Jesteś nowoczesnym rolnikiem? Te rzeczy pomogą ci w codziennej pracy!

Materiał promocyjny .
Nowoczesne rolnictwo to szeroki temat i branża, która rozwija się niezwykle szybko. Już dziś mamy do dyspozycji dużo technologicznych nowinek, które pomagają rolnikom w codziennej pracy. Jakiego rodzaju produkty i usługi są obecnie najbardziej poszukiwane?

Fotowoltaika + Pompa Ciepła

Jesteś nowoczesnym rolnikiem? Te rzeczy pomogą ci w codziennej pracy!

Projekt Prosument narodził się z pasji do odnawialnych źródeł energii oraz z potrzeby niezależności. Naszą misją jest, aby każdy Polak mógł cieszyć się zieloną energią i świeżym powietrzem. Ciągłe podwyżki cen energii, uzależnienie od dostawcy prądu, węgla czy peletu są solą w naszym oku.

Ogrzewanie, zapotrzebowanie na ciepłą wodę oraz prąd generują większą część kosztów utrzymania budynku. Aby je zminimalizować, warto postawić na alternatywne źródła energii. Jednym ze sposobów na obniżenie rachunków jest instalacja fotowoltaiki oraz pompy ciepła. Dzięki takiemu połączeniu możemy optymalne wykorzystać możliwości nowoczesnej technologii dla naszej korzyści i wygody.

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Doradzimy w zakresie wyboru najlepszego sprzętu. Pomożemy w otrzymaniu kredytu na w/w inwestycje.

Nie czekaj!
Skontaktuj się z naszym biurem!
Projekt Prosument – Najlepsza Energia Pod Słońcem!
Tel: 796 174 731
[email protected]

Wypożyczalnia ciągników rolniczych

Jesteś nowoczesnym rolnikiem? Te rzeczy pomogą ci w codziennej pracy!

Firma PORSZAK od ponad 10 lat wynajmuje nowoczesne ciągniki rolnicze na obszarze całego kraju oraz za granicą. Własny serwis zapewnia bezawaryjną pracę wynajmowanych maszyn. W swojej ofercie mamy ponad 30 ciągników w przedziale mocy od 80 KM do 390 KM. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra służy Klientom fachową pomocą. Współpracujemy z gospodarstwami indywidualnymi, firmami usługowymi, przedsiębiorstwami rolnymi oraz budowlanymi.

www.porszak.pl
Ławiczek 27
87-630 Skępe
[email protected]

+48 512 569 078 - Robert
+48 730 599 823 - Rafał
+48 517 399 888 - Marcin

Godziny otwarcia
Pomoc techniczna: 7:00 - 22:00
Poniedziałek - Sobota: 7:00 - 16:00

Stacja Hodowli i Unasieniania Zwierząt

Jesteś nowoczesnym rolnikiem? Te rzeczy pomogą ci w codziennej pracy!

Stacja Hodowli i Unasieniania Zwierząt Sp. z o.o. w Bydgoszcz - w skrócie SHiUZ Bydgoszcz – to firma zajmująca się produkcją oraz dystrybucją nasienia buhajów ras mlecznych i mięsnych oraz nasienia knurów. Obecnie Stacja funkcjonuje m.in. poprzez Centralę w Bydgoszczy oraz swoje oddziały w Piątnicy, Olecku, Szczecinku i Zamościu. Niezależnie od tego posiadamy zorganizowaną sieć sprzedawców i grupę ok. 3000 punktów unasieniania w całej Polsce. Na ponad 60-ciu latach tradycji i doświadczenia zbudowaliśmy silną i nowoczesną firmę, która jest polskim liderem w zakresie genetyki i rozrodu zwierząt oraz najnowszych technologii stosowanych w inseminacji. Jesteśmy pierwszą w Polsce firmą, która już w 2007 roku zajęła się wdrożeniem technologii selekcji genomowej.

STACJA HODOWLI I UNASIENIANIA ZWIERZĄT SP. Z . O. O.
ul. Zamczysko 9A, 85-689 BYDGOSZCZ
tel. 523280301
https://shiuz.pl/

ERAMATIC - automatyzacja procesów mieszania pasz

Jesteś nowoczesnym rolnikiem? Te rzeczy pomogą ci w codziennej pracy!

