Instagram Martyny Wojciechowskiej. Sprawdź co nowego na jej Instagramie

Redakcja Telemagazynu
Redakcja Telemagazynu
Kobieta na krańcu świata. Co nowego na jej Instagramie?
Kobieta na krańcu świata. Co nowego na jej Instagramie? Sylwia Dąbrowa/Polska Press
Martyna Wojciechowska to barwna postać telewizyjna. Od lat jest dziennikarką, prezenterką telewizyjną, podróżniczką i pisarką. Jej Instagram wypełniony jest pięknymi zdjęciami z podróży, kulisami z kręcenia programu "Kobieta na krańcu świata" oraz chwilami z życia prywatnego. Na instagramowym profilu Martyny nie można się nudzić. Zobacz, jakimi nowymi zdjęciami zachwyca gwiazda.

Martyna Wojciechowska jest polską podróżniczką, dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Prowadziła wiele programów telewizyjnych oraz współpracowała z kilkoma miesięcznikami i magazynami. Brała udział w rajdach samochodowych. Prowadzi program podróżniczy "Kobieta na krańcu świata", w którym wraz z ekipą podróżuje po całym świecie i przedstawia historie niezwykłych kobiet.

Jest honorową ambasadorką WWF Polska. Martyna Wojciechowska na swoim Instagramie pokazuje zdjęcia z różnych podróży, urywki życia prywatnego i zawodowego.

Wojciechowska na Instagramie. Co nowego u Martyny?

DOŚĆ.
Dość dziaderstwa, molestowania i milczenia.

Wielokrotnie wysłuchiwałam żenujących komplementów nawiązujących do mojego wyglądu czy seksualności. Grzecznie odpierałam erotyczne ataki kolegów czy osób ważniejszych, starszych, które wykorzystywały to, że są w pozycji władzy. Dzisiaj niestety wciąż takie sytuacje się zdarzają, na szczęście młode dziewczyny są coraz bardziej świadome i wiedzą, że warto mówić to głośno i zgłaszać odpowiednim organom.

To fragment mojego wywiadu, którego ostatnio udzieliłam magazynowi NEWSWEEK.

Wywiad ze mną przeprowadziła świetna dziennikarka, KAROLINA ROGASKA👏
Naprawdę rzadko mam przyjemność rozmawiać z tak przygotowanymi dziennikarzami i o tak wysokiej kulturze osobistej.

Rozmawiałyśmy też o marzeniach, o tym dlaczego zawsze warto walczyć o siebie, o mojej nowej książce i o tym, dlaczego MŁODE GŁOWY Fundacji UNAWEZA to tak ważny projekt🙏🏻
Zapraszam!
M.
#newsweek #newsweekpolska #martynawojciechowska


NUMER 1 poleca się
na prezent dla kogoś… lub dla siebie🎁

Książka CO CHCESZ POWIEDZIEĆ ŚWIATU kilka dni temu znalazła się na TOP 1 w Empiku i nie zamierza stamtąd schodzić😜

W sklepie MARTYNA.WORLD każda książka w zestawie z plannerem #CoChceszPowiedziecSwiatu jest Z AUTOGRAFEM!
Ograniczona liczba (bo ograniczone są możliwości mojej ręki, która je podpisuje🙈)

CO CHCESZ POWIEDZIEĆ ŚWIATU to zapis historii 10 wyjątkowych kobiet, które poznałam podczas podróży na krańce świata, Polski, a nawet Żoliborza.
To opowieści, które choć często do łatwych i przyjemnych nie należą, dają nadzieję i inspirują🙏🏻

Marbella | GODNOŚĆ
Larysa | MIŁOŚĆ
Jennifer | WYTWAŁOŚĆ
Morena | WALKA
Zena | NADZIEJA
Darlan | TOLERANCJA
Massarat | PIĘKNO
Ella | ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Fainy | WIARA
Corinne | WYTRWAŁOŚĆ

M.
P.S. Ten post jest o mojej książce i moim sklepie, więc zaznaczam, że to marka własna😉


SUPERBOHATERKI
KOBIETY Z IRANU!
HEROES OF THE 2022
Taki właśnie tytuł nadal im magazyn TIME🙏🏻

Irańskie kobiety od kilku miesięcy odważnie walczą o swoje prawa. Ryzykują własnym życiem, żeby wywalczyć WOLNOŚĆ, czyli PODSTAWOWE PRAWO KAŻDEGO CZŁOWIEKA.

Wyszły na ulice po śmierci Mahsy Amini, która została zatrzymana w Teheranie przez tzw. policję obyczajową za „niestosowny ubiór” (czyli brak lub niewłaściwie noszony hijab). Dziewczyna zmarła w szpitalu po tym, jak trafiła tam po przesłuchaniach na komisariacie.

Walka o wolność i prawa kobiet w Iranie trwa do dzisiaj i są to największe protesty w 43-letniej historii Republiki Islamu.

Do tej pory w protestach zginęło co najmniej 400 osób, a 2 tysiące zostało aresztowanych.

