mecze 1/4 finału PP kobiet 16-17 lutego 2019.