Sevilla FC

0

0 1 połowa

• Dziękuję Państwu za uwagę! Życzę miłego wieczoru.

• Sevilla wywozi cenny punkt z Juventus Stadium. Gospodarze mocno napierali całe spotkanie, ale połączenie Rico z murem składającym się z niemal całej drużyny Sevilli zdał swój egzamin. Obie drużyny miały swoje okazje, Juventus praktycznie przez cały mecz, zaś goście próbowali swych sił z kontrataku. Jednak żadna z drużyn nie doprowadziła do zmiany rezultatu.

• KONIEC! Po brzydkim dla oka meczu podział punktów w Turynie.

• Juventus rozpaczliwie atakuje, lecz bezskutecznie. Mur robi robotę.

• Piłka meczowa! Niewykorzystana, centra do Sandro. Ten strzałem głową przy słupku próbował zaskoczyć Rico. Bramkarz broni fenomenalnie.

• Ostatnia zmiana podczas tego spotkania. Vazquez schodzi do szatni, na boisku melduje się Carrico.

• Dosłownie mur postawili gości. Zespół Juventusu stara się wrzucać i strzelać, lecz każda piłka odbija się od któregoś z piłkarzy Sevilli.

• Ostatnia zmiana ze strony gospodarzy. Schodzi Dybala, za niego młodziutki Pjaca. Dobry występ zalicza dziś Paulo Dybala.

• Pjanić teraz uderza głową po dośrodkowaniu z prawej strony boiska. Niski zawodnik doszedł do strzału, piłka powędrowała wysoko ponad bramką.

• Teraz to Dybala spróbował swoich sil indywidualnie, lecz powstrzymał go jeden z obrońców rywali. Defensywa ciągle bezbłędnie.

• Higuain fauluje teraz defensora gości, w ten sposób na wysokości swojego pola karnego zacznie Sevilla. Kolejne zagrożenie oddalone od bramki Rico.

• Parejo teraz bardzo dobrze blokuje Higuaina, odległość od bramki to ok 3/4 metry. Ważna interwencja.

• Zmiana defensywna w zespole Sevilli, nic dziwnego remis to dobry wynik dla klubu z Hiszpanii. Mariano za Kranevittera.

• Kolejny niecelny strzał. Tym razem Pjanić.

• "Stara Dama" nie daje za wygraną. Próbuje dosłownie wszystkiego: strzały z dystansu, kontry, atak pozycyjny centry z bocznych sektorów boiska i nic. Sevilla ustawiła 10 osobowy autobus na wysokości linii pola karnego.

• Juventus ciągle atakuje, ale Sevilla na prawdę dobrze sobie radzi z naparciem gospodarzy.

• Kolejna zmiana gospodarzy. Sandro za Evrę.

• Druga zmiana w grze. Tym razem Pajnić zasili szyki "Starej Damy", w miejsce Asamoah.

• Dybala! Alves z prawej strony znalazł lukę pomiędzy obrońcami i bez zastanowienia dograł do Dybali. Zawodnik ten strzela tuż obok bramki Rico.

• Wysoki pressing gospodarzy. Jak to się skończy? Przekonajmy się!

• Correa! Strzał tego zawodnika ląduje wysoko nad poprzeczką bramki Buffona.

• Gra powoli się nam uspokaja, walka o piłkę w środku pola.

• Zamiana w zespole gości. Correa za Sarabię, był to dobry mecz tego defensora

• Higuain! Idealne dośrodkowanie z prawej strony boiska do napastnika gospodarzy. Zaś ten wyprzeda Ramiego i ładnym strzałem trafie w poprzeczkę. Ależ to była okazja.

• Pierwszy rzut rożny dla miejscowych, słaba centra i znów od 5 metra zaczyna Rico.

• Od bramki Rico po nieudanej wrzutce Evry. Obrońca ładnie przedryblował lewą stroną boiska, zostało tylko podać. Nie wyszło mu to najlepiej.

• PIlkarz jednak szybko się pozbierał i już stara się odebrać piłkę zawodnikom Juventusu.

• Vitolo leży teraz na murawie po starciu z rywalami.

• Rico teraz piąstkuje piłkę przed pole karne, mógł złapać tę piłkę. Juve ciągle napiera.

• Teraz próba Sevilli, dośrodkowanie Vasqueza wyłapuje Buffon.

• Dani Alves wykonał teraz rzut wolny, centrę do Higuaina wybijają na rzut rożny defensorzy gości.

• Zaczynamy drugą połowy. Od środka goście.

• Pierwsza połowa to przewaga gospodarzy, którzy nie wykorzystali kilku pewnych sytuacji. Głównie na pochwałę zasługuje Rico za kilka świetnych interwencji. Sevilla szuka kontrataku , lecz duet Bonucci- Chiellini gra niemal bezbłędnie. Za 10 minut wracmy do pojedynku, w którym to wynik jest wciąż sprawą otwartą.