Kilka dni temu pojawiła się informacja, że policja obyczajowa zostanie w Iranie zlikwidowana, ale podkreślono, że badane jest wykorzystanie nowych technologii do kontroli stosownego ubioru! Więc nie można przestać protestować i domagać się podstawowych praw człowieka!

Wydarzenia w Iranie pokazują jak wielką moc mają socialmedia i zaangażowanie każdego z nas.
Nie można milczeć, kiedy gdzieś dzieje się krzywda.
Nieważne czy to drugi kraniec świata czy kraniec naszej ulicy.
M.


Peace. Hope. Love.

Pokój, nadzieja i miłość to wartości, którymi staram się dzielić ze światem każdego dnia. Nie mogło więc tych haseł zabraknąć w nowej odsłonie mojej autorskiej kolekcji FREEDOM, którą od lat tworzę z W.KRUK.

Rozdaję prezenty, bo chciałabym się podzielić tą wyjątkową biżuterią z Wami! 😊🧡 Odpowiedz w komentarzu na pytanie: “Co chciałbyś/chciałabyś dziś powiedzieć światu?” - podziel się wartościami, które są dla Ciebie najważniejsze🧡

Spośród wszystkich odpowiedzi, wybierzemy razem z W.KRUK trzy, a ich autorów nagrodzimy nieśmiertelnikiem Peace. Hope.Love na dedykowanym do niego łańcuszku z kolekcji FREEDOM 🧡

Konkurs trwa do 12.12, a wyniki ogłosimy dzień później, czyli 13.12 w komentarzu pod tym postem.


WSPIERAMY KOBIETY NA MADAGASKARZE.
@unaweza.foundation we współpracy z MAJĄ KOTALĄ, założycielką @sewing.together stworzyła nowy projekt, skierowany do najuboższych kobiet na Madagaskarze.
Maja każdego dnia relacjonuje z Madagaskaru, warto śledzić - zajrzyjcie do moich wyróżnionych relacji.

Potrzebujemy Waszego wsparcia🙏🏻
DOŁĄCZ DO ZBIÓRKI I POMÓŻ NAM POMAGAĆ🧡
(link do na instastory)

MAJA KOTALA przez lata pracowała w branży modowej z najlepszymi markami. Swoją wiedzę i doświadczenie pogłębiała w stolicy mody, czyli Paryżu, a nawet w Sydney. W pewnym momencie postanowiła coś zmienić i swoje umiejętności wykorzystać do pomagania! Tak właśnie zrodził się projekt SEWING TOGETHER. Jego celem jest pomoc kobietom w Afryce poprzez aktywizację zawodową oraz wsparcie w drodze do niezależności.

A teraz Fundacja UNAWEZA i SEWING TOGETHER działają razem na MADAGASKARZE. Stworzyliśmy warsztaty dla kobiet, w ramach których uczą się projektowania, szycia oraz podstaw marketingu i prowadzenia biznesu.

UBÓSTWO MENSTRUACYJNE to globalny problem, który dotyka kobiety na całym świecie. Czy wiesz, że kobiety na Madagaskarze nie mają dostępu do podstawowej wiedzy z zakresu higieny czy cyklu miesiączkowego? Wszelkie środki higieniczne są niewspółmiernie drogie do zarobków mieszkańców Madagaskaru. Jak podaje UNICEF w kraju wskaźnik skrajnego ubóstwa jest zatrważający. Aż 78% Malgaszy żyje za mniej niż 1,90 dolara dziennie (dane z 2021 roku).

Zajęcia odbywają się przy szpitalu CENTRUM MEDYCZNYM BEYZYM w Manerinerina na Madagaskarze. Maja osobiście uczy uczestniczki warsztatów. Wszystkie będą mogły kontynuować rozwijanie swoich nowych umiejętności właśnie w tym miejscu.

Chcemy DAĆ KOBIETOM SKRZYDŁA! Szansę na rozwój, zdobycie konkretnych i praktycznych umiejętności, które będą mogły wykorzystać w życiu codziennym. Sprawić, że będą niezależne, także finansowo.
Dołącz do nas🙏🏻
Więcej na stronie UNAWEZA.ORG
M.
#unawezafoundation #sewingtogether


BohaterON
ZŁOTY BohaterON PUBLICZNOŚCI♥️
Dziękuję🙏🏻

Nagroda BohaterONy im. Powstańców Warszawskich przyznawana jest od 2019 roku. Powstała jako inicjatywa kampanii „BohaterON - włącz historię”, która ma na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku.