Czy wciąż brakuje Ci pracowników w Twoim gospodarstwie a ich koszt utrzymania jest znaczący? Czy czas poświęcony przez Twoich pracowników na produkcję paszy chciałbyś wykorzystać do innych zadań?

Od ponad pięciu lat zajmujemy się automatyzacją procesów mieszania pasz. Wdrożyliśmy dziesiątki systemów sterowania, które w znaczący sposób podniosły wydajność polskich gospodarstw hodowlanych. Dobrze zautomatyzowany proces produkcji pasz, pozwala na zredukowanie czasu pracy mieszalni do kilku godzin w tygodniu przez jedną osobę. Automatyzacja procesu mieszania pasz z wykorzystaniem dokładnych systemów wagowych pozwala na zachowanie dużej powtarzalności produkcji oraz uzyskanie pewności co do jakości pasz.

Chcesz dowiedzieć się więcej lub skorzystać z naszych usług? Zadzwoń lub napisz!

Tel. 691-231-373, e-mail: [email protected]
http://www.eramatic.pl/

Zbiorniki retencyjne

Jesteś nowoczesnym rolnikiem? Te rzeczy pomogą ci w codziennej pracy!

Zbieranie wody deszczowej to nasz udział w ochronie środowiska ale także oszczędność na opłatach. Coraz więcej miast i gmin wprowadza opłaty za wodę deszczową. Wielkość opłat jest uzależniona od wielkości dachów i terenów utwardzonych.

Nie bez znaczenia jest również fakt, że stoimy przed bardzo poważnym zagrożeniem, jakim jest susza. Zmiana klimatu, regulacja rzek, niszczenie mokradeł, itd. prowadzą do suszy. Pamiętajmy, że woda to jeden z najważniejszych surowców naturalnych zapewniających nam istnienie. Każda kropla deszczu jest na wagę złota, więc powinniśmy ją „łapać”.

Oferujemy usługi od projektu, poprzez sprzedaż, montaż i serwis. Gwarantujemy wysoką jakość usług oraz konkurencyjne ceny.

Jeśli szukasz odpowiedniego rozwiązania dla swoich potrzeb – ZADZWOŃ!

FHU Krzyś
tel. 606 467 827, 54 414 00 50
www.fhukrzys.pl

Specjaliści od uprawy pasowej

Jesteś nowoczesnym rolnikiem? Te rzeczy pomogą ci w codziennej pracy!

Profesjonalna obsługa rolnictwa, wdrażanie nowych technologii, usługi siewu w technologii Strip-Till. Siew tą metodą pozwala dotrzymać terminów agrotechnicznych i pozwala na siew bezpośrednio w ścierń, mulcz czy bezpośrednio po zbiorze przedplonów, plonów głównych. Co nas wyróżnia na tle konkurencji ? Jesteśmy praktykami. System uprawy bezpłużnej stosujemy w naszym gospodarstwie od 13 lat oraz posiadamy 7 letnie doświadczenie w uprawie pasowej prowadzonej z powodzeniem w naszym gospodarstwie oraz na polach naszych klientów.

https://www.facebook.com/kuberskiagro/

K&S Agro - Uprawa Pasowa Dariusz Kuberski Przemysław Świątek S.C.
86-221 Papowo Biskupie 17 kujawsko-pomorskie
tel. 781 194 296 lub 609241580

Sklep internetowy dla nowoczesnego rolnika!

Jesteś nowoczesnym rolnikiem? Te rzeczy pomogą ci w codziennej pracy!

Rozwój rolnictwa wciąż przyspiesza. Aby oszczędzić rolnikom czas spędzony na dojazdach do sklepów lokalnych powstało wiele sklepów internetowych z częściami do ciągników i maszyn. Zalicza się do nich między innymi sklep AgroALEX.pl. Co go jednak wyróżnia z tłumu? Na rynku znajduje się już od ponad dekady. Pod telefonem oraz mailem czeka chętna do pomocy, wykwalifikowana kadra pracowników. Posiadają przejrzysty katalog, w którym to znajdują się części do ciągników Zetor, Ursus, części do maszyn rolniczych oraz kombajnów, w tym Bizona!

www.agroalex.pl
tel. Tel: 665 677 008 / 667 066 805
Mail: [email protected]

Dodaj ogłoszenie