• KONIEC pierwszej połowy gry na Juventus Stadium w Turynie.

• Kolejna kartka dla zawodnika gości. Tym razem Rami za poprzednią sytuacje, ależ teraz żółto nam się zrobiło w końcówce pierwszych 45 minut meczu.

• Sędzi dolicza minutę gry do pierwszej połowy, a na boisku zamieszanie spowodowane brutalnym faulem Ramiego.

• Po rzucie rożnym zawodnicy Sevilli mają rzut z autu, słabe wykonanie i piłkę przejmuje Juventus.

• Vitolo teraz wbiegł w pole karne po błędzie Bonucciego, lecz kolega z zespołu uratował gospodarzy. Asamoah dobrze dziś sobie radzi w defensywie.

• Sarabia przegrywa w pojedynku z defensorami. Niepotrzebna strata piłki po rajdzie z prawej strony tego zawodnika.

• Nzonzi został wcześniej ukarany także żółtą kartką za brzydki faul na Evrze.

• Pierwsza kartka dla Iborry, za faul w środkowej części placu gry. Od rzutu wolnego zaczną gospodarze.

• Zawodnicy z Turyna starają się stworzyć składna akcję, lecz brakuje dobrego podania lub wykończenia. Sevilla nie może wydostać się z własnej połowy.

• Centra z środkowej części boiska w pole karne gości i to właśnie oni przechwytują piłkę. To nie miało prawa się udać.

• Rzut z autu głęboki w pole karne ze strony gości, N'zonzi za mocno uderza głową i teraz to Juve buduje swój atak.

• Higuain znalazł się sam na sam z Rico, bramkarz dobrze skrócił kąt wybiegając z bramki i wyjaśnił całe zagrożenie.

• Escudero strzałem z dystansu próbował zaskoczyć bramkarza gospodarzy, zabrakło siły uderzenia. Buffon bezbłędnie.

• Teraz zagrożenie z drugiej strony boiska, dobrze z bramki wychodzi Buffon i oddale zagrożenie piąstkowaniem w głąb boiska.

• Wolny dla gospodarzy. Centra Bonucciego niecelna, żaden z partnerów nie był w zasięgu piłki.

• Dybala jest dziś wyróżniającym się zawodnikiem, ale także wyróżnia się przewinieniami. Kwestia czasu kiedy otrzyma żółty kartonik.

• Już wszystko dobrze, stoper wraca do gry.

• Na boisku leży Bonucci po starciu Vasquezem. Służby medyczne po raz pierwszy wchodzą na plac gry.

• Asamoah teraz próbował sprytnie przerzucić całe boisko i wypuścić Higuaina, dobrze spisał się bramkarz zespołu z Hiszpanii, pewnie wyłapuje piłkę.

• Mamy rzut wolny z 35 metra od bramki Juventusu. Faulował Dani Alves.

• Ponownie Khedira Piękne prostopadłe podanie Dybali do Khediry, ten wyszedl sam na sam z bramkarzem. Zawodnik gości ponownie górą, zaczynamy od bramki.

• Gra ewidentnie nam się uspokoiła, wymiana ciosów w środku pola gry.

• Tymczasem w Warszawie mam 0:1 dla gości.

• Sevilla dobrze utrzymuje się przy piłce w środku pola, lecz brakuje im pomysłu na akcję ofensywną,

• Mogło być 1:0 Dybala w polu karnym podał Khediry, który przestrzelił w sytuacji sam na sam z bramkarzem.

• Higuain spróbował swych sił indywidualnie, szybko został osaczony przez rywali i stracił piłkę.

• Niezła akcja zawodników z Turyna. Jednak Dybala fauluje w ataku na 30 metrze.

• Juve buduje atak pozycyjny, defensywa Sevilli dobrze stopuje zapędy gospodarzy.

• Bardzo spokojnie zaczęły oba zespoły, wiele podań w linii defensywy.

• Zaczęli! Od środka miejscowi.

• Powitanie kapitanów, wybór stron i start! Jest 97 występ w lidze mistrzów kapitana Juventusu Buffona.

• Na trybunach święto, przepiękna oprawa wykonana przez fanatyków gospodarzy. W tle pobrzmiewa hymn Ligi Mistrzów.

• Sędzia wyprowadza zawodników na plac gry! Za 5 minut zaczynamy to piłkarskie święto.

• Zawodnicy już na murawie, trwa rozgrzewka. Stadion także nabiera koloru za pośrednictwem kibiców.

• Witam, z tej strony Maciej Buss. Zapraszam na relacje NA ŻYWO .