"Strefa Biznesu" to przewodnik po trendach biznesowych dla osób poszukujących pomysłów i inspiracji zawodowych. MA 100 STRON! Przedstawia sylwetki liderów, promuje innowacyjne myślenie, nowoczesne zarządzanie, najnowsze trendy i wartościowe marki. Nasz kwartalnik kierujemy przede wszystkim do kujawsko-pomorskich przedsiębiorców.

W najnowszej, świątecznej , "Strefie Biznesu" pokazujemy firmy w regionie, które mają ponad 100 lat! A to z okazji niedawnego święta - 100 lat odzyskania przez Polskę niepodległości.

Przypominamy, jak z tej okazji świętowali kujawsko-pomorscy budowlańcy. Spotkanie zorganizowała bydgoska firma Matbud.

Kończy się ten rok, więc prezentujemy przedsiębiorstwa, które odniosły w nim sukcesy nie tylko na polskim, ale i zagranicznych rynkach.

STREFA BIZNESU TAKŻE NA FACEBOOKU - DOŁĄCZ DO NAS

Chwalimy się najbardziej znanymi kujawsko-pomorskimi markami i też np. ekologicznymi biznesami, jak np. firmą BIO Babalscy czy Pasieką Dredziarza.

Pokazujemy boom na rynku budowlanym, jak deweloperzy bija rekordy sprzedaży.

2018 to rok zmian dla firm i o jednej z nich, bardzo ważnej - Pracowniczych Planach Kapitałowych - rozmawiamy z ekspertem: Przemysławem Gawlakiem z Esaliens TFI. Pytamy go, co one oznaczają dla firm i pracowników.

Zachęcamy firmy, by włączyły się w przygotowanie uczniów na rynku pracy wskazując na preferencje w podatkach, czy dofinansowanie na kształcenie w zawodach deficytowych.

Podpowiadamy im, jakie banki mogą sfinansować ich bieżącą działalność, inwestycje, co akurat mają im do zaproponowania.

Radzimy, jak w miarę bezboleśnie przeżyć porażkę w biznesie.

Piszemy o zwierzętach w miejscu pracy.

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia pokazujemy, jak będą wyglądały wigilijne spotkania w firmach. Co pracownicy najbardziej chcieliby dostać od szefa pod choinkę. Piszemy o tym, jak pracodawcy integrują swoje załogi.

To tylko wybrane propozycje z naszego magazynu, który serdecznie Państwu polecamy!

STREFA BIZNESU KUJAWSKO-POMORSKA - POBIERZ E-WYDANIE