Cenny remis UKS AGRA

STM
TENIS STOŁOWY. Drugą kolejkę rundy rewanżowej rozegrały w ostatnich dniach drużyny występujące w małopolsko-podkarpackiej grupie drugiej ligi mężczyzn. O miejsca 1-6

WYNIKI: UKS Płomień Gold Drop Limanowa - Kolping II Jarosław 6-4, UKS Polfin Ogrodzenia BIZ Oświęcim - Gorce Nowy Targ 5-5, Strzelec Frysztak - Spektrum Słopnice 7-3.

O miejsca 7-12

Ponownie przed własną publicznością wystąpili tenisiści stołowi UKS AGRA Olesno. W spotkaniu z Nurtem POSiR Przemyśl spisali się oni znacznie lepiej niż w ubiegłotygodniowym pojedynku z Kontap OVB MOSiR II Krosno. Mecz rozpoczął się od wygranej na pierwszym stole 3-1 Krzysztofa Furtaka z Dawida Kiełtem oraz porażki 0-3 w rozgrywanym równolegle na drugim stole pojedynku Tadeusza Motyki z Piotrem Blatem. W kolejnych dwóch singlach sytuacja odwróciła się; Tomasz Chmielewski w trzech setach uległ Rafałowi Iwaniuchowi (I stół), natomiast Radosław Łączyński pokonał 3-1 Kamila Jarocha (II stół). Podziałem punktów zakończyły się także pojedynki deblowe, w których Chmielewski i Łączyński przegrali 1-3 z parą Blat - Iwaniuch, a duet Furtak - Motyka bez straty seta wygrał z deblem Kiełt - Damian Kulak. W grach pojedynczych otwierających drugą serię, Furtak przegrał 0-3 z Iwaniuchem, a Motyka mimo porażki w dwóch pierwszych setach, w trzech kolejnych łatwo ograł Jarocha, zwyciężając ostatecznie 3-2. Na zakończenie Chmielewski nie sprostał Kiełtowi (1-3), ale Łączyński zdołał zwyciężyć 3-2 Blata (zawodnik z Olesna przegrywał 1-2, a ostatnie dwa sety wygrał na przewagi) i mecz zakończył się podziałem punktów.

UKS AGRA Olesno - Nurt POSiR Przemyśl 5-5. UKS AGRA: Radosław Łączyński 2, Krzysztof Furtak 1.5, Tadeusz Motyka 1.5, Tomasz Chmielewski 0.

W innych meczach:

Kontap OVB MOSiR II Krosno - Bronowianka Kraków 9-1, Brzostowianka Brzostek - Czarni Koziniec 8-2. W zaległym spotkaniu: Bronowianka Kraków - Brzostowianka Brzostek 9-1.

7. Nurt 13 13 68-62

8. MOSiR II 13 12 65-65

9. Bronowianka 13 6 43-87

10. Brzostowianka 13 6 35-95

11. UKS AGRA 13 5 37-93

12. Czarni 13 2 23-107