Ta nagroda to dla mnie wielki zaszczyt i wyróżnienie. Tym bardziej, że została przyznana głosami internautów, czyli Waszych🙏🏻

Z całego serca dziękuję!
M.
P.S. Nagrody niestety nie mogłam odebrać osobiście, dlatego bardzo dziękuję Ewie Marcinowskiej, która reprezentowała mnie na uroczystej gali.
#martynawojciechowska #bohaterON #dziekuje


NUMER 1
Książka CO CHCESZ POWIEDZIEĆ ŚWIATU zaledwie tydzień od premiery zawędrowała na TOP 1 w Empiku! Radość!😍
Dziękuję za Wasze zaufanie i że zechcieliście po nią sięgnąć🙏🏻

A ja dzisiaj chcę powiedzieć światu, że gdyby nie ta cudowna kobieta, moja podróżnicza mama ELŻBIETA DZIKOWSKA, ta książka mogłaby nigdy nie powstać.
Bo to właśnie Elżbieta zainspirowała mnie do podróży na krańce świata w poszukiwaniu historii wyjątkowych kobiet.
Od zawsze była moją inspiracją!

Przy okazji przypominam, że wciąż na rynku obecny jest numer magazynu TWÓJ STYL, w którym pierwszy raz udzieliłyśmy razem wywiadu i opowiadamy o naszej niezwykłej przyjaźni.
Kto już czytał?
M.
Prywata i marka własna😜
#martynawojciechowska #CoChceszPowiedziecSwiatu #ElzbietaDzikowska


Peace. Hope. Love.

To nowa odsłona mojej autorskiej kolekcji FREEDOM dla @wkruk1840

Jej motywem przewodnim są ważne dla mnie wartości pokoju, nadziei i miłości. Ich przesłanie zapisane jest wyraźnym grawerem w srebrnej, minimalistycznej biżuterii autorstwa mistrzów jubilerstwa W.KRUK 🧡

Post powstał przy współpracy reklamowej z W.KRUK.
To moja autorska kolekcja biżuterii, więc ten post to także marka własna😉

Nowości Freedom dostępne są w sprzedaży w salonach W.KRUK i na wkruk.pl

M.


#PeaceHopeLove #freedom #FreedomByMartyna #martynawojciechowska #ŚwiętawKomplecie #bizuteriaWKRUK #WKRUK #wkruk1840


@przemek_staron dziękuję🙏🏻
Bycie KAPITAN MARVEL to zaszczyt!♥️

[cały tekst, którzy Przemek opublikował u siebie na Facebooku, znajdziecie w albumie zdjęć]

„Wszystko zaczęło się od magii.
Dwa miesiące temu odbyła się gala Nagrody Okulary ks. Jana Kaczkowskiego, na której nasza Kapituła nagrodziła Paulina Bownik, lekarkę z Grupa Granica (przepiękna laudację Piotr Żyłka i przemówienie Laureatki wrzuciłem wtedy na fejsa - przypominam w komentarzu). Tymczasem, skoro Jan był, jak o sobie mówił, "Onkocelebrytą", postanowiliśmy nagrodzić także "Okocelebrytę" - celebryt(k)ę, który_a ma szczególne oko na potrzeby innych. Laureatką została Martyna Wojciechowska. Niestety nie mogła się wtedy pojawić w Sopocie i statuetka trafiła do pięknego pudełka, w którym czekała na odpowiedni moment.
Tuż przed wczorajszym spotkaniem autorskim z Martyną w Europejskie Centrum Solidarności I European Solidarity Centre za kulisy wchodzą Malgorzata Regosz-Kaczkowska i Ania Specjał, szefowa Fundacja im. Ks. Jana Kaczkowskiego, i uświadamiam sobie nagle, jaką petarda się szykuje: nagroda zostanie Martynie przekazana TERAZ. Dziewczyny mówią: "Przemek, Jan to wszystko zaplanował. Kiedy dowiedziałyśmy się, że Ty, członek Kapituły, prowadzisz spotkanie autorskie z Martyną, miałyśmy ciarki".
Ja miałem także, Jezu, jak bardzo miałem ciarki. Jak to się magicznie, metafizycznie, niesamowicie wszystko połączyło (…)”


Dzień dobry!
Z kim się dzisiaj widzę na spotkaniu autorskim w Warszawie?

Dzisiaj CHCĘ POWIEDZIEĆ ŚWIATU, że widzę, że brakuje książek w księgarniach🤯
Jesteście niemożliwi!

Na szczęście w sklepie MARTYNA.WORLD mamy jeszcze zapasy!😜

A jeśli chcielibyście wersję z autografem, to też mamy!
W zestawie z planerem.

#CoChceszPowiedziecSwiatu
Gdybyście szukali prezentów dla bliskich, to polecam się!!!
M.
P.S. Na instastory wrzucam Wam małą relację z podpisywania książek.
Bo KAŻDY EGZEMPLARZ podpisuję osobiście! (okazuje się, że nie wszyscy tak robią, albo bazgrzą coś „na odwal”).
Przy okazji zobaczcie, kto mi ostatnio pomagał🙈
#markawlasna #ksiazkawlasna #martynawojciechowska


ZOBACZ KONIECZNIE

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Instagram Martyny Wojciechowskiej. Sprawdź co nowego na jej Instagramie - Telemagazyn

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska
Dodaj ogłoszenie