Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
To przykra niespodzianka dla kibiców hokeja w Toruniu. KH...

KH Energa Toruń przegrywa pierwszy mecz na Tor-Torze. Byliście? Poszukajcie się na zdjęciach

To przykra niespodzianka dla kibiców hokeja w Toruniu. KH Energa dwa razy obejmował prowadzenie: 2:1 po golach Roberta Karczochy i Siemiona Garszina oraz 4:2 w 46 minucie po trafianiach Adriana Jaworskiego i Daniła Oriechina w odstępie 2 minut. W końcówce jednak Zagłębie wyrównało, a dwa razy Petera Spesnego pokonał Marek Kaluza.

Po raz drugi w sezonu na Tor-Torze oglądaliśmy karne. Poprzednio gospodarze ograli tak Cracovię, ale tym razem górą byli goście po decydującym trafieniu Vladimira Luki. Mimo tej porażki KH Energa utrzymała 4. miejsce w tabeli

KH Energa - Zagłębie 4:5 (0:0, 2:2, 2:2, d. 0:0, k. 1:2)