Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Na torze kolarskim w Pruszkowie rozegrano Mistrzostwa Polski...

Kacper Gieryk z Kcyni zdobył z kolegami srebrny medal na mistrzostwach Polski [zdjęcia]

Na torze kolarskim w Pruszkowie rozegrano Mistrzostwa Polski w kolarstwie torowym w kategorii
junior młodszy. W pierwszym dniu zawodów kcynianin Kacper Gieryk wraz z kolegami z klubu KTK Kalisz zdobył
srebrny medal i tytuł pierwszego wicemistrza Polski w jeździe drużynowej na czas. Zabrakło 0,50 sekundy do
złota. W sesji popołudniowej Kacper Gieryk wywalczył 4 miejsce w sprincie drużynowym. Tym razem zabrakło 0,30
sekundy do brązowego medalu. W ostatnim dniu zawodów miał miejsce wyścig indywidualny na 2 km, gdzie Kacper także
zajął 4 miejsce. Stracił 0,60 sekundy do brązowego medalu.