Jesteś w sklepie CCC? Weź buty do domu, zapłać później

Materiał informacyjny CCC S.A.
Udostępnij:
Korzystanie z bezgotówkowych zakupów z odroczoną płatnością jest niezwykle proste – wystarczy aplikacja mobilna CCC i... 10 sekund. Tyle dokładnie zajmuje transakcja. Jeśli więc wybrałeś/aś swoje wymarzone buty czy akcesoria, ale chcesz za nie zapłacić za 30 dni – CCC to miejsce dla Ciebie!

CCC jako pierwsza sieć handlowa w Polsce i jedna z pierwszych w Europie, udostępniła na początku września płatności odroczone w sklepach stacjonarnych. Bezgotówkowe zakupy realizowane są z wykorzystaniem aplikacji mobilnej CCC, w której dodana została usługa PayPo. Za jej pomocą klient generuje kod, który przedstawia przy kasie, a następnie zatwierdza swój zakup na smartfonie. Realizacja płatności jest niezwykle prosta i zajmuje ok. 10 sekund. Odroczenie płatności na 30 dni nie wiąże się z dodatkowymi kosztami dla kupującego.

„Weź do domu zapłać później” to kolejny projekt, który uruchamiamy z myślą o komforcie naszych klientów. To jest dla nas najważniejsze, kierujemy się tym każdego dnia. I to nie koniec - wkrótce oddamy do ich dyspozycji nowoczesne kasy samoobsługowe, a niebawem dalsze usprawnienia - powiedział Karol Półtorak, Wiceprezes Zarządu Grupy CCC ds. Strategii i Rozwoju.

W krajach europejskich płatności odroczone stanowią już 30 proc. wszystkich transakcji w sklepach internetowych. W Polsce rynek BNPL (Buy Now – Pay Later) wciąż intensywnie się rozwija. Tymczasem, Grupa CCC jako pierwsza w kraju wprowadziła tę usługę również do salonów stacjonarnych. Dzięki innowacyjnemu zastosowaniu odroczenia płatności PayPo klienci będą mogli zabrać wybrany towar do domu i tam zdecydować o jego zakupie.

Jesteśmy przekonani, że nowe usługi sprawią, że klienci jeszcze chętniej będą wybierać CCC, jako swoją ulubioną sieć oferującą buty i akcesoria - powiedział Konrad Jezierski, Dyrektor ds. Rozwoju Omnichannel w Grupie CCC – Od dziś mogą oni nie tylko swobodnie wybrać, czy zakupią artykuły online czy offline, ale także - kiedy za nie zapłacą. Nasz model omnichannel zakłada, że niezależnie od tego, gdzie klient dokonuje zakupu, ma dostęp do tych samych korzyści.

CCC jest również pierwszym partnerem PayPo, który w sieci sklepów stacjonarnych oferuje nowy produkt Podziel na 4. W jego ramach klient może zapłacić z zakupy w 4 ratach 0 proc. W ciągu 30 dni od dnia transakcji konsument może więc zdecydować, czy woli opłacić całość należności za zakupy, czy jedynie pierwszą ratę – w obu wariantach nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

Materiał oryginalny: Jesteś w sklepie CCC? Weź buty do domu, zapłać później - Polska Times

Dodaj ogłoszenie