Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Pierwsza porażka KH Energa Toruń w tym sezonie stała się...

Pierwsza porażka KH Energa Toruń w tym sezonie stała się faktem. Na Tor-Torze torunianie musieli uznać wyższość mistrza Polski z Tychów, a wszystkim zadecydowała druga tercja, którą goście wygrali 3:0, a bramki strzelali Bartosz Ciura, Patryk Wronka, Szymon Marzec.

W ostatniej tercji torunianie, wspierani głośnym dopingiem, rozpoczęli pogoń. Gole strzelali Kamil Kalinowski i Andriej Czwanczikow, ale na wyrównanie zabrakło już czasu. Ostatecznie GKS wygrał 3:2 (0:0, 0:3, 2:0)

Mamy dla was dużo zdjęć kibiców z tego meczu >>>

Na następnych zdjęciach kolejne obrazi z trybun. Aby przejść do galerii, przesuń zdjęcie gestem lub naciśnij strzałkę w prawo.

TOP 10 najdziwniejszych grzybów w Polsce. Niektóre mogą przerazić!

Inowrocław=Miłość. W Teatrze Miejskim odbyły się spotkania ze znanymi małżeństwami